Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Smscredit.lt ir vivus.lt uzdarbis


Temoje atsakymų: 9

#1 Dovydas17

Dovydas17

Parašyta 30 rugsėjo 2012 - 08:51

Sveiki.

Mano vardas Dovydas.

Šiandien mane draugas pakvieti prisiregistruoti i smscredit.lt ir vivus.lt, sako as gausiu 70lt uz tai.

IŠ pradžiu buvo suku patiketi bet persiskaiciau, kad kiekvienam draugui issiuntes sms per smscredit ir jei jis uzsiregistruoja tada gauni 70lt. Per abu

Cia nera nieko formaliai aiŠkinti viskas labai aisku ir paprasta.

Informacija is ir vivus.lt smscredit.lt :

SMScredit.lt reguliariai organizuoja akcijas, kuriu metu Tu turi galimybe gauti premijinius litus.

Premijiniai litai – tai SMScredit.lt ir vivus.lt klientu programa, suteikianti Tau galimybe užsidirbti pinigu. Sistema paprasta: tu kvieti draugus, o mes už kiekviena po Tavo pakvietimo užsiregistravusi drauga i Tavo banko saskaita pervedame 70 litu.

Kiekvienas užsiregistraves Tavo draugas:

Pirma paskola gauna n e m o k a m a i.
Gali kviesti savo draugus ir už kiekviena užsiregistravusi drauga gauti 70 litu. Bet turite registruotis per abu credito puslapius.


Kaip galima gauti premijinius litus?

IŠ SMScredit.lt ir vivus.lt svetaines nusiusk savo draugui pakvietima elektroniniu laiŠku ar trumpaja žinute ir rekomenduok jam pabandyti greitasias SMScredit.lt ir vivus.lt paskolas.

Jei norite uzsidirbti 50lt ( as gausiu 20lt) turite man atsiusti savo el pasta ir telefono numeri i mano email tdovydas15@inbox.lt ir pasiimti nemokama paskola. Gaves savo premija daugiau nei puse atsiusiu jums.

Lauksiu jusu laisku.
  • 0

#2 kazys123

kazys123

Parašyta 07 spalio 2012 - 10:30

Labas, gal zinai kur gauti pirma paskola nemokamai jeigu jau isnaudojau vivus.lt ir smscredit.lt? Labai skubiai reikia prasau pasakyk jei zinai kur galeciau?
  • 0

#3 saulius147

saulius147

Parašyta 08 spalio 2012 - 02:13

niekur.
  • 0

#4 deiviokas862

deiviokas862
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 spalio 2012 - 04:05

tai tipo jei as atsiusiu savo nr ir emaila tau i maila tai as tipo is oro gausiu 50lt ar kaip cia?
  • 0

#5 Dovydas17

Dovydas17

Parašyta 08 spalio 2012 - 06:33

Dmr smscredit.lt duoda 30lt premija vivus ta pacia 40lt premija, tu turi uzsiregistruoti ir pasimti paskola ir gali iskart ja grazinti nieks tau nekainuos, o as gausiu premija 70lt per abu kuria pasidalinsim. 50lt tau 20lt man.
  • 0

#6 saulyte2

saulyte2

Parašyta 20 spalio 2014 - 12:55

ar realiai kas nors gavot tas premijas is https://www.vivus.lt


  • 0

#7 Dainiuxxx

Dainiuxxx

Parašyta 20 lapkričio 2014 - 01:41



ar realiai kas nors gavot tas premijas is

as pries keleta metu esu gaves is vivus, dabar nebandziau, bet tos kreditu imones pastoviai sugalvoja kokiu nors nauju skatinimo budu, todel reikai sekti Kreditų naujienos


  • 0

#8 ebayfee

ebayfee

Parašyta 21 lapkričio 2014 - 05:37

cia visos temos desimties metu senumo,neverta net prikelineti


  • 0

#9 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 22 lapkričio 2014 - 12:59

cia visos temos desimties metu senumo,neverta net prikelineti

 

Prikelti seną temą nėra draudžiama, jeigu ji vis dar aktuali.


  • 0

#10 ebayfee

ebayfee

Parašyta 12 gruodžio 2014 - 03:20

nebera aktuali


  • 0



Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas