Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

0.02 dolerio už teisingai užpildytą anketą

Greitas uždarbis laisvas darbo grafikas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 DRFM

DRFM

Parašyta 17 balandžio 2014 - 10:06

Sveiki :)

Siūlau visiems greitą uždarbio būdą :) Jis tikrai yra patikimas - nes aš esu užsakovas :D, bei uždarbį išmoku kiekvieną dieną į PayPal.

Norintiems dirbti tereikia būti užsiregistravus ASK.FM  (registracija nemokama) ir šiek tiek mokėti naudotis šiuo socialiniu tinklapiu.

Turint vartotoją, reikia siūlyti kitiems ASK.FM vartotojams užpildyti anketą, kurią užpildžius gali laimėti ASK.FM dovanas.

Už teisingai užpildytą anketą - jūs gaunate 0.02 dolerio. 

Patikėkite, tai nėra sunku! Kai tik vienas žmogus pamato jūsų siūlymą užpildyti anketą - tą siūlymą pamato ir visi jo draugai. Tad pasėdėję valandą - jau turėsite apie 2 dolerius. O paskaičiuokite, jeigu sėdėsite visą dieną :) Tereikia turėti kantrybės :)

Jei norite sužinoti plačiau, ar pradėti dirbti > rašykite man PM.

 

P.S - tie kurie gauna išmokas, nepatingėkite jas įkleti į komentarus :)


  • 0

#2 polas6

polas6

Parašyta 15 gruodžio 2015 - 11:52

Ok as uzsireginau ask.fm portale ir pasikvieciau visus turimus draugus is twitter bet klausimas kaip man uzdirbti ir ka man daryti kad pinigai imtu bireti ?

Be to as nematau kur galima butu ivesti paypal ?

 

Dekui uz pagalba.


  • 0

#3 Mantvi5

Mantvi5
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 15 gruodžio 2015 - 09:02

Ok as uzsireginau ask.fm portale ir pasikvieciau visus turimus draugus is twitter bet klausimas kaip man uzdirbti ir ka man daryti kad pinigai imtu bireti ?

Be to as nematau kur galima butu ivesti paypal ?

 

Dekui uz pagalba.

Neprikelinėk senų temų, o su klausimas rašyk į A.Ž..


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas