Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Bitcoin Kasimas Kiekvienam

bitcoin kasimas

Temoje nėra atsakymų

#1 Zanas

Zanas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 19 lapkričio 2017 - 08:51

bitmine4.jpg Bitcoin kasimas Islandijoje

 

Bitcoin kasimas Islandijoje

Tikriausiai kiekvienas žinote apie Kriptovaliutas ir jų populiarumą pasaulyje.

BitClub Network - Suteikia galimybę būti dalimi viso judėjimo ir užsidirbti iš Bitcoin kasimo. (Taip pat ir kitų valiutų)

Taigi pradėsime nuo to, kaip iš tikrųjų galima užsidirbti su BitClub'u.. Visa statistika bei detali informacija apie veiklą bus surašyta straipsnio apačioje. (Jog įsitikinti, kad ši veikla iš tiesų yra vykdoma)

Kas tai ir kaip tai veikia?

BitClub saugo tūkstančius kompiuterių kurie 24 valandas per parą atlieka sudėtingus kompiuterinius veiksmus ir už tai gauna atlyginimą (Kriptovaliutą) kuria kasdien dalinasi su savo aktyviais vartotojais. (Video Anglų kalba rasite straipsnio pabaigoje)

Pool'o galingumas šiuo metu siekia (273 PH/s)
Per pastaruosius 3 metus buvo iškasta virš 50.000 Bitcoin (Virš 350 mln. € vertės) ir virš 250,000 Ethereum (Virš 76 mln. € vertės)

 

Mums yra suteikiama galimybė įsigyti mažą dalį viso pool'o iš kurio kiekvieną dieną gausime iškasto Bitcoin'o.
Mūsų komandos nariams vidutiniškai kiekvieną mėnesį grįžta apie 4%-6% investuotos sumos.  (Neskaitant valiutos vertės augimo)
Čia nėra fiksuotos mėnesinės ar metinės grąžos. Todėl, kad technologijos keičiasi, kasimo sunkumas auga, valiutos kaina taip pat..
Nuolatos stengiamasi naudotis tik naujausiomis bei galingiausiomis pasaulio technologijomis, jog išgauti didžiausius rezultatus. Dalis mūsų investuotų pinigų yra skiriama įrangos atnaujinimams bei papildomoms išlaidoms (Priežiūra/elektros išlaidos)

Pool Planai

Screenshot_1-1024x402.png

 

Perkantis Pool'o dalį mes gauname 1000 dienų sutartį.
T.y 1000 dienų, kasdien mums į sąskaitą bus pervedama mūsų dalis iš bendro iškasto kiekio.

Įsigyjant pool 1 bus gaunama mažiausia uždarbio dalis iš galimų. 50% uždarbio bus skirta tolimesniems pool pirkimams (Įrangos atnaujinimams)
Įsigyjant pool 2 turėsime didesnį uždarbį, bei tolimesniems pool pirkimams bus skiriama vos 40%
Įsigyjant pool 3 uždirbsime daugiausiai iš visų pool'o ir vos 30% bus skiriama tolimesnėms pirkimams.
Įsigyjant Founder Pool (Rekomenduotina) gausime kiekvieno pool'o iš prieš tai išvardintų. Taip pat specialus pasiūlymai bei bonusai. (Galimybė rinktis tolimesnių pirkimų procentą)

 

GPU Planai

Screenshot_2-300x274.png

 

Įsigyjant GPU Pool bus suteikiama galimybė rinktis kokia valiutą jus norite kasti (Galima bet kada pakeisti) ETH, ETC, ZEC arba XMR.
100% iškastos valiutos nukeliaus tiesiogiai į mūsų piniginę
Sutartis sudaroma 2000 dienų ir suteikiama galimybę užsisakyti įrangą namo, bet po užsakymo visą atsakomybę perkeliama mums.

Įsigyjant GPU Founder suteikiami 5 GPU iš kuriu taip pat bus gaunama 100% iškastos valiutos. +(Papildomi bonusai bei specialus pasiūlymai tik šio paketo pirkėjams)

Tam,kad kvalifikuoti narius, yra vienkartinis $99 nario mokestis. Kodėl? Vien dėl to, jog prieigą prie pilno ofiso turėtu tik suinteresuoti nariai.

 

BitClub suteikia unikalia galimybę užsidirbti dar daugiau iš kompensacinio plano. Daugiau informacijos Anglų kalba bus suteikiama vidiniame ofise. Greitu metu bus paruošti video bei straipsniai apie tai.

-Registracija-

 

Visiems prisijungusiems bus suteikiama naujausia informacija apie Kripto rinką.
Prieiga prie privačių grupių,  reklaminiai bei mokomieji įrankiai kurie padės užsidirbti dar daugiau.
Greitoje ateityje bus rengiami privatus webinarai, susitikimai tik komandos nariams, kuriose išmoksite slaptų būdų kaip pasiekti maksimaliu rezultatų.
Taip pat 24/7 susisiekimas su manimi bei mūsų komandos specialistais. (Pardavimų, marketingo ekspertais)

register-300x93.png

Registracija be pakvietimo - neįmanoma

Papildoma medžiaga

Piniginė laikyti Bitcoin - Blockchain
Brokeris iš kur pirkti Bitcoin - Bitstamp  (Geras kursas bei greiti pavedimai)

Esant bet kokiems neaiškumams kreiptis El. Paštu : Info@uzdarbisinternete.lt arba Skype [skype-status skype_id="zanas112" user_name="Žanas" button_function="chat"] (zanas112)
Visiškai nemokamai padėsime įsigyti valiutos geriausiu bei greičiausiu būdu. (Greitu metu bus sukurta mokomoji medžiaga kaip tai padaryti)

 

 

10 Min video apie tai kas yra Bitcoin ir BitClub (Angliškai)

 

Pool'o galingumo statistika realiu laiku - ČIA
Bitcoin kasimo statistika - ČIA
Ethereum kasimo statistika - ČIA

 

BitClub yra viena iš didžiausiu mining kompanijų pasaulyje (Pagal blockchain statistiką) .

 
piebcn1.png Bitcoin kasimas - Statistika

 

 

Šaltinis: http://www.uzdarbisi...mas-su-bitclub/


  • 0Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas