Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Lazybucks - pasyvus uždarbis be pastangų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#41 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 08 gegužės 2020 - 11:27

Cia man vienam account istryne? https://prnt.sc/scrdxu

 

Temos autoriui: kiek ref patvirtino? smile.png Pas mane tik viena, beja pati pirma (idomus sutapimas) biggrin.png Man rodos jie skamina su refais smile.png

 

Apie 40proc. refu patvirtino gal. Bet man panaikino visus refus, kuriuos buvau surinkes iki deaktyvavimo (ir nesvarbu, ar jie buvo pending..).

 

Pas mane dabar meta tokia klaida: "ResourceRequest timed out".

 

O dar kas idomu, kad kai buvau prisijunges, mano balansas yra -5 doleriai (minus) :D

Rasiau jiems, bet toks vaizdas, kad atsakymus siuncia robotas...ne i tema atsako.


  • 0

#42 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 13 gegužės 2020 - 02:34

Nu va iš lazy buvau gaves tuos 5 usd ir po to acc padare neactyviu, bet savatgali facebook per mano paypal iš kortos nuskaičiavo 25 usd.. už reklama reziume esu 20 usd minuse..
  • 0

#43 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 14 gegužės 2020 - 03:17

Bandyk dispute daryt paypale, ot smikei...


  • 0

#44 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 14 gegužės 2020 - 04:39

Tai kai užbridot :D gal taisykles kokias sulaužėt?


  • 0

Uždarbis internete forumas - https://uzdarbisinternete.lt/ laukiami visi nauji nariai kurie turi pasidalinti naujais uždarbiais internete!!!


#45 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 15 gegužės 2020 - 08:09

Ką aš padariau, tai, kai tik mane padare neaktyviu pakeičiau visus savo pass lazybukse ir fb pasikeičiau, viskas iš principo, kad manim ir toliau nesinauduotu :D tai nžn čia buvo klaida ar ne, bet jus galit iš manes pasimokyti, ko nedaryti.. :D nes vien su referalais ten neturiu aš laiko ieškoti ir uždarbiauti :)

P.s. parašiau i fb contactus, paaiškinau situacija, tai va gražino pinigus dabar :)
  • 0

#46 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 15 gegužės 2020 - 06:27

P.s. parašiau i fb contactus, paaiškinau situacija, tai va gražino pinigus dabar smile.png

 Mldc kad nepalikai taip respect tegu pasimoko kiaušai


  • 1

Uždarbis internete forumas - https://uzdarbisinternete.lt/ laukiami visi nauji nariai kurie turi pasidalinti naujais uždarbiais internete!!!


#47 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 16 gegužės 2020 - 05:49

Ką aš padariau, tai, kai tik mane padare neaktyviu pakeičiau visus savo pass lazybukse ir fb pasikeičiau, viskas iš principo, kad manim ir toliau nesinauduotu biggrin.png tai nžn čia buvo klaida ar ne, bet jus galit iš manes pasimokyti, ko nedaryti.. biggrin.png nes vien su referalais ten neturiu aš laiko ieškoti ir uždarbiauti smile.png

P.s. parašiau i fb contactus, paaiškinau situacija, tai va gražino pinigus dabar smile.png

Va kaip jie daro!

Gerai, kad tau grazino. O kam tu parasei i fb, nesupratau?

Pasitikrinau savo paypal, as neturiu pridejes korteles, tai niekas nenuskaityta. Bet Lazy accounte balansas minusinis..


  • 0

#48 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 19 gegužės 2020 - 07:55

Va kaip jie daro!
Gerai, kad tau grazino. O kam tu parasei i fb, nesupratau?
Pasitikrinau savo paypal, as neturiu pridejes korteles, tai niekas nenuskaityta. Bet Lazy accounte balansas minusinis..


Joo rašiau tiesiai i fb contactus, nes pinigai buvo nuskaityti, kaip auto ad pirkimas ar kažkas panašaus.

O dar kas ka uždirbo iš jo ? Idomu
  • 0

#49 vaidasbar

vaidasbar

Parašyta 20 gegužės 2020 - 02:05

Pas mane minus 10 balanse rodo, nieko gero.


  • 0

#50 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 gegužės 2020 - 03:26

Aš kol kas dar uždirbu.


  • 1

#51 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 30 gegužės 2020 - 03:59

Na as ir uzdirbu, kazkiek nors ir fake fprofilis :D https://prnt.sc/sqnamxtik va su refais  beda... https://prnt.sc/sqnc02

Tiem kam facebook uzbanino bussiness acc tai nebijokit rasyt i fb supporta, net rasyt nereik tiesiog vardele uztet ten, kad kazkas kitas naudojo fb paskyra ir atblokuoja po paros, bent jau man.


  • 0

#52 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 24 birželio 2020 - 10:10

Na ir mano jau deaktyvavo (nes fb uzblokavo ads acc, visam, sito net nejo atblokuot) P.S ten jie deda scam reklamas delto fb blokuoja (mano atveju ~3men viso gauta 70usd 10usd uz ref, minuse nesedziu, gavau snd 10usd ismoka.

Na mano isvada tokia, yra tikrai geresniu variantu nei lazy, jai jau norit fb ads acc gadint, nes pats lazy pernuomoja fb acc ir gauna kokius 3x daugiau, maziausiai.nuomkit kitur pvz is lietuvio kuris ale teigia, kad cia ju marketingas gavau 80eu viso, per 3men poo ban fb ads acc (fb naudotis galesit, bet jau jei kada ka reklamuot tai nlb),nors mano pagrindini atblokavo, bet ir tas pats story dedami scam skelbimai ir pan uzsienietiski.

Pagrindine mano isvada tokia mano: Uzdirbt galima mano atveju is 2 fb acc truko apie 3 men, bet ar verta, jum spresti.

Sry uz gramatika ir minciu eiliskuma, su Joninem :D


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas