Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SWAP (daiktų mainai)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 31 spalio 2009 - 10:13

Sugalvojau sukurti temą apie SWAP'us. Aš žinau tik vieną svetainę (http://swap-bot.com/) kurioje galima kurti swap'us,įstoti į kitų sukurtus,ir pan.Tiems kas nežino kas tai,tai pabandysiu trumpai paaiškinti. SWAP'ai panašiai kaip postcrossing'as , tik čia reikia siųsti ne atvirutes o daiktus. B) Kokį daiktą turėsit siųsti priklauso nuo susitarimo su žmogumi asmeniškai,arba mano jau minėtoje svetainėje sukūrus tam tikrą swapą,nurodant ką reikės siųsti ir pan. :) Apsikeitimus galima daryti ir postcrosingo forume,tik ten vadinasi "tag" , t.y. reikia žmogų "pataginti" parašant "tag to žmogaus nick" ir tada per pivačią žinutę paprašyt jo adreso. O kitas žmogus patagins tave ir paprašys adreso,taip viskas ten ir vyksta.Taigi ar kas užsiiminėjat ar ne? :DAš užsiiminėju,dalyvavau keliuose swap'uose,pagrinde savo kurtuose. :blink: Esu siuntęs arbatų,lipdukų,kavų,tušinukų,pakabukų, saldumynų (šokoladai,guminukai,čiulpinukai ...) . Čia galit pasižiūrėti ką aš jau gavęs. Aišku ne viskas,nes iš pradžių nesugalvojau pradėt fotografuot. :DP.S. viena amerikonė atsiuntė vėrinį,apyrankę,auskarus ir lūpų balzamą nes galvojo kad aš mergina. :| Tipo ten mano vardas gali reikšti ir moterišką ir vyrišką,tai paskui atsiuntė dar vieną siuntinį (tą knygą,atvirutes ir tušinuką ) :) Vakar išsiunčiau 30lipdukų+3atvirutes,pirmadienį siųsiu pilną didelį voką suvenyrų (daug vardinti reiktų :???: ) .Na ir prisigyriau... :? Bet nemuškit. :DBent man tai yra įdomiau ir smagiau nei siuntinėt atvirutes.... Laukiu jūsų numonių ir pan. :)
  • 0

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 31 spalio 2009 - 10:31

Pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką. Tik nusiuntimas,kad ir niekučių,bet kažkiek kainuoja :blink:. Manau,smagus užsiėmimas :).
  • 0

#3 Karabasas

Karabasas

Parašyta 31 spalio 2009 - 10:48

Taip,kainuoja. Kartą už paprasto laiško nusiuntimas man kainavo beveik 11lt. :blink: Bet smagu kai paštininkė atneša kokį laišką su kad ir menkniekiais. :)
  • 0

#4 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 spalio 2009 - 10:52

Pats issiuntimas kainuoja daugiau nei daigtas kuri siunti. Todel nesinaudoju nei postcrossingu nei swap.Asmeniskai nejauciu jokio malonumo gaudamas dovanu, todel tiems kurie labai megsta ivairias smulkmeneles cia pats tas..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas