Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

P2P paskolos


Temoje atsakymų: 2

#1 trudeckis

trudeckis

Parašyta 06 rugsėjo 2018 - 07:07

Ar kas bandė investavimą per P2P platformas? Neseniai atradau tokį dalyką, tai visai sudomino. Realiai kaip tik tai ko ir ieškau - mažai rizikos, grąža apie 10-15 proc. per metus, panašiai kaip banko indėlis. Galima investuoti nedideles sumas, 5-10€, taip pat yra automatinis investavimas, tai gali pagal kriterijus atsirinkti ar nori investuoti į rizikingas paskolas ar mažiau, nuo to ir piklausys procentai. Pats susikūriau neseniai accountą čia https://www.paskoluk...lt/investavimastai žiūrėsim kaip seksis, bet kolkas viskas gerai žiūrisi. Čia jeigu kas ieško kaip įdarbinti savo santaupas ir nenori rinktis rizikingų investicijų į visokius neaiškius verslus ar forexus/akcijas.


  • 0

#2 POlinas

POlinas

Parašyta 07 rugsėjo 2018 - 01:55

Mane irgi jau kuris laikas domina šis dalykas, bet irgi normalios informacijos ir tikrų realių atsiliepimų apie šį dalyką daug nerandu. Tik, kad aš labiau į go savy.com nusiteikęs nes tai buvęs Savy.lt , kuris vienas patikimiausių yra :)


  • 0

#3 VisatosPrincas

VisatosPrincas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 spalio 2018 - 09:00

Manau finbee geriau, bet aišku kiekvienam skirtingai ^_^


  • 0
Darbas internetu - Sužinokite kaip užsidirbti pinigų internete

 
Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas