Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Apklausa vyrams apie pirkimą

apklausa vyrams grupiniai portalai pirkimas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 DanielaS

DanielaS
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 spalio 2013 - 01:36

 
Sveiki! Esame Vilniaus universiteto, sociologijos studijų programos 3 kurso studentės. 
Atliekame tyrimą apie pirkimą grupinių pirkimų portaluose ir norėtume sužinoti vyrų nuomonę 
pateiktais klausimais. Patikiname, kad ši anketa yra anoniminė ir garantuojame visišką Jūsų 
atsakymų konfidencialumą. Jūsų nuomonė mums labai svarbi, tad iš anksto nuoširdžiai 
dėkojame už atsakymus.
 
Anketa:

  • 0

#2 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 08 spalio 2013 - 06:42

atsakiau :rolleyes:


  • 0

#3 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 16 spalio 2013 - 02:47

Padariau, bet ta apklausa kertasi su atsakytais atsakymais. Paspaudi, kad neperku kartu.lt, tai klausia ko ieškau svetainėje :) Tai jei neperku, tai nieko ir neieškau. Po to klausia apie portalo išvaizdą. Aš net nesu ten buvęs, tik žinau kas tai. Na tikiuosi kažkuom padės keistai atsakyti mano klausimai.


  • 0

#4 100kg

100kg
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 16 spalio 2013 - 04:24

Padariau, bet ta apklausa kertasi su atsakytais atsakymais. Paspaudi, kad neperku kartu.lt, tai klausia ko ieškau svetainėje :) Tai jei neperku, tai nieko ir neieškau. Po to klausia apie portalo išvaizdą. Aš net nesu ten buvęs, tik žinau kas tai. Na tikiuosi kažkuom padės keistai atsakyti mano klausimai.

Pritariu.

Atsakiau ir as.


  • 0

Pirk parduok ir vagystes atveju atgauk viska
http://www.edarbas.n...u-atgauk-viska/






Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: apklausa, vyrams, grupiniai portalai, pirkimas

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas