Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

0,10$ į PP arba LR už lengvą darbą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 02 birželio 2010 - 01:41

Siūlau 0,10$ į PP arba į LR (liberty reserve) už labai paprastą darbelį.Norintys gauti juos, padarykit taip:1. Turi būti užsiregistravęs facebook.com (manau daugelis jį naudoja :) ).2. Nueinate http://p1.lt/moHW , įstojate į grupę.3. Nueinate http://p1.lt/6vau , po nuotrauka paspaudžiate "Patinka" / "Like".4. Šioje temoje parašote savo vardą ir pavardę (galit tik pirmą raidę) bei PP emeilą arba LR kodą. :)Viskas. Toks ir darbelis. :) Ir galbūt jūsų dėka visą šią vasarą nemokamai linksminsiuosi Lokės pėdoj. :D :D
  • 0

#2 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 birželio 2010 - 05:49

Sekmes tau!! :) as padeciau tau laimeti bet nesinaudoju facebook:D
  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 birželio 2010 - 05:59

Aš esu Justinas Sutkus, padariau kaip prašei- paspaudžiau patinka, ties to ežio nuotrauka :), bet užmokesčio už tai tikrai nereikia. Sėkmės, tikiuosi gausi tas atostogas lokės pėdoj :)
  • 0

#4 Karabasas

Karabasas

Parašyta 02 birželio 2010 - 07:16

Ačiū ačiū. :)
  • 0

#5 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 birželio 2010 - 07:05

nagi, dar kas nors padėkit, vejasi vienas žmogus mane labai. :S
  • 0

#6 Karabasas

Karabasas

Parašyta 05 birželio 2010 - 09:32

Pasiduodu prieš šitą žaidimą. :blush: Jau visų draugų prašiau, kad paspaustų, ir draugų draugų, bet matomai per mažai jų turiu. :angry: Taigi admin gali šalinti šią temą.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas