Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

GoldShare.net Uzdirbk uz kiekviena download ~1$[Su ismoka]+10$ free


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Slavomirlt

Slavomirlt

Parašyta 09 gegužės 2013 - 10:12

registracija : http://goldshare.net...ter.php?ref=873


Ko reikia prieš pradedant dirbti?:

1) Noro
2) Kantrybės
3) Trupučio pastangų
4) Laiko
Neturėdami šių dalykų, jums šis darbas greitai atsibos ir jūs jį mesite nieko neužsidirbę.

Kaip aš užsidirbau 80$ per 3 dienas? [ Gidas ]

Darbas bus su YouTube, todėl jums reikės Youtube account'o ir užsiregistruoti keliose svetainėse, kurios padidins jūsų Youtube video peržiūras (Šis punktas yra itin svarbus, nes be peržiūrų jūsų video nieks nematys ir jūs nieko neužsidirbsite. Jums rekomenduočiau šias peržiūrų didinimo svetaines:

1) LikeAsap.com http://likesasap....ref=115804
2) Vagex (as jos nenaudoju bet visi zinot saita tikrai)
3) Visi kiti saitai kur duoda viewus.


Dabar jums reikia idėjos ką talpinti. Patarčiau talpinti šiuos failus:
1) Crack'ai
2) Hack'ai ir Cheat'ai
3) Emulator'iai
4) Įvairių programų activator'iai

Taigi susirandatper Google kokį nors failą ir jį atsisiunčiat. Šiuo metu mes naudosime Playstation 3 emulatorių (Gali būt ir neveikiantis, nes žmonės tik atsisiuntę tą failą, galės pažiūrėti ar jis veikia). Dabar susirandame per Youtube kokį nors savo failo video ir jį atsisiunčiame naudodame Youtube Downloader HD (Siųskitės video kurie yra Youtube 2-3 puslapyje) Dabar tą video galime iškart mest į YouTube, tačiau tavo video gali būti po kelių dienų ištrintas, todėl pasinaudosime kokia nors video keitimo programa ir uždedame įvairių efektų (Mes naudojame Sony Vegas Pro 9). Dabar jūsų video paruoštas įkėlimui į Youtube. Įkelkite video į Youtube ir į aprašymą įdėkite atsisiuntimo nuorodą. Kartais video gali būt ištrintas, nes YouTube nepatinka surveys link'ai, todėl pradzioj galite susikurti kokį nemokamą web'ą ir į jį patalpinti atsisiuntimo nuorodą. O vėliau to web'o nuorodą įkelt į YouTube video aprašymą. Tačiau yra lengvesnis būdas, nesikuriant web'o. Jums tereikia savo failą suwinrar'int ir uzdet ant jo slaptažodį, kurį žmonės turėtų atsisiūsti iš Goldshare, o visa ta "supakuotą" failą įmest į mediafire, o jeigu norite papildomų pajamų į - filegag (Reff arba NeReff) O tą FileGag failo nuorodą įmeskite į YouTube.

Paieškos žodžių / Tags pasirinkimas

Šiuo metu mes turime Playstation 3 emulator'iaus failą, todėl ieškome kuo daugiau žodžių jį apibūdinti. Pvz:
"ps3 emu, ps3 emulator, playstation 3 emulator for pc, playstation 3 emulator for pc free download ir t.t."
Galite pasinaudot nemokamu adwords tool, kuris padės jums išsirinkti gerus paieškos žodžius http://bit.ly/hX7WkT

Video raklama

Viskas dabar jūs jau galite patalpinti savo video, jums beliko jį išreklamuoti. Pasinaudokite tomis trijomis svetainėmis savo YouTube video peržiūroms, komentarams ir "Favorites" gauti.

[ Papildyta ] Taip pat, jeigu turite kokį nors unikalų, veikiantį failą, jūs galite nupirkti tam video 35 000 peržiūrų per fiverr. Nors peržiūros bus ir netikros, tačiau tai gali jūsų video iškelti netgi į pirmą YouTube vietą pagal raktažodį. Tačiau ar naudoti šį būdą, spreskite patys

Sėkmės dirbant. Kuo daugiau darbo įdėsite, tuo daugiau uždirbsite. Patalpinkite per diena bent po 3-4 video ir pasieksite mano rezultatų. Jeigu jums patiko mano gidas ir jūs dar nesate užsiregistrevę šioje svetainėje, registruokitės per mano reff nuorodą - Registracija čia!
Nepamirškit padėkoti. Iki


Registracija: http://goldshare.net...ter.php?ref=873


del klausimu mano skype:
paslaugostau

  • 0

#2 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 gegužės 2013 - 10:57

YRA TOKIA TEMA!!!!
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas