Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Adhitz

adhitz.com

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 03:59

AdHitz.png

Adhiz.com 

 Tai yra kompanija kuri moka uz paspaudimus ant jusu banerio kuri talpinate savo svetaineje arba uz parduoda reklama.

 Projektas moka i paypal ir payza

 Minimali ismoka paypal 25$ payza 50$

 Ismokos kiekvieno menesio pirma 1 diena, ismoka per 20 dienu

 Sioje kompanijoje esu uzdirbes 704$ 

 

Kaip uzdirbti su adhitz?

Tiesiog jums reikia tureti savo puslapi, ir i puslapi isideti ju baneri, ir jus gausite uz pinigus uz paspaudimus ant banerio ir parduotas reklamas.

Labai didelis pliusas reklamu kainas jus galite nustatyti patys ir kokiam norite laikotarpiui!

 

Mano statistika:

DtN1q7j.jpg

Sioje kompanijoje esu uzsiregistraves daugiau nei 4 metus, ir galite pamatyti patys kada pradejau rimtai imtis veikla.

 

Mano siu metu statiska:

D1INTfo.jpg

 

Naujausia mano ismoka:

TDK1SCF.jpg

 

Si kompanija, yra puikus uzdarbio budas turintiems savo puslapius blogus ir pns. smile.png

Jeigu kyla klausimu klauskite mielai juos visus atsakysiu smile.png


  • 0

#2 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 rugsėjo 2015 - 08:50

Siandien gauta mano didziausia ismoka is sito projekto:

Jr45mwx.jpg

 

Su suom projektu jau uzdirbes esu 814$+


  • 0

#3 Oplia

Oplia
  • Lytis:Vyras
  • VietaVisaginas

Parašyta 19 rugsėjo 2015 - 10:57

Praradau aš šitą accountą, nebeleidžia prisijungti.


  • 0

#4 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 19 rugsėjo 2015 - 11:15

Ką jau pridirbai, kad užblokavo tavo acc ? Gal bandei spaudyti ant savo reklamų ar dar ka nors ?


  • 0

#5 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 spalio 2015 - 10:15

Gauta dar viena ismoka:

cPK00Gc.jpg

Viso uzdirbta jau 869.93$ 


  • 0

#6 Orange88

Orange88

Parašyta 21 spalio 2015 - 09:19

Neblogai :) Naudoji tik nemokamus ar ir mokamus traffic'o resursus?


  • 0

#7 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2015 - 01:34

Neblogai :) Naudoji tik nemokamus ar ir mokamus traffic'o resursus?

Tiesiog turiu savo puslapius i kuriuos eina traffikas kuri atnesa kiti zmones man, tai pagal viska gaunasi man jis nemokamas :) 


  • 0

#8 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 23 spalio 2015 - 02:44

Adhitz šiaip nepasižymi labai dosniu atlygiu už paspaustas reklamas. Jei gauni tiek daug srauto, nemėginai kitų kompanijų pajungti į darbą, gal daugiau surinktum ? Aš dabar kaip tik vieną labai neblogą kompaniją testuoju, gali pasibandyti, gal daugiau surinks: http://www.revenuehi...@RH@t5dHzZmb2qA

Arba to pačio Adsense nemėginai ?


  • 0

#9 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2015 - 03:29

Adhitz šiaip nepasižymi labai dosniu atlygiu už paspaustas reklamas. Jei gauni tiek daug srauto, nemėginai kitų kompanijų pajungti į darbą, gal daugiau surinktum ? Aš dabar kaip tik vieną labai neblogą kompaniją testuoju, gali pasibandyti, gal daugiau surinks: http://www.revenuehi...@RH@t5dHzZmb2qA

Arba to pačio Adsense nemėginai ?

 

Adsense mano uzblokuota yra. Aisku su adsense butu zymiai geresni rezultatai :)


  • 0

#10 Orange88

Orange88

Parašyta 23 spalio 2015 - 07:59

Apie Justino minėtą programą teko girdėti neblogų atsiliepimų, nors pats tokių dalykų neišmanau...

 

Beje, jei tavo tinklapių tematika susijusi su uždarbiu internete, tai geriau nei Adhitz tikrai nerasi. Nes kai pradės reklamuoti šampūną, PTC bloge, tai, na, pats supranti :D Čia net Adsense nebepadėtų :D


  • 0

#11 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2015 - 08:06

Apie Justino minėtą programą teko girdėti neblogų atsiliepimų, nors pats tokių dalykų neišmanau...

 

Beje, jei tavo tinklapių tematika susijusi su uždarbiu internete, tai geriau nei Adhitz tikrai nerasi. Nes kai pradės reklamuoti šampūną, PTC bloge, tai, na, pats supranti :D Čia net Adsense nebepadėtų :D

Tai va tame esme kad pas mane internetinio uzdarbio pobudzio svetaines delto tinka labiausiai adhitz :D dar isbandau viena nauja svetaine kuri moka i BTC. Gal veliau ja ir aprasysiu :)


  • 0

#12 Orange88

Orange88

Parašyta 23 spalio 2015 - 08:16

Tai va tame esme kad pas mane internetinio uzdarbio pobudzio svetaines delto tinka labiausiai adhitz :D dar isbandau viena nauja svetaine kuri moka i BTC. Gal veliau ja ir aprasysiu :)

 

Tai pasidalink savo svetainėmis, paspaudysim banerius :D Ar bent asmenine žinute parašyk, jei nesunku, tiesiog smalsu :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas