Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

klausimas del reklamos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 metalove

metalove

Parašyta 24 spalio 2018 - 06:42

Prasimokiau kurti tinklapius ir manau jau visai gerai juos darau, taciau labia retai gaunu uzsakymu. Gal turit pasiulymu, kaip pasireklamuoti?


  • 0

#2 VisatosPrincas

VisatosPrincas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 spalio 2018 - 09:04

Skelbimuose, Facebook grupėse.. darbo turėsi sočiai


  • 0
Darbas internetu - Sužinokite kaip užsidirbti pinigų internete

 


#3 trunks

trunks

Parašyta 30 spalio 2018 - 12:23

Labai daug tų web dizainerių, tai nenustebk kad iš pradžių negausi užsakymų. Daryk daryk ir ilgainiui atsiras tos klientūros. Gali bandyt suskirtu profilius freelanco svetainėse - https://www.upwork.comarba https://www.freelancer.com (šitas mokamas). Aišku ten irgi nesitikėk iškart kad gausi užsakymų. Pirma viskas vyks labai iš leto, bet poto kai jau turėsi daug atsiliepimų ir daug darbų pavyzdžių, manau turėtų pradėt sektis. Gali dar bandyt reklamuotis ir ne tik internetu, visai veiksmingas būdas reklamuotis yra vizitinės kortelės. Beveik nieko nekainuoja, iš čia https://kopija.lt/pr...es-korteles-442 gali pasidaryt 200vizitinių už kokius 10eur, bet reklama gana veiksminga, nes vizitinės toks dalykas kuris neišeis iš mados, tai labai tikėtina kad žmogus gavęs tavo vizitinę jos neišmes ir prireikus paslaugų susisieks su tavimi.


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas