Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

as jum $ i PP jus man Lt i swedbank


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 mariux201

mariux201

Parašyta 09 sausio 2010 - 12:53

ar kas noretu taip padaryt?
  • 0

#2 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 sausio 2010 - 08:05

koks kursas? :D paprastai tariant kiek nori litu uz viena doleri..
  • 0

#3 mariux201

mariux201

Parašyta 11 sausio 2010 - 03:52

ai saukykloj niekas nesutiko, tai nebetikrinau temos. matai as norejau i hotfile i pp pervest. tai kazko visi spyriojos :D o kursas buvo 2. gal jei tau tinka, gal kitai ismokai sutiktum, jei man dar reiketu? :) 15$. tai 30lt.
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 11 sausio 2010 - 04:02

mariux201 parašė:

ai saukykloj niekas nesutiko, tai nebetikrinau temos. matai as norejau i hotfile i pp pervest. tai kazko visi spyriojos :D o kursas buvo 2. gal jei tau tinka, gal kitai ismokai sutiktum, jei man dar reiketu? :) 15$. tai 30lt.

Šaukykloje tavo žinutė ėjo ir praėjo. Ten per didelis tempas, todėl svarbesnius pranešimus tokius kaip pinigų keitimas ir pnš geriau jau paskelbti forume, jeigu nori, kad daugiau žmonių tai pamatytų. ;)
  • 0

#5 mariux201

mariux201

Parašyta 12 sausio 2010 - 02:21

tai taip ir dariau, bet per velai pradejau ieskoti zmogaus. jei kita karta reikes, butinai cia vel parasysiu su daugiau informacijos :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas