Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

Lankomiausio profilio turnyro atnaujinimas


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 01 July 2009 - 12:18 AM

rieš paleisdamas šį turnyrą, tikėjausi, kad tai bus puikus šansas uždirbti papildomai tikrai to nusipelniusiems (aktyviems )portalo nariams, bei bus puikus stimulas stengtis visiems būti aktyviems, nes pažadėtas prizas buvo net 200 taškų, o tai manau nėra mažai, tačiau praėjus keliolikai dienų po turnyro starto, labai nusivyliau dalimi šio portalo publikos. Nors taisyklėse aiškiai parašiau, jog sukčiauti draudžiama ir už mėginimus tai daryti bus baudžiama, daugeliui tai nesvarbu. Kai kurie tik ir rezga planus, kaip apėjus taisykles. Pasipylė krūvos netikrų portalo acc, kai kurie tai darydami tikisi pakelti savo tikrojo profilio lankomumą. Blogiausia yra tai, jog pasitaiko žmonių, kurie galvoja, jog tai žaidimas ir neprašyti pakelia sąžiningiems žmonėms profilio lankomumą, taip juos sukompromituodami. Nors padėtį galiu stebėti, tačiau tam reikia nemažai laiko, o narių vis daugėja, kartu daugėja ir nenaudėlių, tad ateityje tikrai kiekvieno nesugebėsiu patikrinti, tad esu priverstas iš dalies keisti šio turnyro struktūrą. Premija sumažinta net 10 kartų, tai yra laimėtojas vietoj 200 taškų gaus 20 taškų. Medalis išliks. Tad šis turnyras bus daugiau dėl garbės. Tikiuosi žengdamas šį žingsnį sumažinsiu norą pasipelnyti to nenusipelniusiems žmonėms :)Gaila jog nukenčia tikrai nieko dėti žmonės, kurių čia yra nemažai, tačiau kitos išeities nėra. Geriau tuos taškus išdalinsiu tikriems portalo nariams per kitus panašius renginius, nei atiduosiu į sukčių rankas.Jei taip atsitiktų, jog laimėtų turnyrą apsimetėlis ir aš jį demaskuosiu, prizą atiduosiu rankiniu būdu antram ar trečiam po apsimetėlio esančiam žmogui :)Nors, kaip jau minėjau visų narių elgsenos neturiu laiko stebėti, tačiau stebėsiu narius, kurie elgiasi įtartinai, ir jeigu aptiksiu bent menkiausią sukčiavimą Bausiu negailėdamas. Priklauso nuo nusižengimo stiprumo, bei nario naglumo. Atimsiu nors ir visus taškus, bei apgavystėmis sukauptus medalius ir pnš. Ir dar noriu priminti, kad ne visada būna kaltas tas, kurio profilio lankomumas pakeltas. Ankščiau ar vėliau vistiek aptiksiu kas tai daro.Taigi, dabar galvoju ką čia dar naujo jūm sugalvojus ir kaip kitaip išdalinus tuos 180 ar netgi daugiau taškų :)Kas turite kokių pasiūlimų siūlikite forumo, Nusiskundimai / Pasiūlimai skiltyje :)
  • 0

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023
  • Lytis:Moteris

Posted 01 July 2009 - 01:09 AM

Gal ir gerai,kad bus tik 20 taškų. Nekils niekam tiek pagundos apgaudinėti :).
  • 0

#3 wormster

wormster

Posted 01 July 2009 - 07:32 PM

Priminei man mano mokyklos direktorių, kuris vis kartoja bausiuuu!Oi bausiu!! :} Bet tie 20 taškų išties gera idėja, nes jokios garbės nėra kai kovojama dėl didelio prizo, o žmogus kuris vertas to prizo turi būti ne šiaip azartiškas tokiuose žaidimuose, bet ir nesavanaudis, suteikiantis nemažai naudingos info ,taip padėdamas kitiem portalo nariams.Toks narys manau tikrai nusipelno 20 taškų.
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1,622 posts
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Posted 01 July 2009 - 08:53 PM

wormste wrote:

Priminei man mano mokyklos direktorių, kuris vis kartoja bausiuuu!Oi bausiu!! :} Bet tie 20 taškų išties gera idėja, nes jokios garbės nėra kai kovojama dėl didelio prizo, o žmogus kuris vertas to prizo turi būti ne šiaip azartiškas tokiuose žaidimuose, bet ir nesavanaudis, suteikiantis nemažai naudingos info ,taip padėdamas kitiem portalo nariams.Toks narys manau tikrai nusipelno 20 taškų.

toks narys, nusipelno kurkas daugiau nei 20 taškų :) Jau šį tą sugalvojau, kaip nustatyti ir apdovanoti tikrai to nusipelniusį narį :)
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Posted 01 July 2009 - 10:45 PM

Nereikia persistengti dalinant tuos taskus. Kas kantriai dirba gauna tuos taskus ir siaip.. O mazi prizai tik nuotaika praskaidrina..
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas