Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

klausimai is paidverts ir probux

probux paidverts

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 25 liepos 2014 - 07:01

Sveiki, iškilo pora klausimų todėl nusprendžiau kreiptis į edarbas bendruomene. 

 

Neturėdamas ką veikti spaudinėju nuorodas per paidverts ir probux, todėl turiu klausimų susijusių su šiais tinklapiais. 

 

1) Paidverts. Man duoda tas mažas reklamas vertas vos 0,0005 ir aš visai tingiu jas spaudinėti ir dbr šalia jų yra mygtukas recycle, taigi paspausdamas aš tą recycle gaunu kokios naudos ar aš tiesiog perleidžiu ta reklama kitiems žmoniems ir prarandu tuos micro pinigus ? :? 

 

2) Probux. Rent referalai. po biški juos perkuosi ir man įdomios tos pagrindines funkcijos. Kaip auto renew ir tie du myktukai prie kiekvieno referalo. Gal kas galėtu paaiškinti bent tuos du mygtukus kas ką daro tiksliai ?  :D

 

Dėkui už jūsų  skirta laiką :) 


  • 0

#2 neTix

neTix
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 liepos 2014 - 08:38

Sveiki, iškilo pora klausimų todėl nusprendžiau kreiptis į edarbas bendruomene. 

 

Neturėdamas ką veikti spaudinėju nuorodas per paidverts ir probux, todėl turiu klausimų susijusių su šiais tinklapiais. 

 

1) Paidverts. Man duoda tas mažas reklamas vertas vos 0,0005 ir aš visai tingiu jas spaudinėti ir dbr šalia jų yra mygtukas recycle, taigi paspausdamas aš tą recycle gaunu kokios naudos ar aš tiesiog perleidžiu ta reklama kitiems žmoniems ir prarandu tuos micro pinigus ? :? 

 

2) Probux. Rent referalai. po biški juos perkuosi ir man įdomios tos pagrindines funkcijos. Kaip auto renew ir tie du myktukai prie kiekvieno referalo. Gal kas galėtu paaiškinti bent tuos du mygtukus kas ką daro tiksliai ?   :D

 

Dėkui už jūsų  skirta laiką :)

1. Taip istrinant tas reklamas nors ir mazas tau jokios naudotas nebuna, tik minusas ,nes uz ta reklama 0.0005 tau ateme siektiek BAP tasku :)


  • 0

Registracija PaidVerts Pilnai grizo 2015.04.10.






Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: probux, paidverts

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas