Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PTC sponsoriu pletra


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Teammate22

Teammate22

Parašyta 16 kovo 2010 - 05:20

Noreciau pasidalinti mintimis, kurias galbut butu galima igyvendinti gaunant is to abipuses naudos tiek adminui tiek sio portalo vartotojams. Mazokai sponsoriu cia pas mus yra, kuriuose galima tapt admino referalu ir uzsidirbti papildomu centuku. Suprantu, kad tai patikimi sponsoriai, bet pagalvojus kiek butu galima nugvelbti pinigo jei tarkim turetum cia kokia 50 bent jau kolkas mokanciu ar panasiu i tokius, kurie turi moketi. Aisku tai butu rizikingi sponsoriai, kurie neaisku ar tikrai atsiskaityt, bet tai ta skilti galima ir butu pavadinti tarkim Rizikingi Sponsoriai. Aisku svarbiausia butu atsiskaitymo tvarka tokiuose admino su savo referalais. Na kadangi neaisku ar moketu tas sponsoriu, tai manau niekas nesupykt jei adminas nieko irgi nemoket savo referalams jei pats negautu ismokos. Na o jeigu gaut tai irgi trbt reiket iskart moket atitinkamai kiek gaut ir koki procenta savo referalams skit uz paspaudimus. Iskart trbt reikt atsiskaityt nes niekad nezinai ar antra ismoka gausi. Tokiu butu, manau, tiek adminas gautu keleta(o gal ir nemazai) doleriuku, tiek ir lankytojai turet didesniu galimybiu susirinkt daugiau tasku. Kaip pvz galima butu laikyti gagabux...nzn kuriam laikui bet tai butu pasipelnymo saltinis. Na manau, reiketu darbo nemzai atrinkt visgi bent kazkiek pasitikejimo keliancius sponsorius, bet manau atsipirktu. Na cia tik mano pamastymai :)
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 16 kovo 2010 - 02:20

Nesutinku su tavim ir negalėčiau padaryti, kaip tu siūlai dėl dviejų priežasąių:Visų pirmą jei taip ir būtų, tai vis tiek negalėčiau išmokėti nariams taškų už kelias peržiūrėtas nuorodas sponsoriuje. Kodėl jau atsakiau čia http://edarbas.net/d...l-ismok-tvarkos :D Na ir visų antrą to negalėtų būti, nes Edarbas.net projekto tikslas yra priversti suprasti žmones, jog uždirbti pinigų internete vis gi įmanoma. Pinigų uždirbimo iš interneto krypčių yra daug, tačiau mes labiau spaudžiamės prie vienos iš silpniausių bei rizikingiausių. Tai yra reklamų peržiūrėjimo už pinigus (PTC), todėl, kad uždarbiauti tokiu būdu yra paprasčiausia bei suvartojama labai nedaug laiko.Aplamai internete vyrauja tokios kalbos, kad iš nuorodų spaudymo buxuose neįmanoma uždirbti ir pnš, daug kas dėl šių kalbų žiūri į visa tai skeptiškai, todėl, kad pusiausvyra būtų šiek tiek išlyginta tarp skirtingai mąstančių žmonių ir atsirado Edarbas.net. Čia siūloma tik tai iš ko daugiausia šansų uždirbti kiekvienam žmogui, kitaip tariant tik labiausiai dėmesio verti buxai. Tokių internetinių puslapių, kuriuose reklamuojama labai daug sponsorių, iš kurių tik keli normalūs yra pilnas internetas. Tikri PTC profesionalai niekada neapsikrauna dirbti sau daug buxų.Mano manymu vienu metu reiktų dirbti su nedaugiau, kaip 10 buxų, nes daugiau vertų dėmesio buxų vienu metu nelabai ir įmanoma atrankti. Pasinaudojant šia strategija galima uždirbti daugiausia pinigų išnaudojant mažiausiai laiko, na o visi tie svajokliai, kurie apsikrauna keliasdešimtym buxų, spaudo nuorodas po kelias valandas per dieną, nieko padoraus vis tiek neuždirba, tik iššvaisto laiką, galiausiai nusivilia patys ir dar kartais paskleidžia gandus, jog buxuose dirbant po kelias valandas per dieną nieko neišeina uždirbti. :) Geriau jau dirti su keliais buxais ir jeigu lieka laisvo laiko jį išnaudoti naudingesniems dalykams. :D Edarbas.net niekada nenusiris iki tokio lygio, kad žmonėms siūlytų viską kas papuola ir kad adminas (aš) pelnyčiausi iš portalo narių, leisdamas jiems nieko neuždirbti. Čia viskas kitaip. Mano tikslas uždirbti pačiam, bet kartu pasiekti ir to jog garantuotai uždirbtumėte ir jūs. Galbūt todėl taip ilgai Edarbas.net ir egzistuoja. B)
  • 0

#3 wase99

wase99

Parašyta 01 balandžio 2010 - 11:10

Tai va galetu sudet "target="blank" prie kiekvieno sponsoriaus taip butu daug patogiau....Pvz:Nuotrauka
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 balandžio 2010 - 11:14

wase99 parašė:

Tai va galetu sudet "target="blank" prie kiekvieno sponsoriaus taip butu daug patogiau....Pvz:Nuotrauka

Padariau, kaip prašei, dabar Sponsorius atvers naujuose languose :)
  • 0

#5 kralikasss

kralikasss

Parašyta 02 balandžio 2010 - 12:45

Jeigu grįžtant prie temos, tai nesutinku su Teammate22.. Na aš jau galiu save laikyti šiek tiek patyrusiu šiame verslse, nes jau senokai darbuojuosi. Kaip pradėjau dirbti nežiūrėjau į tai atsakingai ir brukau visiems sponsorius vos tik pamatęs, kad jis naujas (ar tik man naujas) tam kad gaučiau referalų. Vėliau pamačiau, kad tai laiko gaišimas, nes išmokos negavau nė vienos. Šita verslą mečiau. Po kiek laiko naršydamas forumus vis pastebedavau, kad nemažai kalbama apie neobux ir t.t. (seniau taip pat jį žinojau, bet nedirbau, nes brukau sau į galva, kad už centus nespaudysiu nuorodų) .. Tada vel išdrįsau prisiregistruoti ir maratonas prasidėjo. Neobux, Upbux, Palmbux.. Po jų ėjo dižiausias šlamstas (nors atrodė laibai gerai). Per visą tą laiką kurį dabar vėl dirbų .. Vieninteliai Neobux, palmbux išliko toki paprasti koki ir buvo (neskaitant pasikeitusio palmbux dizaino). Ta pati galiu pasakyti apie DAIVIS GROUP PTC (na tik as kiek vėliau pradėjau juose dirbti ).. Tai va, ka aš čia noriu pasakyti? O tą kad admin sprendimas yra geras, kad nededa kiekvieno atsiradusio gražesnio bux.. Jeigu taip darytu šitos svetainės reitingai kristų sparčiai, tik naujokai nesuprantantys esmės pultų visur registruotis.. Ir dar - mano nuomone su admin sutampa, mano akimis patikimiausi bux šiai dienai yra būtent tie, kurie įkelti į šį portalą :) Tikėkimės, kad ateityje atsiras tokių pat patikimu sponsorių ne vienas kuri galima butų įdėti čia ir , kad šio ir kitų portalų lankytojai tuo nenusiviltų.. Tai va, rėžiau biski kalbą :laugh:
  • 0

#6 Orange88

Orange88

Parašyta 02 lapkričio 2011 - 11:35

Matau, jog tema sena, bet vis tik norėčiau sugrįžti prie jos. Šiuo metu yra tik du PTC sponsoriai ir tai yra tikrai per mažai! Žmonės, ypač jaunimas, kuris tik pradeda uždarbiaut internete manau tikrai būtų suinteresuotas užsidirbti daugiau taškų. Nes dabar to padaryti praktiškai išvis neįmanoma... Sakot kiti sponsoriai nepatikimi? Kodėl? Yra mažiausiai keli, kurie nieku gyvu nenusileidžia jūsų dviems siūlomiems. Kitas dalykas, jei nenorite susikoncentruoti į PTC, vis tiek turite ieškoti kitų patikimų programų, būdų, iš kurių apsimokėtu skirti bent kažkiek taškų. Taip portalas taptų ne toks mieguistas, interaktyvesnis, sulauktų daugiau lankytojų ir jie čia praleistų daugiau laiko. Čia toks pastebėjimas iš mano pusės.Įtariu, kad ko gero Administratoriui tiesiog trūksta laiko. Juk visi mes žmonės :) Bet vis tiek manau, kad šį portalą galima paversti daug pelningesniu visoms pusėms :)
  • 0

#7 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 09:42

Pritariu, būtų tiesiog nuostabu.
  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 01:15

Edarbas.net tarsi sustojo todėl, kad kaip ir orange88 minėjo, nebegaliu skirti portalui ir visiems uždarbiams internete tiek laiko kiek anksčiau. Kadaise, Edarbas.net buvo priklausomas galima sakyti tik nuo manęs, turėjau kalnus laisvo laiko, galėjau sau leisti dirbti su visais buxais bei kitais uždarbio internete būdais, turėjau pakankamai jėgų ir iniciatyvos sukurti tai ką dabar matote, tačiau viskas keičiasi. Edarbas.net nebėra tas mažas portaliukas, kuriame viskas sukosi apie buxus ir kai labiausiai jais besidomintis buvau aš. Dabar Edarbas.net Admin nėra protingiausias ir labiausiai viską išmanantis internetiniame versle, nes viskas plečiasi, atsiranda naujos galingos perspektyvos uždarbiauti, atsiranda vis daugiau savas sritis puikiai išmanančių protingų žmonių, todėl po trupti suku ta linkme, kad pakaks man būti vienam atsakingam už šį projektą. Daugelis jau pastebėjo, kad Edarbas.net turtas yra forumas, kuriame jūs visi galite reikštis, siūlyti, dalintis informacija ir uždirbti bendromis jėgomis kur kas daugiau, žengti drąsiau link naujų perspektyvų, todėl Aš jau keletą mėnesių stengiuosi vis mažiau kištis ir stengtis vadovauti mūsų bendruomenei. Mano tikslas yra leisti užaugti vieningai bendruomenei, kuri pati kuria savo ateitį... todėl nebekraunu į patį portalą informacijos, už kurią būčiau atsakingas tik pats. Paprasčiausiai Edarbas.net virto per plačia auditorija, kurią patenkinti yra ne mano vieno jėgoms.Kai kuriuos mano toks elgesys gali įbauginti ar nuliūdinti, kad taip Edarbas.net gali žlugti, bet galiu drąsiai jus užtikrinti, kad to nebus. Edarbas.net yra mano gyvenimo projektas, kuriam neleisiu užgesti, bet tiesiog pasuksiu jį kita linkme, kad gyvuoų dar geriau :)P.S trečiasis Edarbas.net jubiliejus jau visiškai čia pat, todėl kantriai palaukite dar maždaug mėnesiuką, ateina didysis Edarbas.net perversmas- virtimas naujos kartos portalu.
  • 0

#9 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 02:18

Ačiū admin už nuostabias žinias, lauksime to perversmo :D
  • 0

#10 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 02:23

Gerai, kad admin'as bent šiek tiek nušvietė portalo ateities gaireles :D.
  • 0

#11 Orange88

Orange88

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 02:29

O, išties įdomu bus sulaukti to perversmo! Nekantraujam :laugh:
  • 0

#12 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 03:04

saunu ir tikrai sulauksim naujienu nors ir taip ju laukiam, tad tiek palauke dar palauksim ;)Viva, grazi kalba, verta opladismentu, nu nieko atostogos ir gerai, o laikas pinigai, tik ekimes admino neteks "laidoti". bet mes ji palaikom visais klavisais :D
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#13 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 03:56

pagaliau kaskas naujo, laukiam nesulaukiam :cheer:
  • 0

 
 

 


#14 moneym33t

moneym33t
  • Lytis:Vyras
  • VietaVilnius

Parašyta 03 lapkričio 2011 - 06:00

Dabar viskas pasidarė aišku, šaunu! :D
  • 0

#15 LikeLT

LikeLT
  • Lytis:Vyras
  • VietaTrakai, Lietuva

Parašyta 08 lapkričio 2011 - 05:48

Nors rašau čia gal ir paveluotai, bet aš sugalvojau nerealų dalyką. Tegul adminas kuria konkursą kuriame ieškos žmogaus(-ių) kurie keltų savo PTC nuoruodas ir mes dirbtume jiems, bet visa esmė yra tame, jog jie dar mums mokėtų už tai, kad mes užsireginome ant jų nuoruodų ir dirbame jam. Visa tai turi padaryti adminas tegul jis kelia konkursą kuriame patys nariai turės pretenduoti, kad mes dirbtume jiems ir adminas nuspręs kuriuo galima pasitikėti, o kuriuo ne. :silly:
  • 0

#16 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 lapkričio 2011 - 06:02

Toks dalykas ir dabar yra, bet jis mokamas. Jei čia būtų galima reklamuoti pasirinktus PTC sponsorius ir mokėti savo referalams dalį jų uždarbio, ir tai nebūtų mokama privilegija, aš būtinai tuo pasinaudočiau.
  • 0

#17 er1kaz

er1kaz

Parašyta 08 lapkričio 2011 - 06:55

Truputį nesupratau tavo to konkurso esmės?
  • 0

#18 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 08 lapkričio 2011 - 07:02

tai koks konkurso tikslas, nes visi turintys ir dirbantys buxuose nores deti savo saitus ir kad butumet po juo , tarkim tu likelt siulai abux ir nori kad dirbu po tavim as ir turiu abux ir noriu kad tu dirbtum po manim ir as tau mokeciau... tai bus misraine...tai kaip konkursas vyks tarp buxu siulytoju ....?tada turetu kiekvienas tureti teise siulyti buxa ir kas po juo dirbs tam tas zmogeliukas ir mokes...
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas