Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ar man apsimoka pirkti ar kažko kito ieškoti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 05:23

Sveiki, Taigi kaip jau ir supratot iš temos pavadinimo tai noriu paklausti ar geriau pirkti šį aparatą.
http://www.everbuyin...duct180679.html
Ar ką nors kitą užsisakyti, o gal jūs žinote pigesnį. Taigi siūlykite ir pasakykite, ar jį geriau pirkti ar geriau kažką kitą.

Nuotrauka


Ačiū už jūsų atsakymus ir patarimus!


  • 0

#2 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 05:56

kinietiskas sudas, jau bent toki pasiimk

http://www.1a.lt/kom...75_4gb/14358342
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#3 Arno

Arno

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 06:16

A tai dar tu nenusipirkai :D pirk ir viskas o geras ar negeras tai cia laimes dalikas :)
  • 0

#4 Aurimasb

Aurimasb

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 06:36

Iš kinu neimk, atsius bet laabai didelė tikimybė kad muitinei sustabdys ir prikibs dėl klastotės.
  • 0

#5 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 06:42

Na taip bet geriau jau kinietiska, nes aš turiu 60$ ir noriu juos praleisti.
  • 0

#6 deiviokas862

deiviokas862
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 07:02

Pirk. Zaidimus ves, filmai, muzika ir visa kita bus tavose rankose :)
  • 0

#7 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 05 gruodžio 2012 - 07:59

Labas,

Priklauso šiaip nuo biudžeto, bet pirkti tokius variantus kaip pas tave manau apsimoka tik tokiu atveju jeigu tu nori tik smulkiai išbandyti visas planšetes galimybes. Taipogi, nežinosi kiek ilgai jis laikys, vienu žodžiu mano manymu tavo šitas pasirinkimas nėra labai geras.

šiandien maždaug prieš valandą laiko užsisakiau Samsung planšetę:
http://www.plansetin...-fi-pilkas.html

Manau ieškant ebay ar dar kur nors rastum kurkas pigiau.
  • 0

#8 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 06 gruodžio 2012 - 10:51

Gal dar pasiūlymų būtų?
  • 0

#9 Orange88

Orange88

Parašyta 06 gruodžio 2012 - 04:29

kinietiskas sudas, jau bent toki pasiimk

http://www.1a.lt/kom...75_4gb/14358342


Nu žinai, goclever ar china brand imt - beveik tas pats :D O temos autoriui - kaina gera, o su kokybe - laimės dalykas. Gali atsiūst labai kokybišką, gali atsiūst ir visišką š. Nors, kaip suprantu tas Gpad yra kinietiškas prekės ženklas? Jei taip, kokybė neturėtų būt labai prasta, nes ženklintus stengiasi daryt normaliai. Vat no brand - tai tikra loterija būna :D

Klausimas beveik ne į temą: kam išvis tos planšetės reikia? Dabar dauguma tik perka ir perka, bet retam jos realiai reikia. Man tiesiog įdomu, nes pvz. planšetė kuri patenkintų mano poreikius - dar neegzistuoja ir panašu, kad 2013 jos irgi dar nebus :huh:
  • 0

#10 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 06 gruodžio 2012 - 05:20

Klausimas beveik ne į temą: kam išvis tos planšetės reikia? Dabar dauguma tik perka ir perka, bet retam jos realiai reikia. Man tiesiog įdomu, nes pvz. planšetė kuri patenkintų mano poreikius - dar neegzistuoja ir panašu, kad 2013 jos irgi dar nebus :huh:


Būs man proga pasireikšti, kadangi turėjau variantą pasirinkimui tarp planšetinio kompiuterio ir gana žvėriško personalinio kompiuteriaus. Pasirinkau planšetinį kompiuterį, kadangi tai buvo mano nuomone daug konfortiškesnis variantas, kainos skirtumas, bei naudojimosi galimybių puikiai užtenka. Nežinau kaip kiti, bet jau senai nebežaidžiu įvairiausių kompiuterinių žaidimų, todėl visa šita pasirinkimą ir sverė į planšetinio kompiuterio pirkimą.

Kitas dalykas, planšetiniai kompiuteriai yra labai geras dalykas betkuriame Lietuvos kampelyje, jeigu reikia skubios informacijos ar tiesiog susisiekti su kokiu žmogumi per el.paštą, lengvai žiurėti įvairią transliaciją iš interneto, taipogi ir filmus.

Aišku, kam dar lieka poreikis išmeginti naujus žaidimus PC geriau visais atvėjais.
  • 0

#11 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 06 gruodžio 2012 - 08:59

Na taip pritariu moderatoriui.
  • 0

#12 Orange88

Orange88

Parašyta 06 gruodžio 2012 - 11:57

Bet, tai, kad... Pvz. tas pats tekstų rašymas? Su planšete net forume pranešimą tingėčiau parašyt :D O normali planšetė kainuoja kaip paprastas nešiojamasis, su pilna klaviatūra... Kurį taip pat gali į kaimą ar pajūrį nusivežt :D Man irgi naujausi žaidimai neaktualu, bet vis tiek nematau reikalo įsigyti, turint nešiojamą ir smart'ą. Na, arba va, tokią pigią, gal ir nieko būtų, šiaip, patogesniam laisvalaikiui kelionėje ar panašiai. Bet kalbant apie brangesnes - mano fantazija neišneša :D
  • 0

#13 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 07 gruodžio 2012 - 02:32

Bet, tai, kad... Pvz. tas pats tekstų rašymas? Su planšete net forume pranešimą tingėčiau parašyt :D O normali planšetė kainuoja kaip paprastas nešiojamasis, su pilna klaviatūra... Kurį taip pat gali į kaimą ar pajūrį nusivežt :D Man irgi naujausi žaidimai neaktualu, bet vis tiek nematau reikalo įsigyti, turint nešiojamą ir smart'ą. Na, arba va, tokią pigią, gal ir nieko būtų, šiaip, patogesniam laisvalaikiui kelionėje ar panašiai. Bet kalbant apie brangesnes - mano fantazija neišneša :D


o kas ties tekstų rašymais? tas pats kas ir su klaviatura, atkali sistema ir rašai greitai ir be klaidu, jau klaviatūros patirtis sako, kad nežiurėdamas į klaviatūra galiu parašyt taisyklingai daug žodžių.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas