Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Testas :D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 modestas

modestas

Parašyta 03 kovo 2009 - 03:49

Gale rasi klausimą. Atsakyk į jį labai greitai. Nesustok ir negalvok apie tai, tiesiog sakyk, kas Šauna į galvą...Dabar... tiesiog atsakinek i klausimus kaip gali greitai.Nepradek skaiciuoti sekacios uzduoties, kol nepabaigsi pirmos. Tau nereikes nieko rasyti ant popieriaus, tiesiog daryti viska mintyse.IR busi nustebintas.nebent as nustebauPradedam:Kiek bus: 15 + 63 + 5689 + 212 + 5375 + 2625 + 5263 + 32Zhinau! Skaiciuoti sunku, bet mes jau beveik baigeme....Paskutinis...123 + 5GREITAI! SUGALVOK KOKI NORS IRANKI IR SPALVA!Dabar zhiurek toliau....Dar truputi....Tu ka tik pagalvojai apie raudona plaktuka, jug taip?Mano pirma mintis buvo raudonas plaktukas bet greitai perkeitceu i zalia:) Arba antras:5x56x77x89x9Sugalvok darzove .Ar tu galvojai apie morka :) As pirma kart paskaites prametceu akim ir gan idomu buvo:)
  • 0

#2 Vito Corleone

Vito Corleone

Parašyta 03 kovo 2009 - 06:37

plaktukas raudo pirma sugalvojau, o poto morka :)
  • 0

#3 zygis217

zygis217

Parašyta 03 kovo 2009 - 06:39

gan linksmas testukas, bet mano nuomone su tavo nelabai sutapo :) pirma pagalvojau apie mėliną peilį :):silly: :woohoo: , o vėliau apie kopūstą :)
  • 0

#4 herkus121

herkus121

Parašyta 03 kovo 2009 - 07:04

As pirma apie zalia plaktuka, o antrame, kaip ir Zygis apie kopusta:laugh:
  • 0

#5 modestas

modestas

Parašyta 03 kovo 2009 - 07:49

Bet vistiek kai as pirma kart atsakeu tai nzn :laugh: juokas eme :laugh:
  • 0

#6 Evalldo

Evalldo

Parašyta 05 kovo 2009 - 03:25

herkus121, as irgi apie zalia plaktuka pagalvojau :laugh: O kitam apie pomidora :)
  • 0

#7 enrikuske

enrikuske

Parašyta 13 rugpjūčio 2009 - 11:15

pirmam pagalvojau apie raudoną pjūklą :Do antrame apie agurką :D
  • 0

#8 anavrin

anavrin

Parašyta 14 rugpjūčio 2009 - 12:11

na, man prima mintis šovė apie žalią atsuktuvą, o kita apie kalafijora :laugh: :cheer:
  • 0

#9 Dusk.

Dusk.

Parašyta 04 kovo 2010 - 05:01

man plaktukas atitiko tik spalva kitokesnė. O morka tai irgi pirma šovusi į galvą mintis. ;DD įdomiai.
  • 0

#10 rozele

rozele

Parašyta 05 rugsėjo 2010 - 10:30

as tai is pradziu pagalvojau apie raudoną peilį, o paskui apie pomidorą.taigi musu mintys nesutapo :laugh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas