Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

WINIMAX Premija!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Royal

Royal

Parašyta 22 kovo 2015 - 02:30

winamax-logo.jpg
 
Sveikas, esu pokerio kambario WINIMAX partneris. Siūlau tau galimybę pokerio įgudžius paversti kuo didesniais pinigais.
 
Kodėl WINIMAX? Tai gan šviežias pokerio room'as lietuvoje, tikrai daug "žioplų" žaidėjų iš kurių nesunkiai galima pasipelnyti.
 
Be to nauji nariai gauna 100% deposit bonusą. Minimalus depositas 10eu. Tad įsidėjus pvz 50eu dar tiek pat gaunama į pokerio saskaitą. Tačiau bonusui išsigryninti yra papildomų salygų. Pavedimai atliekami labai greitai į betkurį pasaulio banką.
Pradėti žaisti galima nepasitvirtinus tapatybės, tiesa, norint išsigryninti pinigus teks pasitvirtinti tapatybę (elementaru).
 
Ką gauni registruodamasis per mane?
1. Specialų pakvietimą į WINIMAX freerolus (tereikia atsūsti savo nicką).
2. Esant geriems rezultatams galima gauti prizų ne tik pinigais, tačiau ir įvairiomis dovanėlemis.
3. Pilnavertę pagalbą visais iškilusiais klausimais šiame Room'e
4. 50% grąžos iškart į savo banko sąskaitą/grynais pirmam depositui iki 20eu. Pvz pasipildai balansą 20eu, tai 10eu aš iškart
tau pervedu atgal.
5. Įvairus pakvietimai į turnyrus, bonusai ir akcijos kituose room'uose (ateityje).
 
Tad, tai puiki galimybė uždirbti žaidžiant pokerį su visiškai minimaliomis investicijomis.
 
REGISTRACIJA (būtinai per nuorodą): WINIMAX
 
Užsiregistravus susisiek skype: vilius.vileikis ir pasakyk savo nicką prieš atliekant depozitą.

  • 0
http://l2royal.com Lineage2 Projektas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas