Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Reik pagalbos,is ap i pp !


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Remigijus

Remigijus

Posted 28 April 2009 - 12:29 AM

Eiskau,kas mano 2$ alertpay,pakeistu i 2$ paypal.Parasyki i skype: Gogeta950,arba i pm papaisykit :silly:
  • 0

#2 Remigijus

Remigijus

Posted 02 May 2009 - 02:51 AM

Tai negu nieks nx negali :P
  • 0

#3 Lya

Lya

Posted 02 May 2009 - 12:23 PM

Remigijus wrote:

Tai negu nieks nx negali :)

Tavo Paypal surištas su kokia nors kortele ? beje nevertok to "nx" labai bjauriai atrodo :P
  • 0

#4 modestas

modestas

Posted 02 May 2009 - 03:58 PM

Remigijus wrote:

Eiskau,kas mano 2$ alertpay,pakeistu i 2$ paypal.Parasyki i skype: Gogeta950,arba i pm papaisykit :silly:

galbut dabar nevisiem reikia alert pay pinigu,na gaila man yra kile problemu su paypal
  • 0

#5 Remigijus

Remigijus

Posted 02 May 2009 - 04:46 PM

Nesuristas
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 02 May 2009 - 05:06 PM

Remigijus wrote:

Nesuristas

Jei būtu verifikuota pp, tai yra suerišta su kortele, tada galėčiau tau pakeista, tačiau dabar tikrai nekeisiu, nes neverfintose paypal sąskaitose gali slėptis nešvarūs pinigai :P
  • 0

#7 Remigijus

Remigijus

Posted 02 May 2009 - 05:22 PM

O tai kaip padaryt,kad butu siristas ?P.S Gal ta prasme,kad turetum kortele ? Jei taip,tai galeciau draugo pp duot,jis turi korta.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas