Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Patarimas: Kodėl neverta rinktis paypal


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 SovinyS

SovinyS

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 03:34

<--- Jie pavogė ne tik jo pinigus, bet internete yra apie tai daug atsiliepimų
  • 0

#2 modestas

modestas

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 03:40

Taip sita jau buvau mates:) ir tikrai paypal kaikurios teisykles nsmn :D ,bet vistiek be paypal internete ne ka ir eitu nuveigti
  • 1

#3 SovinyS

SovinyS

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 03:41

modestas parašė:

Taip sita jau buvau mates:) ir tikrai paypal kaikurios teisykles nsmn :D ,bet vistiek be paypal internete ne ka ir eitu nuveigti

yra, moneybookers man asmeniškai geriausias
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 04:41

Gal būtų galima lietuviškai :)? Bent keliais sakiniais.
  • 0

#5 SovinyS

SovinyS

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 05:12

nesupratau tavo prašymo
  • 0

#6 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 05:44

Tau gal ir sunku tai suprasti,bet ne visus mokykloje mokė anglų kalbos :).
  • 0

#7 modestas

modestas

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 06:11

INGRIDA1023 parašė:

Tau gal ir sunku tai suprasti,bet ne visus mokykloje mokė anglų kalbos :).

Mane moko tos anglu kalbos dar moksleivis :)bet pergereusei nemoku.Na cia pasakoja kad pavoge jo pinigus ir jam neketina grazinti jų daugeu nzn ka pasakiti
  • 0

#8 SovinyS

SovinyS

Parašyta 15 rugpjūčio 2009 - 01:26

na ištikro, anglų kalba labai lengvas dalykas net nesimokinus, o čia šneka gana aiškiai kaip amerikietis
  • 0

#9 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 15 rugpjūčio 2009 - 01:33

Taip, PayPal nėra idealus el bankas, naudotis juo reikia atsargiai. Tai yra nenaudoti šios atsiskaitymo sistemos jokiems nelegaliems darbams, nepriimti pinigų iš kur papuola, nes galite į savo sąskaitą gauti "nešvarių pinigų" ir tuomet sąskaita su visais pinigais bus užšaldyta, todėl visi PTC sponsoriai nuolat turi problemų su PayPal :)Kita vertus Be Paypal būtų sunku išgyventi, nes jis yra pagrindinis atsiskaitimo šaltinis internetinėse parduotuvėse ir aukcionuose, taip pat Paypal apmokėjimus priima daugelis kitų internetinių kompanijų teikiančių įvairias paslaugas. Pvz parduodančių domenus, hostingą ir pnš. Žodžiu, kad ir koks priekabus tas Paypal būtų, be jo neįmanoma išsiversti :D
  • 2

#10 SovinyS

SovinyS

Parašyta 17 rugpjūčio 2009 - 04:30

na paypal geriausia yra naudoti tokiom nedideliom sumom kaip mes
  • 0

#11 dropboks

dropboks

Parašyta 18 rugpjūčio 2009 - 10:33

tai man jau baisu pasidare naudoti PP net nezinau :)
  • 0

#12 Zygimantas

Zygimantas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 08:00

nu jo ir man nejauku.. jeigu ir tuos paskutinius litukus atima..
  • 0

#13 mCy

mCy
  • Lytis:Vyras
  • VietaPalanga

Parašyta 04 rugsėjo 2013 - 10:43

Ta paypal tikrai reiketu iskeist i skrill ar ka nors kitka... Pilna daug patikimesniu e-banku!
  • 0

#14 edvis

edvis

Parašyta 01 vasario 2014 - 02:10

ir skrill nepatikimas, man įšaldė 300lt...


  • 0

468_60link_bucks.gif


#15 100kg

100kg
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 vasario 2014 - 01:38

Jei paprase dokumentu,tai nereiskia,kad isalde.


  • 0

Pirk parduok ir vagystes atveju atgauk viska
http://www.edarbas.n...u-atgauk-viska/


#16 domukas00

domukas00

Parašyta 02 vasario 2014 - 12:12

Jei viska legaliai darai tai, manau, ir nebus problemu su tuo paypalu, o jei ka tai juk paskambinti jiems galima, viska issiaiskinti, kokios problemos ir panasiai


  • 0
If I had six hours to chop down a tree,
I'd spend the first four hours sharpening the axe.
Abraham Lincoln

#17 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2014 - 02:00

Aš taip irgi kalbėjau daug metų, tačiau Paypal'as šiais laikais yra labai žiaurus ir randa prikibti prie bet ko. Kiek tūkstančių žmonių jis yra išmetęs, kurie tikrai nieko blogo nedarė, kiek įmonių į bankrotus nuvarė...  Kad neturėtum su juo jokių problemų, tai matomai reiktų jį naudoti Tik taip kaip nurodyta jo nuostatuose- surišti Paypal su savo Banko kreditine kortele, ir  stengtis apsipirkinėti internete naudojantis pinigais imamais tiesiai iš pririštos kortelės, negauti dažnai pinigų iš kažkur kitur tiesiai į savo sąskaitą, nes tuo paprašys savo daromos veiklos dokumentų o ypač negauti pinigų iš privačių žmonių ar kažkokių neteisėtų įmonių, nes gavus pinigus iš žmogaus, kuris kažką kažkada prisidirbs, Paypal'as gali tave užskaityti kaip bendrininką ir išmes iš savo sistemos motyvuodamas tuo, jog tu keli grėsmę jų sistemai.

Aš susidariau įspūdį, kad norint neturėti bėdų su paypal, reikia būti laimės kūdikiu, kad nepakliūtum jiems į akis.


  • 0

#18 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2014 - 02:06

Justinai, ar tu PayPal dabar irgi nebenaudoji?


  • 0

#19 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2014 - 02:09

Šiuo metu nebenaudoju, prieš keletą mėnesių užblokavo mano sąskaitą ir motyvavo tuo kad aš keliu grėsmę jų saugumui. Tai nutiko, kai užblokavo vieną žmogų iš kurio aš tiesiog buvau gavęs pinigų. Pagal Paypal politiką jei kažkas nusikalto, tai reiškia kalti ir visi tie, kuriems jis buvo siuntęs pinigus :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas