Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Parduodamas naktinių klubų portalas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Paulens

Paulens

Parašyta 03 vasario 2017 - 01:27

Parduodamas projektas www.naktiniaiklubai.lt, kuris veikia nuo 2011 metų.
 
2016 metais buvo atnaujinti web dizaino bei programavimo darbai. Portalas kurtas naudojant Drupal TVS (7 versijos) sistema.
 
Portale integruota automatizuota paieškos sistema, kuri leidžia surasti rezultatus esančius visame portale. Integruota sistema, kuri automatiškai kopijuoja naujus renginius iš pramogų vietų Facebook puslapių ir juos patalpina svetainėje - visa tai integruota į paiešką. Techninio SEO atžvilgiu svetainėje yra sudėti visi tag’ai pagal visas rekomendacijas.
 
Šiuo metu portale patalpinta apie 200 veikiančių pasilinksminimo vietų (naktiniai klubai, naktiniai barai, pub‘ai, kokteilių barai ar kazino) didžiausiuose Lietuvos miestuose bei automatiškai talpinami planuojami renginiai.
 
Buvo planuota apmokestinti pramogų vietų, renginių talpinimą. Galimybė už papildomą mokestį iškelti renginių reklamas, iškelti pasilinksminimo vietas, reitinguoti pagal populiarumą. Taip pat buvo planuota kurti vidinę portalo sistemą, kurios pagalba būtų prenumeruojami renginiai, naujienos, tag‘inamos nuotraukos, vertinamos pasilinksminimo vietos. Planuose taip pat buvo suburti pasilinksminimo vietas į vieną bendruomenę kuriant vieną bendrą naktinių klubo lankytojo kortelę.
 
Domeno naktiniaiklubai.lt vidutinis unikalių vartotojų lankomumas - 280 vartotojų / mėn., pikas savaitgaliais 500-600 vartotojų / mėn. 
 
Pozicijos Google paieškoje: naktiniai klubai - 1 vieta, naktiniai klubai vilniuje - 1, 2, 3 vietos, naktiniai klubai kaune - 1, 2 vietos, naktiniai klaipedoje - 1 vieta. 
 
Į portalo kainą įskaičiuota:
Veikiantys elektroniniai paštai bei telefono numeris;
Parduodami kartu veikiantys domenai - www.renginiaivilnius.lt, www.renginiaikaunas.lt, www.renginiaiklaipeda.lt, kurių panaudojimo paskirties, manau, net nereikia vardinti.
Penkių metų įdirbis su visomis Google pozicijomis.
 
Detalesnė informacija PM arba nurodytais kontaktais.
 
Kontaktai:
 
El. paštas: info@naktiniaiklubai.lt
Mob. tel.: +370 672 06048

  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas