Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

FastMoneyCycler


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 168

#21 vilijus

vilijus

Parašyta 17 gruodžio 2010 - 08:49

taip, vakar ryte paskutine išmoka gavau gal jau baigesi:(
  • 0

#22 vilijus

vilijus

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 10:15

B) :) GAUTA KATIK Nuotrauka
  • 0

#23 fralfakt

fralfakt

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 03:03

Matau gana daug esi investavęs ir uždirbęs, gal esi paskaičiavęs, koks gautas pelnas, būtų įdomu sužinoti ? :)
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#24 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 03:44

labaij ilgai manau lauksiu as, nes letaj juda pozicijos.auto surfe radau tokia pacia beveik svetaine:)gal nores kas isbandyt http://moneycycler.weebly.com/ bet as tai nerizikuosiu.
  • 0

 
 

 


#25 vilijus

vilijus

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 03:44

Mano investicija i ši saita iš viso buvo 5 doleriai , taigi dabar neskaitant to ka esu perinvestaves (tas kas laukia savo eiles),šiai akimirkai švaraus uždarbio iš šio puslapio turiu 7 dolerius B)...:)
  • 0

#26 vilijus

vilijus

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 03:49

Lietuviai kopinti tik ir moka B), aš jau ketvirta, toki nukopinta lietuvio sutinku :whistle: Nors ,bent jau salygas kitokias sugalvotu :)
  • 0

#27 fralfakt

fralfakt

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 04:06

tukslas tikrai patariu nebandyti ten to puslapio, kur parašei, nes jis sukurtas free webs atžvilgiu :)
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#28 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 04:37

[quote name='"fralfakt" post=12392]tukslas tikrai patariu nebandyti ten to puslapio' date=' kur parašei, nes jis sukurtas free webs atžvilgiu :)[/quote']tai kad ir sitas toks pat :laugh: jai neklystu...
  • 0

 
 

 


#29 vilijus

vilijus

Parašyta 18 gruodžio 2010 - 06:37

Tik tas antras ira kopija pirmojo ir gal dar to pačio žmogaus ,jis žino apie ka kalbu,nevardinsiu nes nenoriu su niekuo pyktis kad bizni gadinu,čia buvo tik patarimasB)
  • 0

#30 fralfakt

fralfakt

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 10:47

Na aš manau reikėjo pradėt dirbti čia, kol puslapis buvo tik atsiradęs, tada butumėm atgavę daug, bet dabar gali investuoti ir nieko nebegauti. Kai tik startavo buvo geras investicijos puslapis, kuris mokėjo, o dabar liko tik didelis šnipštas....
  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#31 vilijus

vilijus

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 12:04

Nemanau ,kad jis nemokus ir uždirbti dar galima butu, adminas moketu tik, kad nera entuziastu tam darbui,visi bijo savo doleri kita prarasti , ir truksta jam reklamos, nes kaip pastebejau aš vienintelis su adminu išmokas deliojom po forumus aš vienintelis perinvestavau ,nors ne dar vienas kolega irgi perinvestavo.O adminas moketu, manau nes jis nesislepia visai i užklausimus atsako ir dar atsiunčia pasiulimu ,kur kitur galima užsidirbti be jokiu refferaliniu nuorodu.Visada stengiasi atsakyti i klausimus kur ji rasti jau dejau linkadar pilna poziciju ,kur galima buti pirmam arba tarp pirmuju,taigi nemanau kad šnipštas nes tu išmoku nebutu irgi jei bučiau ti investaves ir laukes,kol man sumokes platinau ,dalinausi todel ir turiu nauda o manau kad tai galima padaryti ir dar
  • 0

#32 mbk

mbk

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 02:39

Tai,va aš irgi pabandžiau žiuresim kaip bus:)
  • 0

#33 vilijus

vilijus

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 06:26

Kolkas vis dar mokaNuotrauka
  • 0

#34 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 06:42

Nu tai aisku moka cia toks dalkas niekas neinvestuos tada nemokes investuos mokes ir fsio. Reik tik gerai reklamuo plest ir pns.
  • 0

#35 vilijus

vilijus

Parašyta 19 gruodžio 2010 - 07:23

:) dar viena šiandienNuotrauka
  • 0

#36 Snekutis

Snekutis

Parašyta 21 gruodžio 2010 - 06:28

Na pabanziau ir as matysim kas gausis.
  • 0
Norėdamas turėti tai, ko niekada neturėjai - turi pradėti daryti tai, ko niekada nedarei.

#37 vilijus

vilijus

Parašyta 25 gruodžio 2010 - 12:21

Nuotraukalinksmu švenčiu visiems paskutines trys gautos vakar,buvo daugiau per šias dienas bet tingiu ieškotiNuotraukaNuotraukaNuotrauka
  • 0

#38 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 25 gruodžio 2010 - 12:45

aš ir gavau išmoka Nuotraukako laukiat :ohmy: ?? investuokit :silly: :silly:
  • 0

#39 policija112

policija112

Parašyta 25 gruodžio 2010 - 04:54

tai kad neturiu AP :) seip tai investuociau
  • 0

#40 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 gruodžio 2010 - 11:41

Nežinau ar teisingai pasielgiau, bet nusipirkau ir aš vieną share už 2 dolerius. Tikiuosi atgauti 3, bet man dažniausiai nesiseka su tokiais sponsoriais.. :) Parašysiu ar gausiu, ar ne.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas