Jump to content

  •  


Photo
- - - - -

ClickPaid.com Nemokami 10$


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Posted 28 April 2013 - 12:11 PM

Kas tai yra Click Paid?

Click Paid – nauja uždarbio galimybė. Nariai prisijungia prie šios programos, perka Click Paketus ir peržiūri mažiausiai 3 reklamines svetaines kasdien.

Kaip uždirbti pinigus su Click Paid?

Susikuriate nemokamą sąskaitą.
Nusprendžiate kiek Click Paketų norite įsigyti. Kiekvienas Click Paketas kainuoja 10 USD.
Kasdien peržiūrite ne mažiau kaip 3 reklamines svetaines.
Nuo kiekvieno Click Paketo Jūs uždirbsite paprastomis dienomis .20 USD, savaitgaliais .10 USD arba 150% nuo pradinės vertės. Kuo daugiau Click Paketų turėsite, tuo daugiau pinigų kasdien uždirbsite.
Kartu su dienos uždarbiu Jūs gausite reklamos kreditų, kuriuos galėsite išleisti reklamuojant savo norimą svetainę ar uždarbio galimybę. Pažiūrėkite Click Paketų sąrašą, kurį pageidaujate įsigyti + kiek iš viso uždirbsite ir kiek reklamos kreditų gausite. Taip pat galite užsisakyti pasirinktinį paketą

Nuotrauka

Click Paid Narystės mokestis

Click Paid siūlo 3 skirtingas narystes:

Basic
Premium
Premium Plus


Click Paid Basic Narystė:
Nuotrauka
Basic narys yra tas, kuris nusipirko bent 1 Click Paketą per 30 dienų laikotarpį nuo prisijungimo dienos ir peržiūri 3 reklamines svetaines per dieną. (Click Paid papildys Jūsų sąskaitą 10 USD vertės Click Paketu).

Basic Narystės Privalumai:

Nėra mėnesinio mokesčio
Reikia peržiūrėti tik 3 reklamines svetaines.
Uždirbsite 2% (paprastomis dienosmis) ir 1% (savaitgaliais) nuo Click Paketų kiekio.
10% tiesioginių referalų komisiniai.
Mažmeninio produkto pirkimo kaina (galite naudoti 50% savo wallet dolerių prekės įsigijimui).
Dabartinė Panelių pozicija / Netalpinamos.
Tiesioginė pagalba.
Pagrindinė rinkodaros medžiaga.

Click Paid Premium Narystė
Nuotrauka

Premium narys skaitosi tas, kuris aktyvavo savo narystę įmokėdamas mėnesinę įmoką 9.95 USD arba 99.95 USD metams (2 mėnesiai nemoakamai).

Premium Narystės Privalumai:

Kaina: 9.95 USD / mėnesį (99.95 USD / metus – 2 mėnesiai nemokami).
Gausite visas naudas iš Basic Narystės Paketo.
Uždirbsite 5% komisinių iš antro lygio referalų.
Didmeninė prekės pirkimo kaina (galite naudoti 50% savo wallet dolerių prekės įsigijimui).
2-jų lygių referalinė sistema.

Click Paid Premium Plus Narystė
Nuotrauka
Premium Plus narys skaitosi tas, kuris aktyvavo savo narystę įmokėdamas mėnesinę įmoką 19.95 USD arba 199.50 USD metams (2 mėnesiai nemoakamai).

Premium Plus Narystės Privalumai:

Kaina: 19.95 USD / mėnesį (199.50 USD / metus – 2 mėnesiai nemokami).
Gausite visas naudas iš Premium Narystės Paketo.
250 Kreditų (Mėnesiui) 4000 Kreditų (Metams) – (papildomai prie paketo gaunamų kreditų).
Rezervavimas Reklaminių Svetainių peržiūroms 30 dienų.
Pasirinkimas Automatinis Paketų Perpirkimas.
Pasirinkimas Automatinis pinigų išėmimas.

Click Paid priima šias Mokėjimo Sistemas:

Egopay, Liberty Reserve, Solid Trust Pay ir Perfect Money.

Ar turėtumėte prisijungti prie Click paid ar ne?

Kaip visada aš sakiau, mano daras yra išbandyti ir suteikti kitiems patikimą informaciją apie programas ir niekuomet nenoriu meluoti patardamas neteisingai. Jeigu Jūs paklausite ar aš ruošiuosi prisijungti prie Click Paid, aš atsakysiu, kad tai jau padariau ir būtų malonu, kad Jūs apsisprestumėte ir prisijungtumėte per mano nuorodą.

Priežastis kodėl aš prisijungiau prie Click Paid, tai dėl Frederick Mann geros reputacijos internetiniame versle praeityje. Aš galiu tik tikėtis ir linkėti jam toliau tęsti tai ką jis geriausiai išmano.

Bet visada turėtumėte prisiminti, kad internete niekas nėra apsaugotas ir prisjungimas prie bet kokios internetinės programos yra kaip loterija. Jeigu esate pakankamai sėkmingas, galite uždirbti daug pinigų ir lygiai taip pat galite netekti visų savo pinigų. Tai visuomet laimėjimo/pralaimėjimo sistuacija.

Nieko nelaukite ir registruokitės iš karto!

Registracija
Moku 50% Refback
  • 0

#2 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Posted 28 April 2013 - 06:57 PM

Ismoka mano pazistamo:
Nuotrauka

  • 0

#3 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Posted 29 April 2013 - 05:49 PM

Kolkas turiu 0.80$, ir 63 1 lvl refus is kurio jokios naudos, tai pat visiem mokesiu po ismoku 50% refback.
  • 0

#4 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Posted 03 May 2013 - 09:05 AM

UP:

Kolkas turiu 3,2$ ir 121 1lvl refus.
  • 0

#5 kulkaxx

kulkaxx
  • Lytis:Vyras

Posted 20 May 2013 - 10:00 PM

Kaip sekas dirbti? As cia irgi ivestaves siek tiek pinigu turiu tai pokolkas dar vis kaupiu 10usd kad galeciau dar viena paketa pirkt :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas