Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Libertagia


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 ewalduxxx

ewalduxxx

Parašyta 25 liepos 2014 - 06:54

Tai kompanija, kurioje Lietuvos pilieciai JAU UZDIRBA GERAS PAJAMAS !!!
Puiki galimybe pradeti dirbti ir uzdirbti internete BE JOKIU INVESTICIJU! Legalu, patikima ir nesudetinga!

Reigstruokites per mano pateikta nuoroda naudodami tikrus savo asmens duomenis ir as jums suteiksiu visa reikalinga informacija (busiu jusu asmeninis gidas), kaip vos pradejus dirbti gauti i savo saskaita 3$ per diena, 15$ per savaite ir 60$ per menesi.

Jus ir tik Jus renkates kaip dirbti internete - sunkiai ir letai ar lengvai ir greitai.

 

 

libertagia-logo.png

  • 0

#2 gruzas123

gruzas123

Parašyta 06 gruodžio 2014 - 07:29

skiedi tu ce!! kokie dar lengvi ir greiti pinigai? zmonem tiesa pasakok o beviltisku svajoniu nesuteikinek, aisku ten uzsidirbsi bet ne lengvai ir greitai :D ten turi turet savo stategija ir komanda ir beto ten turi but pasiruoses dirbt kasdien ne po 15 min. o daugiau jei nori kasko pasiekti.ir uzdarbi pamatysi tik po kokiu puses metu.

 

Taigi jei kas norit prisijunkt prie mano komandos as jum galiu pasiuliti draugiska kolektyva kuris visada pades iskilus nesklanduman,pazadu jei tikrai norit uzsidirbti is sios srities tai tikrai su mano komanda jums tai pavyks.

 

MANO NUORODA>>>>>REGISTRACIJA


  • 0

#3 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 06 gruodžio 2014 - 09:03

taip ir likau nesuprates kas per kompanija,tik supratau kad galima uzdirbti :lol: jus tema kuriat tai paaiskink-isaiskinkit zmoniems normaliai kas per uzdarbis...o dabar apart skambiu fraziu „lengvai ir greitai“ nieko nesupratau


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas