Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka

edarbasnamie.com

darbas namie darbas internete ptc taškai ppi

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Sarunas112

Sarunas112
 • Lytis:Vyras
 • VietaLietuva

Parašyta 01 lapkričio 2018 - 05:59

Sveiki,
Noriu pristatyti savo svetainę.
Svetainė kol kas tik tobulinimo stadijoje, gavau geru patarimų iš šios svetainės narių. Todėl bandau vykdyti juos ir taip žinoma svetainę daryti patraukle.
Pagrindine svetainės įdėja dalintis visa turima informacija nemokamai su žmonemis, ir taip padėti užsidirbti kelis dolerius o gal net ir keliasdešimt, dirbant internete.
Šioje temoje priemu teigiamus ir neigiamus vertinimus, tam kad galėčiau tobulinti svetainę!
Šioje svetainėje taip galite dalintis savo uždarbio pasiekimais ar siūlyti savo dirbamus darbus.
Visi laukiami išskirus piknaudžiautojus :)
 
Adresas: https://edarbasnamie.com

Šiuo metu jau nupirktas domenas. Toliau matysim kas bus tobulinama kas daugiausiai reikalinga.
 • 0
Uždarbis internete http://edarbasnamie.com

#2 Justinas

Justinas

  Pagrindinis Administratorius

 • Administratoriai
 • 1.593 Pranešimai:
 • Lytis:Vyras
 • VietaKupiškis-Kaunas

Parašyta 13 lapkričio 2018 - 11:54

Na kaip mums- uždarbiautojams internete galėtum kiek ir kitaip pristatyti savo svetainę, nes kažkoks taškų rinkimas ir uždarbiavimas joje tokiu būdu yra tikrai ne esminis svetainės dalykas, o tik kaip mažas priedas, paskata populiarinti savo svetainę jos vidiniams nariams. Kaip matau svetainė yra skirta burti uždarbiautojus internete ir leisti jiems realizuoti save- panašiai kaip ir Edarbas.net. Nežinau ant kiek esi patyręs uždarbiautojas ir kaip suvoki dabar vyraujančias tendencijas uždarbio internete pasaulyje, tačiau mano manymu taip skubotai ir pats vienas kurdamas tokio tipo portalą renkiesi labai pavojingą ir abejotinos sėkmės kelią. Taip sakau, nes žinau kokie dabar atėjo keisti laikai. Žmonių beveik nebedomina uždarbis internetu nors žinant šiandieninės visuomenės pinigų poreikį, atrodo turėtų būti priešingai.. Įsitikinsi tuo pats ir gana greitai :)

 

Bet bet kuriuo atveju labai džiaugiuosi tavo pačio kaip uždarbiautojo internete trykštančiu entuziazmu ir linkiu, kad jis neišblėstų bei padėtų tau vystyti savo projektą ir prisidėti prie žmonių švietimo apie galimybes uždirbti pinigų internetu. Pradžioje, norint pamėginti užvesti tokios svetainės variklį siūlyčiau pradėti burti dar nepatyrusius ir uždarbio internetu duonos neragavusius asmenis. Geriausia tai būtų padaryti dominant žmones iš savo asmeninio ar artimos aplinkos rato. Turėk daug kantrybės apmokant žmones ir pasistenk juos kažkuo motyvuoti

 

Kas liečia pačią svetainę, tai kaip minėjau mano nuomonę per daug skubotai viską darai. Net domeno nenusipirkai normalaus, kas yra privaloma kiekvienam rimtus iššūkius sau keliančiam projektui. Kad labiau sudomintum žmones padaryk svetainėje gerai matomą ir viešai prieinamą tavo asmeninių pasiekimų uždarbiaujant internete įrodymų skyrelį, ten talpink aiškius išmokų įrodymus, kad visi matytų. Turinio valdymo sistema pasirinkta gana funkcionali, tad neskubėk pridiegti daug funkcijų, kai nėra net kas jomis naudojasi. Linkiu didelės kantrybės, nes tau jos prireiks :)


 • 0

#3 Sarunas112

Sarunas112
 • Lytis:Vyras
 • VietaLietuva

Parašyta 14 lapkričio 2018 - 02:46

Aciu labai. Labai ifomus pastebejimai kurie priverte susimastyti apie keikurios dalikus. As uzdarbiauju jau gana senai kaip dar vienas is pormuju ikuriau uzdarbio svetaine kuria paskui pardaviau o laikui begant atsirado ir edarbas portalas. Apie darba internete zinau truputi jau daugiau nei naujas zmogutis. Labai getu ideju daviai del svetaines, tad su laiku kaip sakiai neskubant viska igyvendinsiu.
 • 0
Uždarbis internete http://edarbasnamie.com

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: darbas namie, darbas internete, ptc, taškai, ppi

Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 1, svečių: 0, slaptų narių: 0


  Nifex
Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas