Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

mightyassets (registruota kompanija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 spalio 2013 - 09:26

468x60.gif



Si kompanija(HYIP) siulo plana:
4 procentai kasdien-50 kalendoriniu dienu
Minimali investicija 10$
Palaiko STP-PM-EGP
Registruota UK-Leagali kompanija
bg_home_secure.jpg
cert.png


468x60.gif


  • 0

#2 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 spalio 2013 - 07:55

Maniakas būk žmogus atskleisk ko tu sieki. Pripostinai net 4 temas be praktiškai jokios informacijos ir kartu sakai, kad nieko neprašai prie tavęs jungtis. Tiek informacijos kiek tu jos pateiki ir daug daugiau galima rast betkuriame HYIP monitoriuje kad ir http://www.hyips.com/ . Tai žmonių tu niekaip neinformuoji. Taigi koks tikslas gaišt laiką?


  • 1

#3 maniakas

maniakas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 spalio 2013 - 11:42

As nemoku pribloksti zmoniu savo rasimu todel ir nerasau visokiu pasaku.Temas kuriu nes investuoju ir man tai patinka.Dauguma zino kas yra HYIP ,todel jei rasysiu kad hyip turi kazkokius produktus ar kad adminas mano pazystamas ir ttt kaip db iprasta nes  tikriausei nieko nepakeisiu.Hyip i kuriuos investuoju nera jie betkokie is eiles pirmi paimti.Turiu savo pasirinkimo strategija tai kaikuriais pasirinktais HYIP pasidalinu ir cia o jei tau nepatika tiesiog neziurek mano temu.

 

P.S. atsiprasau uz klaidas,retai kada tenka tiek daug rasyt :D


  • 0

#4 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 spalio 2013 - 09:24

Iš vis man regis senai bekūrei naujų temų :)


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#5 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 spalio 2013 - 11:11

Maniakas aš tiesiog norėčiau kad tu pridėtum vertės kažkokios savo postams. Man kaip ir daugumai čia esančių įdomu kodėl žmonės pasirenka vieną ar kitą programą, ką jie jose mato ir kodėl prie vienų jungiasi o prie kitų ne. Faktas, kad iš HYIP galima uždirbti ir mes čia visi esame susirinkę tam. kad mokytumėmės, tobulėtume.

Kaip kuri tema parašyk kodėl tu tą programą pasirinkai, ką tu joje įžvelgei, kodėl tu manai, kad ji bus pelninga, kokių gal įdomių faktų apie ją žinai, kurių nesimato atvirai. Postas gali ir nesigaut ilgas bet gausis įdomus. Jei parodysi kodėl ta programa gera (kodėl tu manai kad ji tokia) tikėtina, kad ir aš prie tavęs prisijungsiu ir kas nors kitas.


  • 0

#6 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 28 spalio 2013 - 11:57

Scam


  • 0

#7 dedvinas

dedvinas

Parašyta 31 spalio 2013 - 02:32

Tie rodomi sertifikatai nieko neužtikrina ir manau tikriausia yra netikri...


  • 0

#8 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 spalio 2013 - 08:47

Tie rodomi sertifikatai nieko neužtikrina ir manau tikriausia yra netikri...

 

Jie gal ir tikri, tik kainuoja jie kokius 100$ nusipirkti, ir įregistruoti viską kaip rimtą kompaniją. Jei reikia, dar už papildomą šimtinę gali ofisus išsinuomoti, kur naivuoliai galėtų skambinti ir teirautis apie tokių įmonių legalumą.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#9 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 lapkričio 2013 - 11:53

Čia šito forumo niekas netvarko.

Meskit į SCAM.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 lapkričio 2013 - 11:37

Čia šito forumo niekas netvarko.

Meskit į SCAM.

 

Padaryta :).


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas