Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

patarkit ka toliau daryt


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 VYCKA1323685115

VYCKA1323685115

Parašyta 22 vasario 2009 - 11:07

nurejau atsidaryt paypal banke saskaita,viska uzpildziau kaip parodyta,parejo zinute ten parasyta paspauskit ant nuoruodos kad aktivuotusi,paspaudziau ismete pasword irasiau ta koda tada man ismete du klausimus,ka toliau daryt?prasau patarimo
  • 0

#2 turbo

turbo

Parašyta 23 vasario 2009 - 11:37

100% nezinau, bet gali but kad paypal norint susikurt saskaita reikalinga kortele banko. Kurkis Alertpay, jokiu man problemu ten nebuvo.
  • 0

#3 ingawitch

ingawitch

Parašyta 23 vasario 2009 - 01:46

ne tikrai nereikia paypal reginantis jokios korteles bent jau pradziai...nes as reginausi be korteles tik zinau paskui ten su pinigu pervedimais tai reikes...o kokius klausymus tau ismete?
  • 0

#4 modestas

modestas

Parašyta 23 vasario 2009 - 04:36

Kortele nebutina,ji tada reikalinga kai norime pinigus pervest i lt saskaita,bet galima is pypal vesti i alert pay ir tada isiimt taip patare man adminas B) ,o del paypal aktivavimo buvo taip gavau kelis laiskus is paypal viename buvo xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx kodas kuri ivedus buvau sekmingai uzregistruotas.daugeu nk nereikejo ziurekit ar tikrai is paypal adreso siuncia jums laiskus.
  • 0

#5 dowylyte

dowylyte

Parašyta 23 vasario 2009 - 04:40

o kokie du tie klausimai VYCKA?
  • 0

#6 modestas

modestas

Parašyta 23 vasario 2009 - 04:43

As kiek pamenu klausimai buvo tada reikalingi kada liktai blogai ivedamas slapukas,taippat per registracija reikia pasirinkt klausimus ir atsakimus
  • 0

#7 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 23 vasario 2009 - 05:04

gaila labai seniai reginausi į paypal ir nebepamenu kaip ten kas, gal jau ir tvarka pasikeitė, bet kiek atsimenu reikia paspaust aktyvacijos nuorodą ir viskas, sąskaita patvirtinta.B) , bet jeigu tau dar ten kažką išmeta tai nufotkink ir įdėk kokį screeną arba parayk kokius tau tuos klausimus išmetat ten B)
  • 0

#8 santeXFz

santeXFz

Parašyta 08 kovo 2009 - 01:34

Paypalas nelabai patikimas paskutiniu metu. Kiek girdejau uzsaldo saskaitas ir pinigus jose. Beje dabar dauguma sponcoriu ismoka i AP. Ir vartotja susikurt kurkas lengviau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas