Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Pamokantis video


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 modestas

modestas

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:05


  • 0

#2 herkus121

herkus121

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:15

"Speeding. No one thinks big of you" Labai geri zodziai kaip ir pats video..
  • 0

#3 ingawitch

ingawitch

Parašyta 17 kovo 2009 - 07:26

tikrai pamokantis video
  • 0

#4 zygis217

zygis217

Parašyta 17 kovo 2009 - 09:47

Jo, žinos kaip neatsargiai važinėt :blink:
  • 0

#5 lileikiss

lileikiss

Parašyta 09 balandžio 2009 - 08:33

reikia but apdairesnem kelyje kad tait neatsitiktu kaip seme video
  • 0

#6 ingawitch

ingawitch

Parašyta 10 balandžio 2009 - 12:41

vieno zmogaus apdairumo nepakanka... cia reikia visiems susirupinti ir pagalvoti...nes net jai as vaziuosiu tvarkingai tai dar nereiskia kad niekada nepapulsiu i avarija...o seip tai jau esu 2kartus i griovi iskridus na bet ne as vairavau ir viskas baigesi gerai tai neskaitau ten tokiais jau dideliais eismo ivykiais.
  • 0

#7 modestas

modestas

Parašyta 10 balandžio 2009 - 12:58

ingawitch wrote:

vieno zmogaus apdairumo nepakanka... cia reikia visiems susirupinti ir pagalvoti...nes net jai as vaziuosiu tvarkingai tai dar nereiskia kad niekada nepapulsiu i avarija...o seip tai jau esu 2kartus i griovi iskridus na bet ne as vairavau ir viskas baigesi gerai tai neskaitau ten tokiais jau dideliais eismo ivykiais.

Gerai kad tau viskas laimingai,yra puseserei buve jos draugas vairavo kelias nekoks greitis neperdidzeusias buvo bet masina vertesi neviena karta nieko isjos neligo gerai kad tik masina tenukentejo :)
  • 0

#8 ingawitch

ingawitch

Parašyta 10 balandžio 2009 - 12:10

pasiseke kad masina vertesi ir visi sveiki...na mano atveju tai masina nei karto nesiverte viena karta krumai sutrukde ir ji pakibo neapsivertus o kita kart kelmas mus sustabde...tai mums dar lb pasiseke...o kiek turiu pazystamu kuriu avarijos taip laimingai nesibaigusios yra :dry: ir renimaciju ir mirciu ir visko mano pazystamu rate yra buve :S
  • 0

#9 lileikiss

lileikiss

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:17

bet reikia stebeti ir kitus vairuotojus kad neatsitrenktu i kita masina ir pn.:)
  • 0

#10 ingawitch

ingawitch

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:19

vienas uz visus atsakyt negali :dry:
  • 0

#11 herkus121

herkus121

Parašyta 11 balandžio 2009 - 01:27

Siais laikais daug kas vaziuoja kaip nori.. Ypac kurie megsta slakeli isgerti. Tada jau neberupi jiems per pereja einantys vaikai ar kiti automobiliu vairuotojai, kurie vazineja taisyklingai. juk dazniausiai nukencia nieko deti zmones..
  • 0

#12 lileikiss

lileikiss

Parašyta 11 balandžio 2009 - 08:50

jai nebutu svaigalu ir avariju sumazedtu bet pardavejams is alkoholio geras pelnas gaunasi ir pardavine jau ir paaugliai neatsisako svaigalu kur ritasi sis pasaulis:dry:
  • 0

#13 herkus121

herkus121

Parašyta 11 balandžio 2009 - 10:59

lileikiss wrote:

jai nebutu svaigalu ir avariju sumazedtu bet pardavejams is alkoholio geras pelnas gaunasi ir pardavine jau ir paaugliai neatsisako svaigalu kur ritasi sis pasaulis:dry:

Nevairuok pats girtas uz vairo ir dar kita sudrausmink. Pasauli reikia pradeti gelbeti nuo saves :laugh:
  • 0

#14 ingawitch

ingawitch

Parašyta 12 balandžio 2009 - 12:28

vat butent pirma reikia pradet nuo saves...bet gaila tik jog kas antras vairuotojas nesusimasto apie tai :lol: nesesk pats girtas uz vairo ir neleisk to padaryti kitam :) bet drisciau prisipazinti jog ir pati esu vairavusi neblaivi ir del to pykstu db ant saves...na bet tfu tfu tfu apsieita be eismo ivykiu
  • 0

#15 herkus121

herkus121

Parašyta 12 balandžio 2009 - 09:05

ingawitch wrote:

vat butent pirma reikia pradet nuo saves...bet gaila tik jog kas antras vairuotojas nesusimasto apie tai :lol: nesesk pats girtas uz vairo ir neleisk to padaryti kitam :) bet drisciau prisipazinti jog ir pati esu vairavusi neblaivi ir del to pykstu db ant saves...na bet tfu tfu tfu apsieita be eismo ivykiu

Reikejo snd nueiti i baznycia ir ispazinti nuodemes :laugh: :laugh: :laugh: Tada nebebutu ant saves pikta ;)
  • 0

#16 ingawitch

ingawitch

Parašyta 12 balandžio 2009 - 09:12

tai kad vat buciau nuejus bet dar negaliu niekur is namu issirioglinti :lol: na bet svarbiausia jog visgi susiprotejau ir supratau jog tai iki gero nedaves tai jau db ir nebeprisimenu kada gi as cia taip isgerus sedau uz vairo :)
  • 0

#17 herkus121

herkus121

Parašyta 12 balandžio 2009 - 09:29

Gerai, kad musu adminas Dar ne policininkas :lol: Kitaip paru gautum uz vairavima isgerus :laugh: :laugh:
  • 0

#18 ingawitch

ingawitch

Parašyta 12 balandžio 2009 - 10:50

va cia tai jo :laugh: :laugh: :laugh: ale tai buvo kaip sakant davno i nepravda (vertimas: seniai ir netiesa :silly: ) taigi nepagautas ne vagis...nors viena bauda esu gavus...bet nieko db esu kulturinga vairuotoja :lol:
  • 0

#19 lileikiss

lileikiss

Parašyta 14 balandžio 2009 - 12:07

adminas zada buti policininkas tai jai susitiksit kelyje busit kaip seni draugai sio portalo deka.
  • 0

#20 ingawitch

ingawitch

Parašyta 14 balandžio 2009 - 12:31

tik va beda man tai ant kaktos neparasyta kad esu sio portalo nare :silly: taigi uz savo veiksmus teks atsakyti paciai
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas