Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ar PayPal tik sąskaitoms apmokėti ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 zaza

zaza

Parašyta 01 kovo 2009 - 09:03

Sveiki.Negaliu pervest pinigų per PayPal į e-mail.Kortelė EGO jau surišta su PayPal (buvo pirkimas).Kai noriu pervest pinigus į e-mail,rodo,kad trūksta PP sąskaitoje.Papildyt iš kreditinės neleidžia ( tipo PP skirta pirkimams apmokėti ).Gal kam buvo kas panašaus?
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 kovo 2009 - 09:13

Sweikas,Manau, problema yra Ego kortelėjė, Reiktu paypala surišt su specialia kortele skirta būtent internetiniams atsiskaitymams.aš asmeniškai pirmą kart girdžiu, kad Paypal galima surišt su Ego. :)
  • 0

#3 zaza

zaza

Parašyta 01 kovo 2009 - 09:25

Hansos EGO skirta pirkimams www.PayPal nuskaitė iš jos ,kai apmokėjau sąskaitą.Man neleidžia pervest pinigų šiaip,ne į "invoic-ą".
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 kovo 2009 - 09:42

Hmm, net nzn ką čia pasakyt, reiktu dėl šio klausimo pasikonsultuot pačiame Hansos banke arba rašyt Paypal supportui. aš galiu pasakyt tik tiek, kad esu surišes savo paypal su Visa virtuon, ir dėl prekės pirkimo arba paypal papildymo jokių problemų niekad nebuvo. Šiomis dienomis mėginsiu dar pirkt vieną prekę iš užsienio. manau jokių problemų ir šį kart nebus:)
  • 0

#5 zaza

zaza

Parašyta 02 kovo 2009 - 09:08

Aš neturiu problemų su prekės pirkimu ir apmokėjimu už ją.Aš negaliu pervest pinigų per PP į žmogaus e-mail(ą)jei jis neišrašo man sąskaitos.Kai bandau tai daryt (Достигнут лимит отправки денежных средств. Чтобы увеличить этот лимит, свяжите и подтвердите дебетовую или кредитную карту). Mano kreditinė surišta su PP,pinigų joje yra (ir grynų ir kredito užtenka).
  • 0

#6 zaza

zaza

Parašyta 02 kovo 2009 - 09:16

Kai bandau papildyt iš kreditinės :Добавление средств недоступно PayPal в настоящее время не позволяет добавить средства с вашего счета PayPal. Когда вы совершаете платеж, PayPal списывает средства с кредитной карты покупателя и немедленно добавляет их на счет PayPal продавца. Gal dėl to kad mano sąskaita ne "premier" ir ne "business"
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas