Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paypal $ Held


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 miniMP3

miniMP3

Parašyta 20 rugpjūčio 2012 - 12:27

Pries pora dienu gavau 20 svaru paypal. Rode jog jau jie tvarkingai ateja ir pan. Siandien prisijungiu rodo jog paypal balance paraudonaves, 20 svaru numinusuota ir prie israso rodo jog tie 20 svaru HELD. Tai reiskia kad nuplauke tie 20 svaru ar kaip?
  • 0

#2 Ernestass

Ernestass
  • Lytis:Vyras
  • VietaVilnius

Parašyta 20 rugpjūčio 2012 - 12:47

Na greiciausiai nuplauke .Jau kaip uzlaiko tai nebereikalo .
  • 0

#3 Kulverstuks

Kulverstuks

Parašyta 21 rugpjūčio 2012 - 01:29

jo man irgi panasi situacija tik tiek kad as juos pirkau is ebaylt stai foto ir visalaika raso kad tipo jis numinusuoja man pinigus http://www.part.lt/p...db0a396b773.bmp ir kas bus jeigu as to minuso nepanaikinsiu?
  • 0

#4 elitaz

elitaz

Parašyta 14 balandžio 2013 - 07:55

bump. Man irgi idomu butu isgirsti atsakyma .)
  • 0

#5 Kaowe

Kaowe

Parašyta 15 balandžio 2013 - 04:59

Paypalas yra toks dalykas ant kurio pinigų negali greit nusiųst nes pradės įtarynėt.Geriau palaukt dvi dienas nors kai gauni pinigus.,visad būna priežastis del ko minusuoja ir delko užlimituoja.Čia jų politika griežta nieko negalim padaryt ;)

Kulverstuks greičiausiai ebay_lt iškėlė "Dispute" ir tau numinusavo,gali būt,kad jisai atgavo savo pinigus,o gali būti,kad ne.

Visad gavus pinigus Paypale(daugiau negu 25$) geriau palaukt 24h ar 48h(labiau patariu),ir tikrai tada neturėtu prikibt ar užlimituot.Tai geriau visad palaukit :))
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas