Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

Investavimas į kripto valiutas 2019-aisiais

kripto valiutos BTC Bitcoin

Temoje atsakymų: 1

#1 POlinas

POlinas

Parašyta 13 sausio 2019 - 08:35

Sveiki, prieš porą metų prasidėjus didžiajam kripto valiutų bumui, buvau kaip ir daugelis stipriai užsikabines ant šito reikalo. Bandžiau investuoti į Bitcoin (BTC), tačiau kaip pats manau laiku pasitraukiau, todėl išėjau į šiokį tokį pliusą. Šiuo metu jau kuris laikas nebeužsiimu kripto valiutų spekuliacijomis, tačiau po truputi kirba mintis grįžti prie uždarbio tokiu būdu. Gal yra kas užsiiminėja šiuo dalyku dabar? kokios tendencijos dabar vyrauja? į ką būtų saugiau investuoti prasidėjus 2019-aisiais? 


  • 0

#2 Vald1s

Vald1s

Parašyta 24 sausio 2019 - 05:37

Esant tam bumui prieš 2 metus maždaug ir aš buvau stipriai užsikabinęs ir uždirbau tikrai nemažai, nes spėjau nusipirkti BTC dar iki išaugant kosmiškai jo kainai, bet vėliau pradėjus tendencingai kristi praktiškai visų kripto valiutų kainoms pasitraukiau iš tokių investicijų. Džiaugiuosi, kad pasitraukiau kol dar nebuvau spėjęs visko netekti, ką buvau užsidirbęs per didįjį kripto sprogimą. Kol kas niekas nesikeičia- kripto kainos ir toliau laipsniškai krenta, ta investuoti į tai kol kas kažkas pasaulyje nepasikeis, nesiūlyčiau.


  • 0

Ieškau gerų pasiūlymų uždarbiaujant internete. Turiu ilgalaikę patirtį su CPA/CPC/CPI ir daugelyje kitų sferų. Būsiu puikus referalas
Atsakyti  Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: kripto valiutos, BTC, Bitcoin

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas