Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pokerstars klausimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 vanagas

vanagas

Parašyta 02 vasario 2013 - 08:54

Sveiki, susikūriau pokerstars sąskaitą kai dar nebuvau 18 metų ir jie paprašė atsiųsti paso kopiją, tada nusiunčiau klastotę ir jie priemė. Dabar jau esu pilnametis ir norėčiau nusiųsti teisingą paso kopiją, kad kada nors nekiltų kokių nors nesklandumų, tai ar būtų protinga parašyti jiems laišką, kad paso kopija, kurią buvau atsiuntęs seniau yra klaidinga ir tada nusiųst naują. Ar neužbanins? O gal tiesiog paprašyti, kad dabartinę sąskaitą uždarytų ir tada susikurčiau naują ir nusiųsčiau teisingą paso kopiją? Taigi ką manote?
  • 0

#2 tavosefas

tavosefas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 vasario 2013 - 04:33

nesiusk. 100% gausi bana.
  • 0

#3 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 03 vasario 2013 - 08:32

Sveiki, susikūriau pokerstars sąskaitą kai dar nebuvau 18 metų ir jie paprašė atsiųsti paso kopiją, tada nusiunčiau klastotę ir jie priemė. Dabar jau esu pilnametis ir norėčiau nusiųsti teisingą paso kopiją, kad kada nors nekiltų kokių nors nesklandumų, tai ar būtų protinga parašyti jiems laišką, kad paso kopija, kurią buvau atsiuntęs seniau yra klaidinga ir tada nusiųst naują. Ar neužbanins? O gal tiesiog paprašyti, kad dabartinę sąskaitą uždarytų ir tada susikurčiau naują ir nusiųsčiau teisingą paso kopiją? Taigi ką manote?


Nueik i pokerstars accounto nustatymus ir pakeisk visa informacija apie save, tada susikurk nauja saskaita tikrais duomenimis ir viskas
  • 1

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#4 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 kovo 2013 - 12:30

tik ar iš to pačio IP jai susikursi antra acc ar nieko nebus? gali visus tavo išvis acc užblokuoti + IP banas
  • 0

#5 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 03 kovo 2013 - 01:21

tik ar iš to pačio IP jai susikursi antra acc ar nieko nebus? gali visus tavo išvis acc užblokuoti + IP banas


Dar ne viename pokerio kambaryje negavau bano, is to pacio IP registruodavausi as ir mano draugė. Dar kazkuriuose yra registravesis ir brolis, Tik iš triobet sulaukiau prašymo atsiūsti dokumentų po antros registracijos, bet pirmai saskaitai nieko nenutiko
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#6 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 kovo 2013 - 03:08

Dar ne viename pokerio kambaryje negavau bano, is to pacio IP registruodavausi as ir mano draugė. Dar kazkuriuose yra registravesis ir brolis, Tik iš triobet sulaukiau prašymo atsiūsti dokumentų po antros registracijos, bet pirmai saskaitai nieko nenutiko


na gali būti, to aš nežinojau, i am sorry mr
  • 0

#7 100kg

100kg
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 12 liepos 2013 - 04:25

na gali būti, to aš nežinojau, i am sorry mr

Gali gauti bana,as buvau gaves laiska is pokerstars,kad mano lesos perkeltos i pagrindini acc ir jei dar karta susikursiu antra acc uzbanins mano ip adresa.
  • 0

Pirk parduok ir vagystes atveju atgauk viska
http://www.edarbas.n...u-atgauk-viska/


#8 kulkaxx

kulkaxx
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 liepos 2013 - 07:49

Jaigu kuri tuo paciu vardu pavarde ir visa informacija ta pacia tai aisku gausi bana. Bet dazniausiai yra taisykle kad is to pacio ip gali registruotis betkiek zmoniu tol kol jie visi naudos savo duomenis ir sius savo asmens dokumentu kopijas ir t.t. kaip yrodymus kad cia tikrai tas zmogus. Nes tarkim mano visa seima nori zaist pokeri ir dabar as jiems visiems tureciau duot savo acc nes jie negaletu registruot savo. nemanau kad logiska butu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas