Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Google Adsense


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 ivanas9

ivanas9

Parašyta 26 kovo 2013 - 03:50

ira tokia problema kas del sitos klaidos man ant blogger.com nededa google adsense reklamu nors as per blogger.com ten ira kad iskarto per adsense iaitu bet man iejus i adsens meta ta klaida kaskoke ir kol as ja iki galo nesusitwarkisiu man nerodis paveiksiuku ga gas galit padeti ?
Nuotrauka

Uploaded with ImageShack.us
  • 0

#2 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 26 kovo 2013 - 04:09

Per porą dienų ateis į email laiškas, kad patvirtino arba atmetė tavo paraišką. Bet kokių svetainių ten neįleidžia, tad jeigu svetainėje rašai taip pat kaip šioje temoje, manau, paraišką atmes.
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#3 ivanas9

ivanas9

Parašyta 26 kovo 2013 - 04:27

o kaip man padariti paraiska kad as su blogger.com ten viska darisiu one su bloger.lt a kaip ten ji nes kada as vedu i google adsense paraiska pateikite iš naujo naudodami kitą svetainę. tai man ismeta Registruokitės gauti „AdSense“ tiesiogiai iš blogger.com va isto nesuprantu as
  • 0

#4 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 26 kovo 2013 - 05:09

Išdėstyk normaliai mintis, nes dabar neįmanoma suprast, ką nori pasakyti.
Jeigu blogą adresą svetainės įrašei, spausk 'pateikite iš naujo naudodami kitą svetainę', ir rašyk teisingą adresą.
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#5 eXPy

eXPy

    Atsakingas už serverius

  • Administratoriai
  • 78 Pranešimai:
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 26 kovo 2013 - 07:07

Nepatinka matomai googliui tavo blogas ir tiek ar turinio mažai ar kopintas jis. Ar iš viso sistema :)
  • 0

faktai.gif

 


#6 ivanas9

ivanas9

Parašyta 26 kovo 2013 - 09:11

ce sitas adsense akautas jau pries 2men gal tik as ten reginausi i google adsense o as uzmirsau pasiziureti ar mane prijeme ten kur raso kad per savaites laikotarpi as gausiu atsakima tai as kada jau pamaciau kad gawau atsakima tai as iejau i adsense tai man ir buwo tas 1 ispejimas as jokiu blogu neko nedejau as tik senden pradejau o anksciau norada buwo ten imesta mano autogidas.lt nes as nezinojau kokas ten reike deti :D
  • 0

#7 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 26 kovo 2013 - 10:34

Tai parodyk tą savo blog'ą, pažiūrėsim, pasakysim ką keist kad priimtų tave.

  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas