Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Counter-strike


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1 wormster

wormster

Parašyta 14 balandžio 2009 - 10:22

Jei yra cia tokiu aistruoliu tai pasakykit kur zaidziat cs`a dazniausiai =]
  • 0

#2 lileikiss

lileikiss

Parašyta 14 balandžio 2009 - 10:26

as tai dazniausiai zaidziu gungame tipo serverius jie man geriausi. isbandyk tikrai nenusivilsi
  • 0

#3 wormster

wormster

Parašyta 14 balandžio 2009 - 10:37

Zaidziau, bet apsistojes vistiek paprastuose, hell.ax.lt pagrinde.
  • 0

#4 lileikiss

lileikiss

Parašyta 14 balandžio 2009 - 10:45

o man tai patinka kai nusauna vel galiu iskarrt zaist ir jai neturiu tu failu greit parsiunce
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 14 balandžio 2009 - 11:04

As megstu paprastus public serverius. pvz: game.satela.lt:27015,cs.netgames.lt:27015 arba siaip kur geras map ir zaidejai normalus. CSDM ar GunGame neidomu, nes nera to noro kuo ilgiau nemirti, nes vistiek kai mirsti atsirandi vel. :blink: Apie Counteri galit ir placiau pasneket, visai megstu ta zaidima. :) netgi svetaine jo fanams esu padares, tiesa, kolkas per nemokama hostinga, bet gal ir plesiuosi veliau. Dabar del PTC nelabai yra laiko su CS uzsiimti :D
  • 0

#6 lileikiss

lileikiss

Parašyta 15 balandžio 2009 - 02:44

o as dar neasu dar toks jau profas as gungame losiu kad ir vel atsigaunu o per paprastus greit nusauna ir ilgaireike laukti kito maco:dry:
  • 0

#7 wormster

wormster

Parašyta 15 balandžio 2009 - 04:10

Ziurint, ka skaitai profu ;}Galima pakalbet, bet kas domina? =]
  • 0

#8 lileikiss

lileikiss

Parašyta 16 balandžio 2009 - 05:57

turiu counter strike tris dalis t.y. paprastas 1,6 ,condition zero,source .tai per paprastas ir condition zero eina losti internete o source ne
  • 0

#9 wormster

wormster

Parašyta 16 balandžio 2009 - 08:55

condition zero perejau senai.. ;}
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 balandžio 2009 - 09:07

kaip suprast perejai? counter-strike:Condition Zero pereit neimanoma, tai paprastas cs, tik grafika truputi gal skiriasi.
  • 0

#11 zygis217

zygis217

Parašyta 16 balandžio 2009 - 09:15

aš irgi esu žaidęs kažkokį CS, kur ten tik single player yra, man atrodo jis irgi vadinasi Condition zero ar kažkaip panašiai :lol:
  • 0

#12 wormster

wormster

Parašyta 16 balandžio 2009 - 09:19

Vienam galima nete, kitam ne, ten tiesiog misijas vykdai =]
  • 0

#13 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 balandžio 2009 - 09:26

ne, Condition Zero skiriasi nuo Counter-Strike:Condition Zero..Condition Zero-tai saudyklė kurioj misijas kažkokias daryt reikia, o Counter-Strike:Condition Zero yra beveik identiškas žaidmas Counter-Strike 1.6 tik yra kažkokiu nežymių pakeitimų
  • 0

#14 wormster

wormster

Parašyta 17 balandžio 2009 - 12:10

Jis raše condition zero tai aš ir pasakiau, kad perėjau.Jis nerašė būtent counter-strike condition zero.Įsijauskit :}
  • 0

#15 lileikiss

lileikiss

Parašyta 19 balandžio 2009 - 12:59

wormste wrote:

condition zero perejau senai.. ;}

tu cs game neina pereiti juk jie skirti zaist tarpusavy pasirinkus leveli koki
  • 0

#16 lileikiss

lileikiss

Parašyta 19 balandžio 2009 - 01:06

wormste wrote:

Jis raše condition zero tai aš ir pasakiau, kad perėjau.Jis nerašė būtent counter-strike condition zero.Įsijauskit :}

tai as nezinojau kad dar kitas condition zero yra o as kalbejau apie conter strike condition zero .counter strike nerasiau nes norejau sutrumpinti
  • 0

#17 karakana7

karakana7

Parašyta 03 gegužės 2009 - 02:34

Anksciau zaisdvau CS,kol nenusibodo,jau praejo keli menesiai kaip jo nelosiu ir man tai tik i nauda :(
  • 1

#18 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 gegužės 2009 - 08:51

Kodel tik i nauda? Jeigu gerai zaidi tai visai smagu kartais prisesti ir su draugais prisiminti senas geras dienas prie CS ;)
  • 0

#19 karakana7

karakana7

Parašyta 04 gegužės 2009 - 09:10

weno wrote:

Kodel tik i nauda? Jeigu gerai zaidi tai visai smagu kartais prisesti ir su draugais prisiminti senas geras dienas prie CS ;)

Nu gal ir smagu,bet reikia ir rupintis sveikata,nes po to bus kaip siame forume esanciame skyrelyje "Pasijuokime" topice-"Atsikratome kompiuterių" :)
  • 0

#20 lileikiss

lileikiss

Parašyta 04 gegužės 2009 - 09:30

tai ten tame klipe beveik vien CS zaidejai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas