Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Svetainės monetizavimas | Bitcoin kasimas | su Website Traffic


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 tusoradijas

tusoradijas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 05 gruodžio 2018 - 02:43

Senokai neužvedat temų, su pasivių uždarbiu - isisėmėt? taigi nusprendžiau užvesti aš, bei pasiūlyti vieną iš alternatyvų kaip monetizuoti tinklapį, jeigu turite kažkiek lankomumo ( o gal net labai daug )

Bitcoin mininimas su website trafiku. Taip, puikiai supratote, turite tinklapį - galite mininti bitcoinus, apsilankiusiu vartotojų pagalba. Lankytojas jam nežinant naršydamas tinklapyje minina jums bitcoinus. 


Trumpai ir aiškiai parašius, neisiplečiant: užsiregistruojate svetainėje: https://truemine.org/ 
Suvedat reikalingus duomenis, bei žinoma ( Bitcoin Wallet ) 

Tolesni paprasti žingsniai:

Pasirenkate nustatymus pagal save, kokie jie( pavaizduota nuotraukoje ) 
Sugeneruojate vienu paspaudimų kodą, bei idedate į savo tinklapį / Mano atvėju wordpress / header.php 
post-18284-0-51724400-1543968606_thumb.j

Patarimas, nebūti godiems, ir neapkrauti savo svetainės lankytojų kompiuterių maksimaliai ( nes įmanomas ir toks variantas ) kiekvienas nusistatysite pagal save ir jūsų interesus šiuo klausimu. 

Privalumai: 

Kasdieninės išmokos į jūsų bitcoin wallet pasiekus minimalia išmoką ( The minimum payment is 546 Satoshi, since less is considered a Bitcoin Dust. The minimal effective speed is 0.5 Mhs per DAY, unless we can't guarantee a reward. 
** Payouts for a certain date happen at 08:00 UTC the day after that date, excluding weekends. Payouts for weekends happen on next Monday.

Patogus monitoringas, kuris atsinaujina kas 10 minučių ( Chart data updates every 10 minutes. )

Galimybė pridėti neribota kiekį kanalų ( jeigu turite tarkim ne vieną tinklapį, ir norite sekti statistika ) 

Daugiau, ir plačiau nėra ką pasakoti, kadangi viskas daugiau nei paprasta. Atminkite - Tik jums spresti, ar apkrauti jūsų svetainės lankytojus tam - kad jie jums minintu bitcoinus. Darykite protingai, ir nebūkite godus wink.gif


Registravimosi nuoroda: https://truemine.org/ ( taip, tai ref nuoroda ) - galite registruotis, jeigu kiau**nius niešti, be refNuorodos: truemine.org )

Kadangi išmoka kas diena surinkus minimaliai išmokai kuri sudaro ( 546 Satoshi, since less is considered a Bitcoin Dust. The minimal effective speed is 0.5 Mhs per DAY ) , galėsite prasitestuoti / S.camas ar NeS.Camas 

Visiems sekmės, ir gero papildomo uždarbio, kaip bepažiūrėsi ir kad ir koks jis bebūtu cool.gif 


Taip pat pasidalinkite ižvalgomis, busiančiu uždarbiu, tik troliai nelyskit kurie net svetainės neturite, bus didelis dėkui nuo manes ir visų normalių žmonių wink.gif 


  • 0

#2 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 06 gruodžio 2018 - 12:16

Biski ne i tema: Va del ko kompas pradeda kaist narsant tam tikras svetaines :) Bet abejojoju ar galima dar uzdirbt is CPU mininimo ir gadint svetaines ivaizdi?


  • 0

#3 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 06 gruodžio 2018 - 11:16

Tusoradijas, gal nušviestum iš savo pačio patirties kiek pats uždirbi ir iš kokio maždaug lankytojų srauto? Reiktų žinoti bent maždaug koks tas uždarbis yra iš tam tikro lankytojų srauto.


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas