Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ratų suvedimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 trunks

trunks

Parašyta 28 spalio 2018 - 08:51

Parekomenduokit, kas Vilniuj komputerinį ratu suvedima gali ir moka tvarkingai padaryt


  • 0

#2 metalove

metalove

Parašyta 28 spalio 2018 - 08:59

Taigi beveik bet kuriam servise daro tą suvedimą :D 


  • 0

#3 trudeckis

trudeckis

Parašyta 30 spalio 2018 - 05:11

Bet kur nepatarčiau važiuot. Vienam servise man buvo vairo normaliai nepastatę, poto sakė kažkas blogai su vairo kolonėle. Dar buvo atvejis, kai sako nepasidaro suvedimas, mušta mašina, traukia į šoną. Nors nieko panašaus nėra buvę. Žodžiu, įrangą daug servisų turi, bet ne visi moka ja naudotis. Vat čia gali normalų suvedimą pasidaryt https://toptis.lt/au...ntas/suvedimas/. Dar gerų atsiliepimų girdėjau apie Dagrį ir Melgą.


  • 0

#4 POlinas

POlinas

Parašyta 31 spalio 2018 - 04:53

Ratų suvedimus ar kitas problemas kilusias su automobilio važiuokle siūlyčiau patikėti Melga servisams. Šitie neturėtų apvilti, kad ir kuriame mieste naudotumeisi jų paslaugomis.


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas