Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

AdPackPro – Cashback reklamos verslas! Paketai nuo 25 €!


Temoje atsakymų: 1

#1 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 liepos 2016 - 02:35

Visiems mūsų skaitytojams noriu pristatyti projektą AdPackPro, į kurį investavome daugiau nei įprastai – 600 €. Tai Onevision Holding AG kompanijos produktas, kuriame galime uždirbti pirkdami reklamos paketu su „Cashback“ grąža. Reklamos paketai kainuoja po 25 € (Cashback – 30 €!) už vienetą. Jų skaičius nėra ribojamas, todėl pastoviai juos perkant galima uždirbti tikrai gerus pinigus! Šios kompanijos modelis labai panašus įTrafficMonsoon, todėl tikimės ne ką prastesnių rezultatų! Oficialus startas buvo 2016 Balandžio 9 dieną, tad visi turime puikius šansus atsidurti pačiame priekyje!

Šiame vaizdo įraše (anglų k.) rasite viską nuo A iki Z kaip galima pradėti dirbti suAdPackPro. Aš taip pat noriu jums priminti, kad ši kompanija buvo įkurta mažos grupelės žmonių, kurie jau daug metų dirba reklamos ir marketingo srityse. Jų produktai gali jums padėti įgauti pranašumus Google paieškose. Jie padeda daugiau kompanijų tapti matomomis internete ir dalinasi savo uždarbiu su savo klientais!

mastercard_en.jpg?resize=620%2C413

Su kompanijos OneVision Holding AG kortele galime išgryninti iki 8000 €. Jų galima turėti neribotą skaičių!

Tai nėra greito praturtėjimo schema. Jūs perkate kokybišką reklamą, kurios pagalba reklamuojate kitus projektus. Vienas reklamos paketas kainuoja 25 € ir suteikia jums Cashback iki 30 €. Visi reklamos paketai pildosi kas pusvalandį nuo kompanijos pardavimų ir apyvartos. Pinigus uždirbame net 48 kartus per parą. Kuo daugiau paketų įsigyjame, tuo daugiau uždirbsime! Jis taip pat jums suteiks net 10 tūkst. peržiūrų jūsų tekstinei ar vaizdinei reklamai ir ne mažiau 100 paspaudimų. Pradėjus dirbti su APP, mūsų rekomandacija būtų pirkti naujus naujus paketus 30 dienų ir tik tada po truputi nusiiminėti pinigus, paliekant didžiają dalį dirbti ten. Norėdami turėti daugiau nei 10 (250 €) aktyvių paketų, privalėsite įsigyti narystę, kurių kainos yra nuo 29 €, bet jas pirkti nėra privaloma.

Kaip pradėti?

Pirmiausia užsiregistruojame. Kompanija priima Visa, Mastercard, American Express ir Diners Club korteles. Deja, bet čia nėra kitų mokėjimo galimybių tik bankiniai pavedimai. Perkame reklamos paketus AdPacks, aktyvuojame juos ir peržiūrime 10 kvalifikacinių reklamų. Svarbu: Cashback gaunamas tik tuo atveju, kai narys dieną prieš tai yra peržiūrėjęs 10 reklamų ir yra aktyvavęs paketus. Aktyvuoti paketus galima patalpinant savo reklamą, skiltyje „Advertising“. Galima naudoti tekstinę reklamą arba 125×125, 468×60 ir 726×80 banerius. Tada spaudžiame mygtuką „Activate“. Jei neperžiūrėsite 10 reklamų, uždarbis sustos ir jis prasitęs kai tik jas peržiūrėsite. Uždarbį bus galima nusiimti naudojantis mūsų OneVision MasterCard ar Maestro kortelėmis (kiekviena kortelė turi 8000 € mėnesinį išėmimų limitą). Jas galima užsisakyti vidiniame ofise. Pasikartosiu, kad mes investavome 600 €,  o rezultatais pasidalinsime kiek vėliau. Jeigu turit kokių klausimų, drąsiai kreipkitės. Sėkmės!

DRAUDIMAS: Šiuo metu visiems investavusiems arba ketinantiems investuoti mano komandos nariams galioja investicijos draudimas iki 500 €, kuriuos projekto nemokumo atveju padengsime iš gautų komisinių už komandos pirkimus. Pasiūlymas galioja iki 2016-07-31. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu susisiekite asmeniškai. Daugiau informacijos apie draudimo pasiūlymus rasite čia.

app468.gif?resize=468%2C60(RevShare Lietuva – Facebook)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#2 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 22 liepos 2016 - 08:33

22 aktyvūs paketai, 100% perpirkimas iki 08-31.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!
Atsakyti  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas