Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Paypal sulimitavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 02 sausio 2011 - 09:54

Tai gi viskas prasidėjo, kai draugui nusiunčiau 6 centus kaip gift, siunčiau, nes nebuvo gaila. Dbr po šito sulimitavo man pp acc, o kaip atlimituoti iki galo nežinau. Aš pakeičiau pass, security questions ir atrodo beliko paverifinti pp acc suvedu viska ir rašo viršuj kad tipo pirmo reikia išspręsti limitavimo problemą, o atrodo lentelei nurodyta, kad nuimti tą limitavimą beliko verifinti pp acc. Nesuprantu aš to pp arba aš blogai kažka darau. Gal galite kas nors padėti kas esate susidūrė su šia problema. Štai foto, kad būtu aiškiau.NuotraukaNuotrauka
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 sausio 2011 - 10:07

Kiek pamenu tu esi nepilnametis, tai kaip tu ruošiesi pridėti kreditinę kortelę ?
  • 0

#3 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 02 sausio 2011 - 10:25

Tėvų :???
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 sausio 2011 - 10:30

Kaip matau PayPal'e esi užsiregistravęs savo vardu, o bandai pridėti kortelę, kuri yra tėvo ar motinos vardu. Neišdegs taip niekas. Turi tapatybės sutapti :)
  • 0

#5 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 02 sausio 2011 - 10:39

Aš turiu savo korta visa electron, bet ji netinka :/ O jai aš išsiimčiau iš banko grynai internetinę kortą savo vardu, paypal ten neknistu proto, kad aš nepilnametis ? Ar vis tiek vis dar būtu blogai ?
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 sausio 2011 - 11:02

Visa electron išduoda ir nepilnamečiams, tačiau ji netinka Paypal'ui. Reikia būtinai kreditinės kortelės,o tokias korteles kiek žinau nepilnamečiams neišduoda neivienas bankas .
  • 0

#7 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 sausio 2011 - 11:16

Pvz visa vitruon, tai ne kreditine. Kreditine yra, kai gali i minusa paimti pinigu, o is vitruono negali. Kreditine tinka, bet nebutinai turi buti kreditine.
  • 0

#8 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 02 sausio 2011 - 11:32

Netyčia paspaudžiau padėkoti ;D Tai tipo Visa vitruon ar virtual nesuprantu kokia čia gali tikti paypalui ir ją gali išsiimti nepilnametis ?
  • 0

#9 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 sausio 2011 - 09:22

Man atrodo gali visa vitruon issiimti. Tiksliai negaliu pasakyti, bet beveik garantuoju. Nes saskaita gali atsidaryti ir nepilnametis, o ta vitruon tai tik papildoma kortele. Ji kainuoja metams 20lt.
  • 0

#10 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 sausio 2011 - 01:25

Šiuo atveju manau pagelbėtų ir VCC, kuris kainuoja 15-20lt. Juos dažnai pardavinėja uzdarbis.lt forume.(čia ne reklama :) )
  • 0

#11 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 sausio 2011 - 01:35

http://www.vcccheap.com kaina 6.50usd.
  • 0

#12 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 03 sausio 2011 - 02:44

Tai tipo man ta kortele atsiustu ar tiesiog man kaip korteles visus numerius duos ir galesiu panauduoti kad verifinti sawo pp acc ? Cia ji tik tam, kad verifinti acc ar turi ir daugiau galimybiu ?
  • 0

#13 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 sausio 2011 - 02:57

[quote name='"tooeasy" post=12745]Tai tipo man ta kortele atsiustu ar tiesiog man kaip korteles visus numerius duos ir galesiu panauduoti kad verifinti sawo pp acc ? Cia ji tik tam' date=' kad verifinti acc ar turi ir daugiau galimybiu ?[/quote']Gausi tik skaičius. Ji skirta tik verifinti acc, ir panaikinti gaunamų/siunčiamų pinigų limitą.
  • 0

#14 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 03 sausio 2011 - 05:07

O po to bet kokia kita kortą begalėsiu susieti su pp pvz su Visa vitruon. Nes aš norėčiau turėti kortelę į kurią galėčiau bet kada persivesti pinigus ir išssimti :?
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 sausio 2011 - 05:18

Tu turedamas visa virtuon negalesi nueit i bankomata ir pasiimti pinigu. Su ta kortele tik galesi atsiskaitineti internetu. Pvz pirkti lektuvo bilietus ar kitokius dalykus kuriu be korteles nenusipirktum...
  • 0

#16 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 sausio 2011 - 05:23

O po to bet kokia kita kortą begalėsiu susieti su pp pvz su Visa vitruon.

Galėsi galėsi.
  • 0

#17 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 03 sausio 2011 - 06:43

Nu aš dabar klausiu to, jai aš nusipirksiu tuos kodus už 6.50 usd kad verifinti pp acc ar begalėsiu po to verifinti, susieti bet kokia kitą kortą su pp ?

Ačiū Karabasai už info.
  • 0

#18 ledux

ledux

Parašyta 03 sausio 2011 - 10:50

Na mano atveju tiko ir brolio korta atlimitavimui vardai skirtingi bet pavardes tos pacios. Tad manau galetum prasyt tevu kad isimtu visa virtuon.
  • 0

#19 VideoGuru

VideoGuru
  • Lytis:Not Telling
  • VietaVilnius, Lietuva

Parašyta 07 birželio 2011 - 04:34

Jei esi nepilnametis, tai nelabai ką manau čia galima padaryti, nebent kurio nors iš tėvų vardu užsiregistruot pp ir naudotis kaip savo.
  • 0

#20 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 07 birželio 2011 - 04:47

Ši tema jau išspręsta išsiėmiau Snoro supercard kreditinę kortelę čia jau ta rimta su kuria viska gali daryti ;D Nors esu nepilnametis, bet ją gavau su tėvų sutikimu. Visus popierius pildžiau savo vardu tik apačiose vienas iš tėvų parašo "Sutinku, Vardas pavardė parašas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas