Peršokti prie turinio

  •  

Apie Edarbas.net

Edarbas.net yra bendruomenė, kurios nariai domisi uždarbio internete galimybėmis, investicijomis, lažybomis, Informacinėmis technologijomis, verslu, elektronine komercija, perka ir parduoda įvairias paslaugas, teikia paskolas ir diskutuoja aktualiausiomis šiandieninėmis temomis mūsų visuomenėje.
Pagrindinis šio diskusijų forumo tikslas yra aptarti ir pateikti sprendimus tokioms aktualioms temoms, kaip darbas studentams, darbas moksleiviams arba tiesiog papildomas darbas laisvu grafiku namuose ar bet kur kitur kur yra kompiuteris ir internetas.Tokio pobūdžio veikla yra itin aktuali daugeliui netik neturintiems jokio darbo, bet ir jau turintiems darbą ir norintiems uždirbti papildomai. Uždarbis internetu tai nėra pramanas. Tai yra tikra realybė ir milžiniškos ateities perspektyvos. Uždarbį internete sudaro daugybė veiklos rūšių kiekvienam pagal poreikį ir galimybes. Pažvelgę įdėmiau į forumo puslapius išvysite, kaip vieni uždirba iš tekstų rašymo, vertimo, tinklaraščių kūrimo, kiti iš investavimo programų, lažybų, žaidimų, failų dalijimosi ir rekomendavimo programų, treti atlikinėdami įvairius komercinius sandorius su kitais forumo dalyviais ir netik.. Perskaitę bent dalį forume sukauptos informacijos įsitikinsite, kad ši bendruomenė, kuri jau gyvuoja ir vystosi nuo 2008 metų tai daro ne veltui.
Užsiregistruok ir Prisijunk prie vienos iš perspektyviausių bendruomenių Lietuvoje jau dabar, Išmok uždarbio internete pagrindų ir paversk savo laisvą laiką naudingomis žiniomis ir pinigais.

Please, read carefully those terms of service. In a few seconds you'll see the button to agree to terms.

Edarbas.net taisyklės ir nurodymai !

Dėmesio ! Jeigu jūs esate priverstinai nukreiptas į šį taisyklių puslapį, tai reiškia kad:

  • Taisyklėse atsirado atnaujinimų, kuriuos privaloma žinoti kiekvienam iš jūsų. Kas tiksliai yra atnaujinta ir pakeista sekite taisyklių atnaujinimo temą.
  • Jeigu matote, kad temoje atnaujinimų nėra, tai reiškia, kas jūs pažeidėte vieną iš žemiau išvardintų taisyklių ir jūs buvote nukreiptas perskaityti jas iš naujo, kad geriau įsisavintumėte.
Bendros naudojimosi forumu nuostatos ir taisyklės:

1. Diskutuodami forume Privalote laikytis bendrų etikos normų- laikytis drausmės, nesikeikti, neįžeidinėti kitų vartotojų.

2. Kurkite temas tik joms skirtuose forumo vietose. Jeigu visiškai nežinote kuriame skyriuje kurti savo temą, tuomet kurkite ją skyriuose Bendroji pagalba arba Kitos diskusijos ir jūsų temą perkels į tinkamą vietą patys moderatoriai.

3.Pristatinėjant / reklamuojant naują uždarbio būdą, kurti pasikartojančias temas draudžiama, išskyrus tais atvejais jei jūsų tema bus informatyvesnė ar kažkuo pranašesnė už jau esamą temą. Ar jūsų sukurta tema galės dubliuotis ir ar ji tikrai yra kažkuo geresnė nei buvusioji, nuspręs moderatoriai. Ši taisyklė negalioja skelbimų ir pasiūlymų pobūdžio temoms. Pvz teikiant RefBack paslaugas tose pačiose kompanijose, mokėti komisinius už registracijas arba kažką perkant/parduodant

4.Temų pavadinimai tiek patys pranešimai turi būti aiškūs ir informatyvūs. Jei yra pristatomas kažkoks uždarbio būdas, temos pavadinime turi būti įterptas kompanijos pavadinimas.Temas su bereikšmiais pavadinimais, kaip "Geras uždarbio būdas" 'Help', "Kodėl?", 'Reikia pagalbos, geras, 'Reikia ir panašiai, kurti draudžiama.

5.Draudžiama reklamuoti įvairius uždarbio būdus su referaline nuoroda, nepateikus pakankamai informacijos. Jeigu pristatote naują kompaniją ir duodate savo referalinę nuorodą į ją, turi būti aprašyta : Uždarbio galimybės, minimali išmoka, išmokėjimo laikas, referalų limitai ir panašiai... Temos sukurtos nesilaikant šių nurodymų, bus be perspėjimo trinamos. Tai negalioja nebent tokiu atveju jeigu pristatote uždarbio būdą, norėdami kažko apie jį paklausti arba tiesiog pristatant jį nesiekiant naudos (be referalinės nuorodos). Šių nurodymų naudinga laikytis netik norint nepažeidinėti Forumo taisyklių, bet ir dėl naudos sau. Temos su tvarkingai pateikta informacija sulauks daug daugiau dėmesio.

6. Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijų skyriuose vienu metu. Tokios temos bus trinamos, o temos autorius baudžiamas. Kad taip nenutiktų naudokitės forumo paieška.

7. Draudžiama rašyti visiškai trumpus ir neinformatyvius pranešimus iš vieno, dviejų žodžių arba jaustukų. Taip pat negalima rašyti kelių pranešimų iš eilės toje pačioje temoje. Naudokitės pranešimų redagavimo funkcija ir papildykite jau esamus pranešimus. Norėdami iškelti savo temą į viršų, nieko joje nerašydami, kiekvienoje savo temoje virš pirmo temos pranešimos matysite mygtuką "Pakelti temą į viršų". Šia funkciją galėsite panaudoti kartą per 24h.

8. Draudžiama redaguoti pranešimuose tą informaciją, kurią redagavo administratorius ar moderatorius.

9. Draudžiama forume rašyti nuorodas į kitus lietuviškus forumus, portalus panašia tematika, įskaitant ir forumo skiltį naudingos/įdomios nuorodos.

10. Draudžiamas sukčiavimui skirtų programų platinimas Taip pat draudžiama propaguoti bet kokius sukčiavimo metodus, bei padėti arba prašyti pagalbos sukčiaujant.

11. Draudžiamas bet koks nelegalių programų, žaidimų, muzikos, filmų (warez) platinimas. Platinti gali tik produkto autorius arba teisėtas jo perpardavinėtojas, nebent produkto licencija leidžia tą daryti laisvai (produktas yra nemokamas).

12. Griežtai draudžiama kopijuoti ir panaudoti saviems tikslams Forume esančią informaciją be informacijos autoriaus žinios.

13. Draudžiama pačiam sunaikinti savo temą, pakeičiant jos pavadinimą ar ištrinant jos antraštę ir pirmojo pranešimo turinį. Norint, kad tema būtų pašalinta iš forumo, reikia pranešti moderatoriams, paspaudus mygtuką „Pranešti".

Narių nuostatos ir apribojimai

1.Draudžiamas masinis reklaminių, nepadoraus turinio ir bereikšmių privačių žinučių siuntinėjimas kitiems nariams. Toks dalykas traktuojamas kaip labai sunkus pažeidimas.

2.Draudžiama sunaikinti pačiam savo temą, pakeičiant jos pavadinimą ar ištrinant jos antraštę ir pirmojo pranešimo turinį. Norint, kad tema būtų pašalinta iš forumo, reikia pranešti moderatoriams, paspaudus mygtuką „Pranešti".

3.Vienas žmogus gali užsiregistruoti Portale tik vieną kartą, Aptikus jog portale tas pats asmuo vieniems ar kitiems kėslams naudoja daugiau negu vieną acc (sąskaitą), jam bus uždrausta prisijungti portale. Atminkite: jeigu taip nutiktų, jog negalėtumėte prisijungti prie portalo su savo duomenimis, neskubėkite kurti naujo acc (sąskaitos ). Tiesiog pasinaudokite kontaktais ir susisiekite su administracija

4.Avataruose ar parašuose draudžiama reklamuoti nepadorų, pornografinio tipo turinį ar nuorodas į tai. Parašuose draudžiama talpinti ne didesnius nei 60px dydžio reklaminius skydelius ar nuotraukas.

5. Draudžiama raginti kitus narius skirti reputacijos taškus už pranešimą.

Išmestiems nariams – būdas sugrįžti

Iš forumo išmestas narys gali rašyti prašymą forumo administracijai per kontaktų formą dėl leidimo sugrįžti į forumą, laiške būtinai nurodydamas savo slapyvardį. Prieš rašydamas prašymą buvęs narys privalo grąžinti visas skolas, jeigu jų turėjo kitiems forumo dalyviams. Tai vienintelis būdas saugiai sugrįžti. Iš forumo pašalintiems nariams draudžiama registruotis iš naujo – jei narys užsiregistruoja forume dar kartą, anksčiau ar vėliau tai paaiškėja ir jis vėl būna išmetamas. Rašykite prašymą – taip sutaupysite sau laiko.

Pokalbių kambario taisyklės:

1. Pokalbių kambarys yra vieta, kurioje nariai, galės diskutuoti vienas su kitu realiu laiku laisva forma, tačiau čia galioja tos pačios etikos normos. Draudžiama keiktis, grasinti.

2. Draudžiama reklamuoti referalines nuorodas. Išskyrus, kai reklamuojama Edarbas.net forumo tema, kurioje yra jūsų reklamuojamas šaltinis.

3. Draudžiama teršti pokalbių kambarį spaminant arba trikdyti rašant specialias komandas. Už šiuos pažeidimus bus atimtos teisės dalyvauti pokalbių kambaryje arba net gi visame portale.

Atsiliepimų sistema

1.Atsiliepimai ir jų kiekis atspindį kiekvieno nario patikimumą, todėl svarbu, kad jie būtų skiriami tik už kuo svarbesnius ir rimtesnius sandorius. Ypač atsargiai dalinkitės neigiamais atsiliepimais, nesišvaistykite jais be reikalo.

2.Atsiliepimais leidžiama keistis tik už abipusius sandorius, kurie įvyko tik Edarbas.net forume. Jeigu forume niekur nėra užsimenama apie sandorį ( nėra sukurtos temos iš kurios kilo sandoris ) , narys negali už jį gauti nei teigiamo, nei neigiamo įvertinimo.

3.Privaloma pateikti forumo temą, kaip atsiliepimo pagrįstumo įrodymą. Tuo atveju, jeigu nėra konkretaus viešo pranešimo atliktam veiksmui, galima nurodyti bendrą temą – skelbimą, kuriame dizaineris (programuotojas, keitėjas) ar kitas asmuo siūlo savo prekes
ar paslaugas arba užsakovas (pirkėjas) skelbia apie ketinimą jas įsigyti.

4.Kiekvienas atsiliepimas turi būti kuo aiškesnis ir kuo išsamiau nurodantis koks sandoris įvyko ir už ką tiksliai atsiliepimas skiriamas. Draudžiama rašyti trumpus ir nereikšmingus atsiliepimus tokius kaip. "Ačiū", "geras žmogus", "Padėjo išspręsti bėdą", "Apsikeitėm" ir panašius atsiliepimus iš kurių nematyti, už ką yra skirtas atsiliepimas

5.Kilus įtarimui, jog sandoris atliktas tik siekiant dirbtinai surinkti kuo didesni teigiamų atsiliepimų skaičių (pavyzdžiui, nemokamai dalinant pinigus forumo nariams), atsiliepimai bus pašalinti. Už tiesos neatitinkančius atsiliepimus yra baudžiama kaip už forumo taisyklių pažeidimus.

Įspėjimų sistema
Už kiekvienos taisykles pažeidimą yra skiriamos atitinkamos nuobaudos- įspėjimai ir kiti apribojimai naudojantis forumu. Nuobaudos bus skiriamos atitinkamai pagal nario nusižengimo pobūdį moderatoriaus nuožiūra. Tai gali būti apribojimas naršyti ar rašyti tam tikrame forumo skyriuje arba visame forume, uždrausta naudotis tam tikromis forumo funkcijomis tam tikrą laiką. Bausmes paskirs čia dirbantys moderatoriai ir viską jums paaiškins asmeninėmis žinutėmis.
Preliminariai už pažeidimus nariai yra baudžiami štai tokia tvarka:

Pirmą kartą pažeidus taisyklę (s), jūs būsite priverstas perskaityti visas jas iš naujo, bei gausite asmeninį moderatoriaus įspėjimą. Jei pažeidimai ir toliau kartosis, prasidės forumo veiklos apribojimai- bus skiriami forumo įspėjimai.
1 įspėjimas: draudimas rašyti dvi dienas.
2 įspėjimas: draudimas rašyti savaitę.
3 įspėjimas: draudimas rašyti dvi savaites.
4 įspėjimas: draudimas rašyti mėnesį.
5 įspėjimas: pašalinimas iš forumo.

Kiekvienas įspėjimas galioja 6 mėnesius. Tai reiškia, kad surinkus 5 įspėjimus pusės metų laikotarpyje, būsite šalinamas iš forumo.
Grubaus nusižengimo (sukčiavimo, vagystės) atveju narys yra šalinamas iš forumo iš karto.
Tai yra tik preliminarūs forumo veiklos apribojimai. Moderatorius atsižvelgdamas į situaciją gali skirti girežtesnes arba lengvesnes bausmes, tačiau neturėtų stipriai viršyti šių nuostatų. Jei manote, kad moderatorius jus nubaudė neteisingai, kreipkitės tiesiogiai į administraciją.
Narys, praeityje buvęs išmestas iš forumo už rimtus nusižengimus (vagystes, sukčiavimą ir pan.) gali būti bet kada išmestas bendru administracijos sprendimu, kilus įtarimui dėl jo elgesio.
  • Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia !!!
  • Taisyklių sunumeravimas jų svarbumui įtakos neturi, visų taisyklių privaloma vienodai laikytis !
  • Pretenzijas bei pasiūlymus, kaip būtų galima labiau optimizuoti šias taisykles, prašome reikšti ČIA
Jeigu pastebėjote forume pranešimą pažeidžiantį vieną iš šių taisyklių, praneškite moderatoriams ar administratoriams. Tai padaryti galite paspaudę mygtuką "Pranešti,, arba tiesiog informuokite asmenine žinute
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Powered by Taisyklės ir nuostatos 2.0.1 © 2011  SOS Invision

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas