Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Video juokeliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 131

#21 SL1mas

SL1mas

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 03:56

Na as irgi katalikas, bet man juokinga :) Juk mes juokiames is daug ko ir tai neturetu prilkausyti nuo musu isitikinimu, jei juokinga tai juokinga :)
  • 0

#22 ledux

ledux

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 04:10

Sita apie religija esu girdejes istrauka vienam dokumentiniam filme maladiec kad idejai . Siaip kas labai religingas yra tai isizeistu but who cares tegul pastudijuoja siu laiku filosofija ir viskas pataps aisku.
  • 0

#23 SL1mas

SL1mas

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 04:44

Jo, tirkai buvo ideta istauka i viena is zeitgeist dokumentiniu filmu (kogero i pati pirma) :)
  • 0

#24 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 08:56

Nemirtingas video toks botas negaliu ;DDD
  • 0

#25 JOBIE

JOBIE

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 08:58

sl1mas ziurejai zeitgeist filmus?
  • 0

#26 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 09:10

tooeasy parašė:

Nemirtingas video toks botas negaliu ;DDD

Ar jis koks neigalusis ar tik siaip prikolina nesuprantu.. Nelinksma man kazkodel... ;)
  • 0

#27 JOBIE

JOBIE

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 09:15

geras video saunuolis,kad idejai.sis komikas logiskai masto.tai ko zmogus nesupranta vadina stebuklu,dievo pasireiskimu,bet kai mokslininkai paaiskina viena ar kita reiskini,tie kurie tvirtino,kad tai buvo dievo apsireiskimas uzsiciaupia ir pradeda ieskoti nauju irodymu.Ju zinoma randa ir vel kartuoja ta pati,kol mokslininkai vel gi neirodo,kad viska siame pasaulyje galama paaiskinti napainiuojant dievo.as nesuprantu kodel negalima tikieti savimi ,o butinai reikia issigalvuoti kazkokia aukstesne butybe.bet tai tik mano nuomone.
  • 0

#28 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 09:18

Merginos taip nedarykite...
  • 0

#29 JOBIE

JOBIE

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 10:05

paziurekit si video.man jis labai juokingas.be to siame klipe puikiai iswersta rammstein daina jos rusiska versija labai gera,bet ne daina svarbiausa o jos atlikejas:):D;););0...P.S esu isitines,kad jis nera protiskai atsilikes tesiog 'zmogus-legenda'.as taip tokius vadinu:) :dry: ;) :dry:http://www.youtube.com/watch?v=4TL3Rsvgw6M&feature=related
  • 0

#30 ledux

ledux

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 10:44

Tas vaikas tai kazinau girtas ar atsilikes bet siaip nuotaika pakele ;)
  • 0

#31 JOBIE

JOBIE

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 10:49

koks jis vaikas jam gal 20 su kazkiek:);)
  • 0

#32 ledux

ledux

Parašyta 30 rugpjūčio 2010 - 11:11

jobie as ne tavo video turejau galvoje
  • 0

#33 SL1mas

SL1mas

Parašyta 31 rugpjūčio 2010 - 01:03

JOBIE parašė:

sl1mas ziurejai zeitgeist filmus?

Jo ziurejau, mates esu ir daugiau apie "Amerikos politika" Irako kara ir tt...Dainuojancio vaikio filmukas tai sokiravo! Kaip cia paskius nzn kaip i toki video reaguoti. Is pradziu gal juoka kelia po to tai jau verkti norisi...
  • 0

#34 JOBIE

JOBIE

Parašyta 01 rugsėjo 2010 - 07:02

vaiduokliai ir aukstesnes butybes visgi yra.stai jums irodymai ir negincijami faktai:)as to netikejau kol nepamaciau sitahttp://www.youtube.com/watch?v=Yel8wYLbzas&feature=watch_response
  • 0

#35 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 01 rugsėjo 2010 - 08:52

OMG aš irgi netiikėjau vaiduokliais kol nepamačiau šio video ;oo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  • 0

#36 JOBIE

JOBIE

Parašyta 17 rugsėjo 2010 - 10:26

video apie juru kiaulyte vardu Charlie.Ahh,kad as tureciau tokia kiaulyte):).s geriau neprieti arciau,kai tave kviecia ta juru kiaulyte:)
  • 0

#37 JOBIE

JOBIE

Parašyta 17 rugsėjo 2010 - 10:55

!!!!This is Sparta!!!!http://www.youtube.com/watch?v=rvYZRskNV3w&feature=related
  • 0

#38 JOBIE

JOBIE

Parašyta 17 rugsėjo 2010 - 11:33


  • 0

#39 JOBIE

JOBIE

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 12:08

:laugh: nejaugi buna ant tiek priklausomu zmoniu gemeriu?:)arba kas nutinka kai mama istrina wow accounta :laugh: beje jei kas ziurest galit man paaiskint ka jis su tuo pulteliu norejo padaryt :laugh: :laugh:
  • 0

#40 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 rugsėjo 2010 - 11:53

:) pulteli norejo susikist i sikna, o zmoniu priklausomu nuo pc zaidimu tikrai yra labai daug...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas