Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

MUZIKA


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 37

#1 dowylyte

dowylyte

Parašyta 16 kovo 2009 - 10:43

Pasipasakokit...Pasidalinkit savo mintimis - jau nebėra fantazijos renkantis muziką :) Kokio stiliaus muziką klausot? Kokios gražiausios dainos? Atlikėjai? :side: ir taip toliau ir panašiai...:side:
  • 0

#2 modestas

modestas

Parašyta 16 kovo 2009 - 11:04

As asmeniskai klausau ivairių stilių taipat domiuos sokiais cia dalis mano klausomos muzikos
  • 0

#3 zygis217

zygis217

Parašyta 16 kovo 2009 - 11:11

aš irgi daug maž įvairią, šiaip daugiausiai radijo klausau, ten ir groja įvairi :)
  • 0

#4 dowylyte

dowylyte

Parašyta 16 kovo 2009 - 11:18

nejau negalit išskirt kažko labiau mėgstamo iš tos įvairovės?:dry:
  • 0

#5 Dona

Dona

Parašyta 17 kovo 2009 - 04:43

aš daugiausiai klausau ramią muziką, labai patinka Bryan adams, sting ir nely furtado dainos. Negaliu pakest visokių sunkiųjų rokų, metalų ir pnš :silly:
  • 0

#6 ingawitch

ingawitch

Parašyta 17 kovo 2009 - 05:32

sveiki o as labiau megstu rusikas dainuskas klausyti :) seip is patinkanciu dainu tai kai kurios skiriasi kaip diena ir naktis tai galma sakyti jog mna patinka labai ivairi muzika...seip megstu rusiska repa :) bet ir popsas bei sansonas irgi prie sirdies...
  • 0

#7 herkus121

herkus121

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:00

Man tai patinka KLUBINE muzika. Megstu dalyvauti diskotekose, kur groja butent tokia muzika. Taciau, kaip ir Donai, man patinka ir rami muzika.. Megstu paklausyti ja vakarais :) P.S. Man patiko labai modesto muzika.. Nesu expertas atskiriant stilius, taciau man ji siek tiek panasi i klubine (tik tokios dar nesu girdejes). Butu smagu pagal ja pasokti :blink:
  • 0

#8 dowylyte

dowylyte

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:11

iš esmės visų skoniai truputį skirtingi :blink:. man repas ir hiphop'as visai nepatinka, iš rusiškos tik BI2 klausausi (retkarčiais), rokas visai prie širdies :) na paskutiniu metu daugiausia ZIP FM klausausi :whistle:. Kokios mėgstamos jūsų dainos šio metu?
  • 0

#9 ingawitch

ingawitch

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:28

na siuo metu tai galma sakyti daugiausia klausausi t9 - oda nasei liubvi...maksim - lutsaja noc... ir dar fakultet tik nepamenu dainos pavadinimo ir nezinau atlikejo o daina vadinasi beskonecnyje mysli :blink:
  • 0

#10 herkus121

herkus121

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:35

As tai dabar klausau Eddy Watta "I love my people". Ikvepianti daina :blink: Nepaleidziu jos jau koki menesi
  • 0

#11 modestas

modestas

Parašyta 17 kovo 2009 - 08:29

Retai prie vienos dainos prisirišu :blink:
  • 0

#12 ingawitch

ingawitch

Parašyta 18 kovo 2009 - 08:31

o as daznokai prisirisu prie dainu nes dazniausiai kai kurios is ju man asocijuojasi su kokiais nors atsitikimais ar graziomis akimirkomis B) ir kaskart ju klausant prisimenu ir pakyla nuotaika B) na aisku yra ir tokiu kurios ir liudina prisiminus kazka :)
  • 0

#13 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 kovo 2009 - 08:44

ingawitch wrote:

o as daznokai prisirisu prie dainu nes dazniausiai kai kurios is ju man asocijuojasi su kokiais nors atsitikimais ar graziomis akimirkomis B) ir kaskart ju klausant prisimenu ir pakyla nuotaika B) na aisku yra ir tokiu kurios ir liudina prisiminus kazka B)

Pritariu tau. Aš taippat turiu keletą tokių, kurias paklausius užplūsta įavairūs atsiminimai, ypač iš vaikystės :)Šiaip, kaip kažkas čia minėjo taippat nemėgstu labai trankios muzikos, tai yra metalo ir pnš B) Šiaip visą gyvenimą mėgau Eifel 65, basshunter, Beyonce ir basse attack dainas B)Šiuo metu mano pati klausomiausia daina yra Beyonce - Halo , jei kas nežinot tokios paklausykit, turėtu patikt B)
  • 0

#14 modestas

modestas

Parašyta 19 kovo 2009 - 03:33

admin wrote:

ingawitch wrote:

o as daznokai prisirisu prie dainu nes dazniausiai kai kurios is ju man asocijuojasi su kokiais nors atsitikimais ar graziomis akimirkomis B) ir kaskart ju klausant prisimenu ir pakyla nuotaika B) na aisku yra ir tokiu kurios ir liudina prisiminus kazka B)

Pritariu tau. Aš taippat turiu keletą tokių, kurias paklausius užplūsta įavairūs atsiminimai, ypač iš vaikystės :)Šiaip, kaip kažkas čia minėjo taippat nemėgstu labai trankios muzikos, tai yra metalo ir pnš B) Šiaip visą gyvenimą mėgau Eifel 65, basshunter, Beyonce ir basse attack dainas B)Šiuo metu mano pati klausomiausia daina yra Beyonce - Halo , jei kas nežinot tokios paklausykit, turėtu patikt B)

Eifel 65, basshunter,Sitos geros grupes tikrai seneu ju pasiklausydavau B)
  • 0

#15 Dona

Dona

Parašyta 23 kovo 2009 - 05:52

Gerai, kad parašė admin apie tą dainą :) Taip patiko, kad negaliu sustot klausiusi :laugh:
  • 0

#16 lileikiss

lileikiss

Parašyta 24 kovo 2009 - 03:40

man tai labiausiai tinka kai bosai kala tada geras jausmas trankesnes bet senos dainos yra bashunter atlikejo
  • 0

#17 lileikiss

lileikiss

Parašyta 24 kovo 2009 - 03:43

modestas wrote:

admin wrote:

ingawitch wrote:

o as daznokai prisirisu prie dainu nes dazniausiai kai kurios is ju man asocijuojasi su kokiais nors atsitikimais ar graziomis akimirkomis :) ir kaskart ju klausant prisimenu ir pakyla nuotaika B) na aisku yra ir tokiu kurios ir liudina prisiminus kazka :(

Pritariu tau. Aš taippat turiu keletą tokių, kurias paklausius užplūsta įavairūs atsiminimai, ypač iš vaikystės :DŠiaip, kaip kažkas čia minėjo taippat nemėgstu labai trankios muzikos, tai yra metalo ir pnš :) Šiaip visą gyvenimą mėgau Eifel 65, basshunter, Beyonce ir basse attack dainas :)Šiuo metu mano pati klausomiausia daina yra Beyonce - Halo , jei kas nežinot tokios paklausykit, turėtu patikt :)

Eifel 65, basshunter,Sitos geros grupes tikrai seneu ju pasiklausydavau :)

senos dainos bet geros dazniausiai klausidavau basshunter
  • 0

#18 modestas

modestas

Parašyta 07 balandžio 2009 - 03:56

Hard trance
  • 0

#19 lileikiss

lileikiss

Parašyta 09 balandžio 2009 - 10:05

ce tai geras gabaliukas;)
  • 0

#20 karakana7

karakana7

Parašyta 01 gegužės 2009 - 01:39

Man labiausiai patinka,tiesiog dievinu techno,tectonic stiliaus muzika.Is kuriniu tai 101-va-tecktonik,sita turbut daugiausiai klausiau xD.Jei kas ji noresite parsisiusti(ypac rekomenduoju tiems,kurie ziauriai nori pasitaskyti,tik nepamirskite pasididinti garso!!!xD)tai va - http://www.filestube...ea/details.html
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas