Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

uzbirbk iki 360% uno investuotos sumos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 rokastripler

rokastripler

Parašyta 03 vasario 2013 - 09:34

Sveiki

PIP MEGA yra privatus investicinis klubas. Jie užsiiminejo sekminga FOREX prekyba 7 metus ir sukure daug Forex robotu, kuriuos jie naudoja automatiniai prekybai. Jie turi daugybe konfiguraciju daugybei prekybos platformu. Jie taip pat prekiauja, mums gerai žinomu, rankiniu budu, kai jie randa tam geru galimybiu.
Taip pat FOREX'e jie papildomai prekiauja (auksu, sidabru ir nafta), bet mažesne apimtimi. Jie taip pat investuoja i "Susikurusias imonems".

PIPMEGA siulo realias ilgalaikius pajamu planus iki 350% pelno. Pagrindiniai elementai yra saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas. Ju principai yra paprasti:

Jus investuojate, jie uždirba, gražina jums investicija ir dar gaunate pelno.

Pelnas kaupiamas tik darbo dienomis, kadangi, kaip žinote, forex nedirba nedarbo dienom.

Investiciju planai:
MEGA FOREX STARTER 160 darbo dienu gaunate po 1,5% nuo investuotos sumos, bendrai 240%
MEGA FOREX ADVANCED 165 darbo dienu gaunate po 1,65% nuo investuotos sumos, bendrai 272,25%
MEGA FOREX PRO 170 darbo dienu gaunate po 1,80% nuo investuotos sumos, bendrai 306%
MEGA FOREX ELITE 175 darbo dienu gaunate po 2% nuo investuotos sumos, bendrai 350%

Taipogi yra refferaline sistema:
Turint nuo 1 iki 9 refferalu, gaunate 3% nuo ju depozito
Turint 10 ir daugiau refferalu, gaunate 5% nuo ju depozito
Antro lygio refferalai duoda 2% nuo depozito

Prisijungimo nuoroda:
https://pipmega.com/...616263716B6F627
  • 0

#2 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 vasario 2013 - 10:51

Šiaip reikėtų parašyti minimalias sumas kokias reikia investuoti kiekvienam planui. Nes įmetęs 100$, nepradėsiu uždirbinėti po 2%.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#3 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 vasario 2013 - 10:56

esu imetes siektiek ir tapati ju saskaita kaip FCM

P.s. mano nuomuone sis projektas buvo paleistas tam kad padetu FCM gyvuoti poto kai uzsalde ju Payza sask.
  • 0

#4 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 vasario 2013 - 07:56

esu imetes siektiek ir tapati ju saskaita kaip FCM

P.s. mano nuomuone sis projektas buvo paleistas tam kad padetu FCM gyvuoti poto kai uzsalde ju Payza sask.


Aš irgi manau, kad jis skirtas FCM gelbėti.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas