Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * - 3 Balsai

Just Been Paid ir programa JSS-Tripler neša pelną 2% kasdien!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 107

#41 lietuviz123

lietuviz123

Parašyta 31 liepos 2012 - 01:04

man jau siryt tas restartas ivyko ateme viena pozicija. Beje man pries kelias savaites baigesi 1pozicija bet ji vis dar jss pending. Tai kada ji pereis i tas matricas?
  • 0

#42 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 31 liepos 2012 - 01:24

man jau siryt tas restartas ivyko ateme viena pozicija. Beje man pries kelias savaites baigesi 1pozicija bet ji vis dar jss pending. Tai kada ji pereis i tas matricas?

Pozicijos pereina į matricas labai lėtai. Nežinau kaip vėliau bus su nauja sistema, bet tikėkimės, kad bus greičiau :) Beje sveikinu su įvykusiu Restartu :)
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#43 lietuviz123

lietuviz123

Parašyta 31 liepos 2012 - 01:32

Pozicijos pereina į matricas labai lėtai. Nežinau kaip vėliau bus su nauja sistema, bet tikėkimės, kad bus greičiau :) Beje sveikinu su įvykusiu Restartu :)


Dekui, dekui. Bet as dar nesuprantu, jie konvertavo ta mano 1 pozicija ir as gavau i balansa 7.55$ Tai as suprantu kad gavau likusia dali kokia is tos pozicijos buciau gaves? Tai kokia jiem nauda konvertuot jei vistiek gauni ta pati tik greiciau ~40dienu greiciau?
  • 0

#44 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 10:17

Dekui, dekui. Bet as dar nesuprantu, jie konvertavo ta mano 1 pozicija ir as gavau i balansa 7.55$ Tai as suprantu kad gavau likusia dali kokia is tos pozicijos buciau gaves? Tai kokia jiem nauda konvertuot jei vistiek gauni ta pati tik greiciau ~40dienu greiciau?

Tu gavai Restarto pinigėlių. Kitiems netgi tas Restartas apsimoka, nes gauna daugiau nei turėjo. Čia kalbu apie mažas sąskaitas, aišku didelėms sąskaitoms daugiau yra nuostolio, bet tai laikina.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#45 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 rugpjūčio 2012 - 05:12

O tai ką toliau daryt? Tiesiog laukt ir viskas?
  • 0

#46 mariuse

mariuse
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 02 rugpjūčio 2012 - 08:07

Na nieko nereikia daryti, iš naujo perki pozicijas, augini pinigus ir viskas, ką ten daugiau darysi. :)
  • 0
Nuotrauka

#47 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 06 rugpjūčio 2012 - 12:10

puikus projektas, ir jis dar tikrai nemiršta, kas negali išsiimti pinigėlių, tai yra mokėjimo procesoriaus limitas viršytas, EgoPay limitas yra $100k, SolidTrustPay 200 ir t.t. Tad jei nepavyksta su vienu, mėginkite su kitais. Sėkmės.
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#48 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 06 rugpjūčio 2012 - 12:51

Just Been Paid nemiršta ir nemirs, tai projektas vienas iš normalesnių internete, nes kaip žinote, kad kur bepasisuksi tai vienos apgaulės. Beto JBP ruošiasi didelėms permainoms. Senasis pavadinimas greitu laiku bus pakeistas į "Profit Clicking". Bus naujas domenas ir visiškai nauja sistema su galingais serveriais, tad ateityje trukdžių bus tikrai nedaug.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#49 skrabis

skrabis

Parašyta 06 rugpjūčio 2012 - 03:28

Sveiki, pats esu investavęs pradžiai 20$+10$(bonus) ir iki išmokos beliko 4$, ar nebus kokių problemų imant išmoką(kalbu apie tuos 10$ kuriuos man davė kaip bonusą) Ir kaip paprašyti tos išmokos į EgoPay?
  • 0

#50 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 06 rugpjūčio 2012 - 03:59

Nepamirškite, tuos 10$ kur duoda pradžioje nemokamą bonusą atims, kai ta pozicija uždirbs 10$. Taigi nuo tos pozicijos nemokamos uždirbsite tik 5$, kurių be investicijos išsiimti negalėsite. :)
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#51 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 06 rugpjūčio 2012 - 04:10

Sveiki, pats esu investavęs pradžiai 20$+10$(bonus) ir iki išmokos beliko 4$, ar nebus kokių problemų imant išmoką(kalbu apie tuos 10$ kuriuos man davė kaip bonusą) Ir kaip paprašyti tos išmokos į EgoPay?


Duoto kredito 10 USD išsiimti negalėsi, nes juos atims po 45 dienų. Kaip išsiimti į EgoPay, tai labai paprasta, naudokis mano sukurta pamokėle: http://www.mytopteam...mtipinigus.html
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#52 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 05:34

Sveiki, susidomėjau šia svetaine. Ir norėčiau užduot pora klausimų kurie man iškilo. Kada svetaine keisis (nes kazkur buvai sukures tema kad keisis...), vis dar duoda bonusa prisiregistravus?, ir ar galetum man pakeist pinigelio (iš paypal i lr ar payza) jei buciau tavo REF.
  • 0

#53 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 05:41

Sveiki, susidomėjau šia svetaine. Ir norėčiau užduot pora klausimų kurie man iškilo. Kada svetaine keisis (nes kazkur buvai sukures tema kad keisis...), vis dar duoda bonusa prisiregistravus?, ir ar galetum man pakeist pinigelio (iš paypal i lr ar payza) jei buciau tavo REF.

Sveikas, kol kas senasis JBP uždarbis gan neblogai veikia, tik yra šiek tiek delsimas, bet su kiekviena diena vis išmoka. O naujas veidas pasirodys jau labai greitai, gal iki mėnesio galo viskas bus baigta. Matai yra didelė sistema, labai daug narių, tai yrs nelengva padaryti.
Taip duoda nemokamą kreditą 10 USD, kuriuos atsiims po 45 dienų. Bet susižavėti tuo kreditu nevertėtų, geriau įdėti šiek tiek savo pinigų ir kaupti iki patenkinamo dienos pelno.
Galėčiau šiek tiek pakeisti Payza į PayPal pinigėlius.
Jei kas susisiek, pagelbėsiu.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#54 KinasS

KinasS
  • Lytis:Vyras
  • VietaMarijampolė

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 06:16

Aišku. Aš arba nerandu arba čia automatiškai bonusas užsideda i eile jei taip butu galima pasakyt? Radau. :) Ir kur galima pasiziuret visas savo pozicijas? Ok, ryt arba po ryt man atsius pinigus is UK banko saskaitos i PP tai pasikeisim. Ai, dar vienas klausimas iškilo. Nesvarbu per kuria mokejimo sistema isidejau pinigu galesiu pinigus issiimti per kuria noresiu?
  • 0

#55 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 06:28

Aišku. Aš arba nerandu arba čia automatiškai bonusas užsideda i eile jei taip butu galima pasakyt? Radau. :) Ir kur galima pasiziuret visas savo pozicijas? Ok, ryt arba po ryt man atsius pinigus is UK banko saskaitos i PP tai pasikeisim. Ai, dar vienas klausimas iškilo. Nesvarbu per kuria mokejimo sistema isidejau pinigu galesiu pinigus issiimti per kuria noresiu?

Svarbu, išsiimti turi per tą pačią mokėjimo sistemą, per kurią įsidėjai.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#56 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 08:18

O jeigu bonuso pinigus kaupčiau iki kokių 9 dolerių ir imeščiau savo doleriuką ir nusipirkčiau poziciją kita? Kokios pasekmės?
  • 0

#57 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 08:24

O jeigu bonuso pinigus kaupčiau iki kokių 9 dolerių ir imeščiau savo doleriuką ir nusipirkčiau poziciją kita? Kokios pasekmės?

Manau, kad kai kurie gudručiai taip daro, o kokios pasekmės tai nežinau, nes su tokia situacija nesusidūriau.
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 


#58 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 08:49

Jss tripler bonusas nueina į minusą, ir kol jis vėl negryš į pliusą nieko nepadarysi. O šiaip manau tokiem gudručiam duoda nemokamų bananų:)
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#59 Aurimas718

Aurimas718

Parašyta 11 rugpjūčio 2012 - 08:50

Manau, kad kai kurie gudručiai taip daro, o kokios pasekmės tai nežinau, nes su tokia situacija nesusidūriau.

Nesinori dabar pradėt nes jeigu kažkas čia keisis tai gali nueiti velniop viskas ar kažkas panašaus.
  • 0

#60 martyboy

martyboy
  • Lytis:Vyras
  • VietaKlaipėda

Parašyta 12 rugpjūčio 2012 - 10:03

Jei dabar prisijungsi prie JBP, tai vėliau visa tavo informacija bus perkelta į Profit Clicking ir viskas. Tikrai niekas nenueis velniop. Kam laukti, jeigu gali uždirbti jau dabar ;)
  • 0

Tikros investicijos į produktų ir paslaugų kūrimą ir net 100% pajamų padalinama investuotojams - www.mytrafficvalue.lt
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas