Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Irmisb


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 54

#21 DjComa

DjComa

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 03:23

Kazkaip cia visi administratoriai viska pro pirstus ziuri jeigu cia isvis tokiu yra :D
  • 0

#22 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 05:26

Pro pirštus žiūrite jūs, jeigu esate tokie patiklūs ir sugebate būti apgauti. Kiek kartų esu kartojęs, kad nesikeistumėte pinigais ir juolab nevestumėte pinigų pirmi nepatikimiems arba mažai patikimiems žmonėms. Yra juk rimtų ir patikimų žmonių su kuriais galima atlikti piniginius sandorius :)P.s IrmisB išbanintas, bet tai iš esmės nieko nekeičia, nes daugeliui mano patarimai įeina ir toliau išeina pro ausis ir nebando saugotys patys.
  • 0

#23 DjComa

DjComa

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 05:42

Didelis dekui. Yra kaip yra visad buna pirmas kartas :D
  • 0

#24 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 05:42

Tai kitą sykeli nedarysiu taip, čia buvo mažytė pamokėlė.Ir pinigų niekada nesiųsčiau pirmas, kaip ir dirbau beje.Bet negalvoja, kad tokių nesąmonių yra kaip pinigų atsiėjimas!
  • 0

#25 ramuncikas

ramuncikas

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 06:18

siaip patys esat kalti ,jis pries kelias dienas tik buvo prisiregistraves.tai ko is tokio tiketis.dar koju gerai neapsiles o jau apie pinigu keitimus sneka,ar dar ka... PS: siaip tai cia tik mano nuomuone
  • 0

#26 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 06:37

Teisinga ta tavo nuomonė :D
  • 0

#27 TdL

TdL

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 06:51

Gal ir pasikartosiuJeigu keitiesi pinigais ir nenori, kad liktum apgautas patartina keistis su senbuviais arba galima keistis su jais, su viena salyga, kad jie ves pirmi :)P.S cia mano patarimas
  • 0

#28 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 06:58

Nemanau, kad senbuviai ves pirmi naujokui, arba as cia kazko nelabai supratau
  • 0

#29 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:01

Nu ir >? Taip dirbau ir kritau i backa 1,5 eur
  • 0

#30 er1kaz

er1kaz

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:02

reikėjo sakyt, kad siūstų pinigus, kaip "Gift"
  • 0

#31 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:05

kas buvo prazuvo ...
  • 0

#32 TdL

TdL

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:12

Siaip butu viena iseitis, tiem sukciams kaip irmisb deti ip bana, kad vel sumastes neuzsiregistruotu. Ka apie tai mano admin ir kiti?
  • 0

#33 Orange88

Orange88

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:14

Irmisb žiūriu tapo populiariausiu forumo nariu :laugh:
  • 0

#34 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:16

Ip banai gali padėti tik nerimties sukčiams, kurie nežino kas yra proxy. Apgavystes gali sumažinti tik tapatybės patvirtinimo sistema, kaip uždarbis.lt portale. Apie tokią galimybe ir aš svarstau.
  • 0

#35 TdL

TdL

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:18

butu tikrai geras dalykas, butu maziau kaip sakant nuskriaustu, apgautu zmoniu :D
  • 0

#36 DjComa

DjComa

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:23

Smerkt galit dabar visi.... Supraskit, kad ir pats naujokas, jis + turi patvirtinta uzdarbis acc todel ir sutikau vest pirmas bet tik puse sumos, na tariausi kad as puse, tada jis puse, tada as kita puse ir jis kita puse. Taigi gaves 15 euru parase tuoj perves pinigus, uz 5 min nieko neatraso parasiau tai kur dingai tyla pora minuciu tada atrase kad neranda kodu korteles... iskart supratau kad ragai man ant tu 15 euru tai ir paklausiau, pareiske kad jei neras perves atgal 15 euru, na ok laukiau... tai paskui raso kad nerado ir tipo pervede antgal man 15 euru sako galiu screen atsiut nespejau parasyt siusk ir jis jau atsijunges.... jei kam idomu galiu chata numest.
  • 0

#37 TdL

TdL

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:29

o tai tikrinai savo ta saskaita is kur siuntei tuos 15 euru?
  • 0

#38 DjComa

DjComa

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:48

Tai zinoma tikrinau... ir vakar ir siandien ner ner kalbu, kad butu pervesta atgal.
  • 0

#39 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 07:57

[quote name='"admin" post=18571]Ip banai gali padėti tik nerimties sukčiams' date=' kurie nežino kas yra proxy. Apgavystes gali sumažinti tik tapatybės patvirtinimo sistema, kaip uždarbis.lt portale. Apie tokią galimybe ir aš svarstau.[/quote']nesupyk bet s tikrai nezadu uzdarbis psl patvirtinti tapatybes! nors jame esu seniai, bet deja as nesiruosiu 10lt jiems duoti :whistle:
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#40 DjComa

DjComa

Parašyta 07 lapkričio 2011 - 08:04

Kad tas uzdarbis, neperseniausiai labai gerai susimove, kiek zmoniu nukentejo per ta ju chat spraga.. dabar atsisakiau visam uzdarbio.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas