Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SuccessBux.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 liepos 2015 - 12:56

successbux-banner11.gif
 
Ismoka:
95d55ef38f0c8cd1824ca2f8491d5a3f127.jpg
 
Mokantis PTC puslapis nuo 2012 Metu
Minimali ismoka 1$
Moka iki 0.01$ uz paspaudima su standart naryste
Moka 10% referalu uzdarbio su standart naryste
3% komisiniu su standart naryste
Butina padaryti 8 paspaudimus norint gauti referalu uzdarbi!
Galima uzdirbti pinigus, spaudziant nuorodas, ziurint video, vygdant ivairius darbelius puslapyje.
 
Vyksta referralu konkursas! Uzsiregistrave referralai turi suspausti 40+ Nuorodu kad butu uzskaitytas!
 
Sekmes uzsiregistravusiems!

  • 0

#2 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 rugpjūčio 2015 - 01:07

Mano antra ismoka:

BETrVDq.jpg

 

Snd baigiasi menesines referralu konkursas, kolkas esu pirmoje vietoje, bet nuo manes neatsilieka ir kiti, ir buciau dekingas jeigu esate mano referralai ir neesate padare 40 paspaudimu padarykite juos siandien. Aciu :)


  • 0

#3 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 rugpjūčio 2015 - 09:41

3 ismoka! Mano konkurso prizas, visi menesi buvau pirmas, bet paskutine diena aplenke ant dvieju referralu. Ir laimejau tik 15$ vietoj kad buciau laimejes 30$. Si menesi vel bandysiu uzimti prizine vieta! Visiems siulau sita PTC registruojames ir dirbame cia! :)

7AMz1hy.jpg


  • 0

#4 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 spalio 2015 - 11:21

Dar viena mano ismoka is cia pamirsau tiktai papostinti anksciau :)

7rtl58q.jpg

Uzemiau 3 vieta praeita menesi referralu konkure, si menesi kolkas esu 2. Liksiu dekingas jeigu uzsiregistruosite per mano reff linka ir padarysite 41 ar daugiau kliku :)


  • 0

#5 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 spalio 2015 - 03:04

Dar gauta viena ismoka! PTC patikimas ir mokantis :)

ir vel uzemiau 3 vieta referralu konkurse. :)

cdJ3anj.png


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas