Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Binary Options


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugsėjo 2012 - 02:18

Sveiki,

gal netyčia yra dirbančių su Binary Options? Kitaip tariant supaprastintu Forex'u. Ar įmanoma ten naudoti kažkokias strategijas panašiai kaip Forex'e, kadangi rinka juk juda taip pat, yra monitoringas ir visa kita. Ar tik spėliot 50/50 kaip loterijoj įmanoma?
  • 0

#2 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 08 vasario 2013 - 02:12

Kad nekurt naujos temos, pasisakysiu čia. Nesenai netyčia užtikau tą binary options uždarbio būdą. tai galvojau ir aš pabandysiu.
Naudojau trader in pijamas strategiją: http://thetraderinpajamas.net/ Aišku nieko nepirkau, tik prisižiūrėjau video. Nusprendžiau pabandyt tame brokeryje, kur rodo per filmukus t.y. OptionBit. Pagalvojau, kad 100$ nebus gaila, tai depositinau ~250Lt ir gavau į sąskaitą 96$. Tai buvo gal prieš savaitę (aišku teko laukt poros dienų kol įmetė pinigus į account balance).
Na va antradienį pabandžiau pirmąkart patrade'int. Na ir ką, viskas pasiteisino, po truputį kilo ir kilo doleriukai. Trade'inau darbe (niekam nesakykit :) ) tai ten užmeti ir lauki tą pusvalanduką, jei nepasiteisina, meti daugiau ir vėl lauki, na kaip rodo video.
Dabar blogoji pusė. Kartais pasitaiko, kad nesuveikia ir 3 kartus iš eilės, tai reikia statyt 150 $, tai jau ten nervų kainuoja :) Buvau kartais nuskurdęs iki vieno statymo, nes stačiau kartais už kelis iškart, bet vis ištraukdavau pinigus ir aišku išeidavau į pliusą, nes statai daugiau, kad padengtų ankstesnę nesėkmę.
Tai va jau penktadienis turiu balance 540$ ir manau man jau užteks žaist. Imsiu withdraw 500$ (banko pavedimu bus per 7-15 darbo dienų, jei gausiu įmesiu išmoką) ir pasiliksiu 40$ žaidimams, nors su tiek negalėsiu tos trategijos palaikyt.

Išvados: labai daug nervų reikalaujantis dalykas, gali akimirksniu viską pralošt. Bet tuo pačiu gali ir greit išlošt, tik reikia žinot kada sustot. Nežinau ar bedarysiu tai rimtai, nes perdaug energijos reikalaujantis uždarbio būdas, bet džiaugiuosi, kad pabandžiau.
  • 0

#3 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 vasario 2013 - 02:31

as norejau depozitint kaip tik siandien ir parase depozitas minimum 250$ tai persigalvojau o paypal ir moneybokers visai neleido pasirinkt
  • 0

#4 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 08 vasario 2013 - 03:03

as norejau depozitint kaip tik siandien ir parase depozitas minimum 250$ tai persigalvojau o paypal ir moneybokers visai neleido pasirinkt

O kokiam čia brokery? Skirtinguose skirtingi skaičiai turbūt. OptionBit lyg buvau matęs min 100$, bet su 96$ leido depositint. Dar gerų atsiliepimų girdėjau apie Vault Options, bet pats nebandžiau.
  • 0

#5 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 vasario 2013 - 03:20

i sita bandziau http://www.traderxp.com/
  • 0

#6 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 08 vasario 2013 - 03:38

i sita bandziau http://www.traderxp.com/


Čia rodo, kad TraderXP min. deposit yra 200$ http://www.binaryopt...der.com/reviews
Bet ir mano rodo 200$, nors leido ir 96$.

Na nežinau iš tikrųjų, kaip čia yra. Tai gali gi kitur bandyt, esmė ta pati visur. Tik kaikur procentai geresni duodami ir pinigų išėmimas keičiasi.
  • 0

#7 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 17 vasario 2013 - 01:13

Na štai ir sumokėjo:

Nuotrauka

Reikėjo nusiųst sąskaitą (siunčiau MegaNET) ir ID kopiją (nufotkinau teises). Viskas sklandu ir netikėtai greitai :)
  • 0

#8 Orange88

Orange88

Parašyta 18 vasario 2013 - 06:02

O, mano paties tema, nors senų seniausiai jau viskas išsiaiškinta :D Trumpai reziumuojant, galėčiau pasakyti, kad žmonėms, norintiems užsidirbti, ar juo labiau, galvojantiems apie investavimą Binary Option visiškai netinkama sritis ir nėra čia ko kojos kelti. Realiai, tokios "investicijos" yra loterijos lygmenyje ir jomis užsiimti galima nebent pramogai... Nors pats asmeniškai, geriau jau į kazino eičiau, bent kažkiek smagiau... :D
  • 1

#9 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 vasario 2013 - 06:09

O, mano paties tema, nors senų seniausiai jau viskas išsiaiškinta :D Trumpai reziumuojant, galėčiau pasakyti, kad žmonėms, norintiems užsidirbti, ar juo labiau, galvojantiems apie investavimą Binary Option visiškai netinkama sritis ir nėra čia ko kojos kelti. Realiai, tokios "investicijos" yra loterijos lygmenyje ir jomis užsiimti galima nebent pramogai... Nors pats asmeniškai, geriau jau į kazino eičiau, bent kažkiek smagiau... :D

Visiškai sutinku!
  • 1




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas