Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Nemokamas Hostingas!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Popse

Popse

Parašyta 11 kovo 2013 - 09:19

Nuotrauka

Sveiki,
radau visai neblogą nemokamą hostingą ir dar tai kad jis yra Lietuviškas. Jame sūlo 2 GB vietos, 100 GB srauto, PHP ir MySQL, be reklamos.
Tai va pasidalinu šitu neblogu lietuvių darbu.

REGISTRUOJAMES
  • 0

#2 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 12 kovo 2013 - 03:46

Man kažkodėl meta:
Nuotrauka
nenaudoju jokio proxy. Gal dėl routerio taip?

Įdomu kur čia kabliukas, kas jiems iš to? Ar duos limituotam laikui, o po turėsi pirkt, kaip ir kitur. Šiaip būtų super išbandyt :)
  • 0

#3 MeskiukasTukis

MeskiukasTukis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 kovo 2013 - 06:05

Man kažkodėl meta:
Nuotrauka
nenaudoju jokio proxy. Gal dėl routerio taip?

Įdomu kur čia kabliukas, kas jiems iš to? Ar duos limituotam laikui, o po turėsi pirkt, kaip ir kitur. Šiaip būtų super išbandyt :)


Man puikiausiai veikia:)
  • 0
Nieko neperku, nieko nekeičiu.

#4 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 balandžio 2013 - 09:19

Is pirmo zvilgsnio atrode gerai, bet dauguma serverio moduliu yra seni ir neatnaujinti, stai sie trukumai ir atbaide mane.
Jei ka dominai nemokamas hostinas, kuris palaiko naujausius modulius ir technologijas: http://www.1freehosting.com/
  • 0

#5 elitaz

elitaz

Parašyta 19 balandžio 2013 - 09:48

neblogas hostingas kai nemokamas :)
  • 0

#6 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 23 balandžio 2013 - 11:32

Ar jus su duomenu baze viskas yra gerai ? Nes rasant wordpres ar php irasius duomenu bazes duomenis wordpress meta error o php kad tipo netinka ?
  • 0

#7 marciux

marciux

Parašyta 26 balandžio 2013 - 07:20

O tavo config.php buvo irasytas normaliai?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas