Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Dėl investavimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 gr11ze

gr11ze
  • Lytis:Vyras

Parašyta 22 lapkričio 2013 - 12:34

Sveiki norėčiau paklausti nuo ko pradėti investuoti ir kur? Nelabai nusimanau tokiuose dalykuose ir nesinori pinigu įkišti veltui. :)


  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 23 lapkričio 2013 - 01:25

Priklauso kiek esi pasiruošęs investuoti, kiek esi pasiruošęs rizikuoti ir aplamai ką moki. Nes investuoti galima labai įvairiai: tiek į investicinius fondus, tiek į HYIP, tiek į darbą tose pačiose CPA, PTC ir kitose kompanijose :)
  • 0

#3 barsukas7

barsukas7

Parašyta 23 lapkričio 2013 - 06:04

Dabar yra geriausia investuoti palankiausia i virtualia valiuta jei reikia daugiau informacijos parasyk man i pm .


  • 0

 


#4 gr11ze

gr11ze
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 lapkričio 2013 - 07:25

Priklauso kiek esi pasiruošęs investuoti, kiek esi pasiruošęs rizikuoti ir aplamai ką moki. Nes investuoti galima labai įvairiai: tiek į investicinius fondus, tiek į HYIP, tiek į darbą tose pačiose CPA, PTC ir kitose kompanijose :)

Esu žaides nedideliom sumom su HYIP, investuoti pradžiai galiu apie 300-1000lt, bet neįsivaizduoju kur juos investuoti, nes šitame forume ir trūksta tėmos kur detaliau būtų parašyta apie investavima, nuo ko pradėti ir kur investuoti, kad užsikabinti ant to. Tad nenutuokiu nuo ko pradėti ir kur. :)


  • 0

#5 barsukas7

barsukas7

Parašyta 23 lapkričio 2013 - 07:27

Paziurek mano tema paskaityk :)

 

http://www.edarbas.n...gus/#entry41381


  • 0

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas