Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

PayPal limito nuėmimas. "Pagalba"


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Sakalas

Sakalas
 • Lytis:Vyras
 • VietaKlaipėda

Parašyta 01 rugsėjo 2015 - 01:18

Truputėli pamėginsiu padėti kaip nusiimti PayPal limitą. Šitą pagalbą gali jums padėti arba ne. Prilauso kokį limitą esate gavę.

 

1) Prisijungiate į savo PayPal. Ten pamatysite pranešimą apie limitą.

2) Nusikopijuojate kur nors į notepad ar word "Your case ID for this reason is PP-004-140-060-013" Nes jums prireiks Limito ID kodo.

3) Dabar einate PayPal apačioje "Contact Us"

4) Atsidariusiame lange dešinėje pusėje bus "Email Us". Paspaudžiame "Email Us"

5) Atsidarys lentelė su pasirinkimais. "Select a topic" pasirenkate Negative Balance / Limitation.

Kitame stulpelyje "Selec a sub-topic" pasirenkate "How do I resolve my Limitation."

6) Atsidarys dar keli stulpeliai. Vat dabar mums prireiks Limito ID kodo.

7) Į "Case or claim or dispute ID" stulpeli įrašote limito ID.

8) Į "Message" langelį parašote angliškai. "Laba diena, ar būtu galima sužinoti už ką man uždėtas limitas. Ir ar galite pasakyti kaip nusiimti. Dėkoju." Ir spaudžiate "Send".

9) Po to gausite laišką iš PayPal. Bet jis bus automatiškai išsiūtas jums į pastą. Ten laiške bus parašyta, kad jie pageidauja  Limitus spręti telefonu ir bus nurodytas telefono numeris. Ir dar šis tas apie limitus. Bet jus tuo nuodytu numeriu neskambinkite. (Bet galite pabandyti paskambinti, bet jai nenorite išleis daug pinigų už skambuti į užsienį tai nepatariu.)

10) Atsakykite tiesiog į jų šitą laišką rašydami angliškai taip. "PP-004-140-060-013 Laba diena, ar būtu galima sužinoti už ką man uždėtas limitas. Ir ar galite pasakyti kaip nusiimti. Atsiprašau aš negaliu skambinti telefonų, nes man tai brangiai kainuoja skambinant iš Lietuvos. Ir atsiprašau už mano prastą Anglų kalbą. Dėkoju."

11) Po vienos - dviejų dienų susisieks PayPal konsultantas. Ir laiške bus parašyta už ką yra limitas ir ką reikią padaryti, kad nuimti jį. Laiške bus išvardyta kokių dokumentų reikia, kad būtų nuimtas limitas. Dažniausiai jiems reikia Paso ar kortelės kopijos iš abiejų pusių. Bet kokios  sąskaitos kur būtų nurodytas jūsų adresas kaip ir PP esate nurode su jūsų vardu ir pavarde. Ir keturis paskutinius mokėjimus. Tinka nuotraukos iš pašto su gautais mokėjimais kur būtų matoma aiškiai iš kur gauta. Taip pat tame laiške bus linkas į kuri įėjus bus vieta kur reiks sukelti visus dokumentus ir šalia darašyti kokie dokumentai yra pateikti.

12) Kai pateiksite dokumentus iškart atsakote į tą patį PP konsultanto laišką. Laiške parašote angliškai "Laba diena, aš pateikiau dokumentus peržiūrai. Ir trumpai aprašote iš kur yra gauti paskutiniai mokėjimai į jūsų sąskaitą. Dėkoju."

13) Po dienos gausite laišką nuo konsultanto su pranešimu, kad jūsų dokumentai perduoti peržiūrai. Ir jai viskas bus gerai Limitas bus nuimtas per 24 - 48 val. (Jai jūsų gaunami pinigai nėra gaunami neteisėtai. Visos pinigu gavimo priežastis yra aprašytos PayPal licenzijoje).

14) Po 24 -48 val. gausite laišką, kad limitas yra nurimtas ir perspėjimu už ką buvo uždėtas ir kaip to ateityje išvengti. Arba gausite laišką, kad jums negali nuimti limito dėl tam tikru pažeidimu.

 

 

SĖKMĖS NUSIIMANT LIMITĄ :)


 • 1

banner.png


#2 Oplia

Oplia
 • Lytis:Vyras
 • VietaVisaginas

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 07:27

Nėra būtina rašyti jiems laiško viskas parašyta resolution center paspaudus.


 • 0

#3 Sakalas

Sakalas
 • Lytis:Vyras
 • VietaKlaipėda

Parašyta 03 rugsėjo 2015 - 07:46

Deja ne viskas būna. Ir aš su tuo susidūriau.


 • 0

banner.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas