Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

PTC sponsorei portale


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#21 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 15 balandžio 2009 - 08:04

tai kad man ir per IE raso kad puslapis gali buti pavojingas mano PC todel jame lankytis draudziama
  • 0

#22 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 15 balandžio 2009 - 08:06

weno wrote:

tai kad man ir per IE raso kad puslapis gali buti pavojingas mano PC todel jame lankytis draudziama

tavo tiesa, išmečiau šį sponsorių iš portalo ir atnaujinau kitus :)
  • 0

#23 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 15 balandžio 2009 - 10:03

jega, pagaliau ir mano tiesa! Good job
  • 0

#24 karakana7

karakana7

Parašyta 03 gegužės 2009 - 03:11

O as jau irgi zinau keleta neveikianciu sponsoriu idetu siame forume,pirmas-NovoBux(jis isvis man neatsidaro),antras-ARA-bux.com(raso,kad yra uzdarytas del tam tikru priezasciu).
  • 0

#25 ingawitch

ingawitch

Parašyta 03 gegužės 2009 - 07:00

na visu pirma jai tau neatsidaro tai dar nereiskia kad jis visiems neatsidaro ir yra mires PTC, o del ara-bux tai juk yra virsuje parasyta jog itartinas veikla sustabdyta...
  • 0

#26 wormster

wormster

Parašyta 03 gegužės 2009 - 07:09

ingawitch wrote:

na visu pirma jai tau neatsidaro tai dar nereiskia kad jis visiems neatsidaro ir yra mires PTC, o del ara-bux tai juk yra virsuje parasyta jog itartinas veikla sustabdyta...

Man tai neatidaro irgi to novobux, per kokią naršyklę tau pavyksta atidaryt?
  • 0

#27 ingawitch

ingawitch

Parašyta 03 gegužės 2009 - 07:17

as cia tik tarp kitko pasakiau...seip novobux'e as nedirbu tai net ir nzn ar jis atsidaro..o ir virs jo yra parasyta jog itartinas...na bet man buvo ir taip nutike kad man vienai buxo neatidarinejo o kiti kuo puikiausiai dirbo...butent dele to ir parasiau kad jai vienam neatidaro tai nereiskia kad kitiems neatidaro ;)
  • 0

#28 karakana7

karakana7

Parašyta 03 gegužės 2009 - 10:43

ingawitch wrote:

as cia tik tarp kitko pasakiau...seip novobux'e as nedirbu tai net ir nzn ar jis atsidaro..o ir virs jo yra parasyta jog itartinas...na bet man buvo ir taip nutike kad man vienai buxo neatidarinejo o kiti kuo puikiausiai dirbo...butent dele to ir parasiau kad jai vienam neatidaro tai nereiskia kad kitiems neatidaro ;)

Tai vat tame ir slypi visa esme,kad tu ten nedirbi,todel tu ir nezinai ar visiem neveikia ar ne....
  • 0

#29 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 03 gegužės 2009 - 10:51

karakana7 wrote:

ingawitch wrote:

as cia tik tarp kitko pasakiau...seip novobux'e as nedirbu tai net ir nzn ar jis atsidaro..o ir virs jo yra parasyta jog itartinas...na bet man buvo ir taip nutike kad man vienai buxo neatidarinejo o kiti kuo puikiausiai dirbo...butent dele to ir parasiau kad jai vienam neatidaro tai nereiskia kad kitiems neatidaro ;)

Tai vat tame ir slypi visa esme,kad tu ten nedirbi,todel tu ir nezinai ar visiem neveikia ar ne....

gerai, tarsiu aš paskutinį žodį :) Novobux neveikia visiems kurį laiką laikiau jį kaip įtartiną, nes galvojau, kad atsigaus, tačiau mtau nieko nebus iš jo :)
  • 0

#30 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 gegužės 2009 - 07:44

svarbiausia, kad yra atitinkamas indikatorius virs sponsoriaus aprasymo, kad butu aisku ar dirbti jame ar ne. ;)
  • 0

#31 Keit

Keit

Parašyta 06 rugsėjo 2009 - 06:57

O buvo taip...Dirbau dirbau Valuebuxe, dirbau dirbau kol šiaip ne taip surinkau 5 dolerius. Tik žiūriu jų man neišmokės. Negana to dar ir čia už paspaudimus niekas taškų nebeduoda....Tad mano pasiūlymas toks - jei staiga paiškėja, kad sponsorius pasidarė scamas, išmokėt bent jau iki tol uždirbtus taškus (juk adminas pinigus tai gavo už mano trijų mėnesių darbą) ir aiškiai pažymėt, kad sponsorius scamas, taškų už tolimesnį darbą nebedalins ir jame dirbt nebereikėtų. Bet ne taip, kad atrastum šią info kažkur tarp straipsnių, o atidarius titulinį puslapį.
  • 0

#32 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 rugsėjo 2009 - 07:45

Keit parašė:

O buvo taip...Dirbau dirbau Valuebuxe, dirbau dirbau kol šiaip ne taip surinkau 5 dolerius. Tik žiūriu jų man neišmokės. Negana to dar ir čia už paspaudimus niekas taškų nebeduoda....Tad mano pasiūlymas toks - jei staiga paiškėja, kad sponsorius pasidarė scamas, išmokėt bent jau iki tol uždirbtus taškus (juk adminas pinigus tai gavo už mano trijų mėnesių darbą) ir aiškiai pažymėt, kad sponsorius scamas, taškų už tolimesnį darbą nebedalins ir jame dirbt nebereikėtų. Bet ne taip, kad atrastum šią info kažkur tarp straipsnių, o atidarius titulinį puslapį.

Dabartinė situacija yra labai panaši į tokią, kokią tu siūlai. Dar taip nebuvo, kad paskelbčiau sponsoriu scammu ir tą pačią dieną nustočiau mokėti taškus. Visada būna taip: Kai pradeda matytis, kad sponsorius pataps scamu, portale virš jo atsiranda atitinkamas indikatorius, ir tol kol laikosi tas indikatorius, taškus vis dar galima keistis. Tai trunka nuo 3 dienų iki savaitės. Manau tiek laiko pilnai pakanka išsikeisti taškus ir užbaigti visus reikalus su tuo PTC sponsoriumi :blink:. Jeigu žmogus per tiek laiko nepastebi situacijos, dėja aš jau nieko nebegaliu padėti :blush: Būkite budrūs ir nuolat lankykitės portale, kad galėtumėte sekti visas nuajienas ir ,kad be reikalo negaištumėte laiko dirbdami scamu pavirtusiame sponsoriūje. :huh:
  • 0

#33 Keit

Keit

Parašyta 06 rugsėjo 2009 - 07:54

apsilankau čia porą kart per savaitę, tik į PTC straipsnį neužsuku. Tad būtų neblogai jei svarbūs perspejimai būtų tituliniame :blink:
  • 0

#34 DirbuSau

DirbuSau

Parašyta 05 gruodžio 2009 - 04:01

Norejau pasakyti kad reiktu atnaujinti sponsoriu sarasiuka portale o tai isvis nebera kur clikinti.Sio portalo sponcorei kuriuose dirbu:1)NeoBux - ne ( pradejau dirbt anksciau uz portala' esu investaves)2)PalmBux - ne (pradejau dirbt anksciau nei portalas ikele, turiu direkt reff)3)Bux.Gs - ne (veikla susdabdyta)4)enBux - taip (bet nera nuorodu, Prelunsh)5)KoLinxSence - taip (bet beikla sustabdyta)6)UpBux - taip 17)HyBux - taip 2 zodziu is 7 sponsoriu dirbti galima tik 4 o per diena uzdirbti iseitu tik 4x4x0.5=8 centus yeee B) so tiek sponcoriu nei portalui naudos dideles nei nariams.
  • 0

#35 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 05 gruodžio 2009 - 04:15

DirbuSau parašė:

Norejau pasakyti kad reiktu atnaujinti sponsoriu sarasiuka portale o tai isvis nebera kur clikinti.Sio portalo sponcorei kuriuose dirbu:1)NeoBux - ne ( pradejau dirbt anksciau uz portala' esu investaves)2)PalmBux - ne (pradejau dirbt anksciau nei portalas ikele, turiu direkt reff)3)Bux.Gs - ne (veikla susdabdyta)4)enBux - taip (bet nera nuorodu, Prelunsh)5)KoLinxSence - taip (bet beikla sustabdyta)6)UpBux - taip 17)HyBux - taip 2 zodziu is 7 sponsoriu dirbti galima tik 4 o per diena uzdirbti iseitu tik 4x4x0.5=8 centus yeee B) so tiek sponcoriu nei portalui naudos dideles nei nariams.

Supranti, kad ne nuo manęs tai priklauso. Portale dedu tik pačius geriausius, kuriuose bent kažkiek nusimato perspektyvos, o ne beleiką. Jeigu daugiau gerų sponsorių nėra tai ir negaliu daugiau jų pridėti. Tuo ir stengiuosi išskirti šį portalą, jog čia tik patys geriausi sponsoriai būna, kad žmogus bent kažką uždirbtų :D
  • 0

#36 neocermus

neocermus

Parašyta 05 gruodžio 2009 - 06:36

Aš sponsorius imdavau iš helis.lt. Ten daug būdavo pridėta PTC, bet kiek ardžiaus su jais, tai nieko gero neuždirbau B) O galiausiai ir pats helis užsilenkė :D
  • 0

#37 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 05 gruodžio 2009 - 09:13

neocermus parašė:

Aš sponsorius imdavau iš helis.lt. Ten daug būdavo pridėta PTC, bet kiek ardžiaus su jais, tai nieko gero neuždirbau B) O galiausiai ir pats helis užsilenkė :D

Būtent. Pridėti į portalą ir aš galiu keliasdešimt sponsorių, tačiau kas iš to... Portalas nuo to geresnis nebus. Juk sakiau, kad "gerų" ir išmokančių sponsorių nuolat būna labai nedaug, tad nesuprantu koks tikslas dirbti su visa krūva scamų. Na dar jeigu žmogus pats dirba tai tebunie, tegul gaištą savo laiką, tačiau pikčiausia būna kai žmogus pats dirbdamas su scamais dar ir kitus vilioja, kuria visokius saitukus ir pnš...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas